Keystone logo
© Carrianna Field
INSA Business, Marketing & Communication School

INSA Business, Marketing & Communication School

INSA Business, Marketing & Communication School

Tanıtım

INSA İşletme, Pazarlama ve İletişim Okulu sahip eğitim sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesi ile özel bir Business School ise

PROFESYONELLERİ EĞİTİM MESLEK MENSUPLARI

Biz başarıyla biz iletmek bilgi, beceri ve tutumları işgücü piyasası sayesinde girebiliyorlar uzmanları eğitim, her zaman piyasa ihtiyaçlarına yanıt, şirketin farklı alanlarında up-to-güncel eğitim programları geniş bir yelpazede sunuyoruz, ve profesyoneller tarafından öğretilen bir pratik ve gerçekçi bir eğitim planı, tasarımı.

Bütün bu, dahası, diğer hizmetler ve hak kişisel ilgi ile eşlik etti.

INSA yüksek eğitimli insanları birleştirmek için şirketlerin acil bir ihtiyaç yanıt olarak 1984 yılında kuruldu; işgücü piyasasının gerçek ve pratik vizyonu olan insanlar.

Başından itibaren, INSA Yardımcısı Yönetimi ve İletişim alanlarında (Halkla İlişkiler ve Pazarlama) uzmanlaşma seçti. Öğretmenlerimizin iyi iş, esneklik her zaman bizim müfredatlarını uyarlamak ve pratik bir metodoloji INSA 40 farklı milletlerden fazla 13.000 mezunlar vardır o yapmış olması.

Pazar, politik, ekonomik ve teknolojik değişimler INSA yıl yeni dersler oluşturmak yanı sıra öğrencilerin büyük bir uluslararası bir bakış açısı ile tamamen İngilizce eğitim imkanı sunan programlarını güncellemek talep ettiler.

Ayrıca, INSA İşletme, Pazarlama ve İletişim Okulu önemli kurumlarına ve ulusal ve uluslararası üniversiteler ile çeşitli işbirliği anlaşmaları korur.

okul tesisleri tamamen yenilenmiş ama modern iç orijinal yapısını koruyarak ve öğrenme ve atölye teşvik üç katlı geniş ve esnek derslikli donatılmış eski bir fabrika bulunmaktadır.

Lesseps Meydanı'na yakın bir konumda yer alan Gracia Mahallesi'nde, iyi toplu taşıma (metro, FGC, otobüs, Bicing) tarafından erişilebilirliği ve mahalle restoranlar, yurt, eğlence alanı, kütüphaneler vb tarafından sunulan tüm hizmetleri yararlanmak sağlar ..

Öğrencilerimizin dikkat ve kalite yönetim INSA ana eksenleri:

Müşteri odaklılık. Her öğrenci benzersizdir. müşterileri ile ve genel olarak müdürleri, tedarikçiler ve toplum çalışanları, kurulları ile hem örgüt yükümlülüklerinin tanınması. bireyler ve ekipler sorumlulukların katılımı ve tahsisi. Yönetim prosedürleri. Devamlı gelişme.

Amaç ve metodoloji

Ana hedefimiz, pratik bilgi ve becerileri sağlam bir temel başarıyla ilk günden itibaren görevlerini ve dahası, tanıma, sosyal mesleki onlara ve çalışmak zorunda, işgücü piyasası ve bir işyerinde içine dahil edebilmek PROFESYONELLERİ, yetiştirmektir.

Bunun için, işletmeler ve kendi ihtiyaçları ile sürekli temas esastır ve INSA bizim Öğretmenler olan Professional aracılığıyla ve şirketlere sunulan hizmetler aracılığıyla ve mezunlar ağı aracılığıyla bunu.

Bu hedefe ulaşmak bizim programlarının başarısını destekler ve dayalı bir metodoloji olmadan mümkün olmazdı:

Up-to-date, dinamik ve kişiselleştirilmiş eğitim planları Öğrencilere özel bir ilgi Kendi izleme ve değerlendirme sistemi

Tüm INSA nitelikleri, geleneksel farklı zamankinden daha yeni profesyonel spesiyalleri talep profesyonel dünya ve işgücü piyasasının gelen iş teklifi maç.

İş dünyası kapsamlı eğitim, bilgi ve yeni teknolojileri master becerileri ile işletme yönetimi, pazarlama, reklam, halkla ilişkiler ve yürütme yardımcıları yetenekli profesyoneller, talep eder.

Çalışmalarımız, öğrenciler, sosyal, kişisel ve teknik becerilerini, hem de işgücü piyasasına başarılı bir entegrasyon için gerekli araçları kazanmak. Kendi müfredat ve vaka çalışmaları ile kişisel ve çok pratik bir yaklaşıma dayanan bir metodoloji ve şirketlerde staj olanağı sunan çalışmalar sonunda, herhangi bir işyerinde başarılı dahil edilebilir, ana amaç ve öğrenci yerine getirmek.

BİZİM YÖNTEMBİLİM omurgalar

Kendi, yukarı güncel ve dinamik eğitim planları akademik programlar bugün birçok eğitim planları karakterize katılıkları üstesinden gerçekçi ve esnek bir şekilde tasarlanmıştır.

pratik ile teorik dengelemek bilgi alanları ve konuları arayan, mesleğin güncel ihtiyaçlarını karşılamak için planlıyor.

öğrenciler için Bireyselleştirilmiş dikkat Okul her öğrencinin kişisel durumu ve ilerleme izler. Bunun için, öğretim, kendi derslerinde sahip öğrencilerin küçük gruplar içinde öğrencinin akademik yıl boyunca toplanır ve eğitim ve profesyonel açıdan hem de rehberlik almasını bir öğretmen yapılır.

Öğretim uygulaması: Profesyonel Öğretmenler Öğrenci istihdam elde etmek için, INSA öğretim pratik tarafını geliştirir. Bu nedenle, INSA fakülte dikkate eğitimlerini, iş tecrübesi ve beceri eğitimi alan çok özel bir profile, yanıt aktif girişimci ve yöneticilerin oluşur.

İşgücü Piyasasında Öğrenci Erişim işgücü piyasasına öğrencilere erişim sağlamak ve iş ortamına uyumlarını kolaylaştırmak için, INSA programlarında aşağıdaki hedeflere sahiptir:

bilgi toplumu için gelişmekte olan becerileri Bilgi Teknolojileri ve İletişim Domain Açık bir öğrenme ortamı sağlamak Gelişmekte girişimcilik ve yaratıcı bir şirket

hizmetler

INSA ekstra Eğitim Programları, öğrenciler çalışmaları kendileri ötesinde geliştirmek için izin hizmetleri sunmaktadır. Her öğrenci tektir ve bu yüzden tedavi edilir. Ayrıca INSA tüm programlara gerçek ve pratik bir bakış açısı kazandırır şirketler ve profesyoneller için hizmet sunmaktadır.

Konumlar

  • Barcelona

    INSA - Business, Marketing and Communication School Carrer Torrent de l’Olla 208

  • Lucerne

    Lucerne, İsviçre

    sorular