Keystone logo
INSEAD İşletme Yüksek Lisans (MBA)
INSEAD

İşletme Yüksek Lisans (MBA)

Fontainebleau, Fransa

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

EUR 87.000 / per year *

Kampüste

* Eylül 2020 - Ocak 2021; € 89.000

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

INSEAD bir yıllık MBA programı akademik titizlik, inanılmaz çeşitlilik, mükemmel kariyer fırsatları ve olağanüstü bir mezunlar ağı ile ilgilidir. Rolümün bir kısmı dünyanın her yerinden mezunlarımızla buluşmayı ve MBA deneyimleri hakkında her zaman söyledikleri şey: “hayatımızın en iyi yılıydı!”

Avrupa, Asya ve Orta Doğu'da tam entegre üç kampüsü ve sınıfta 90'dan fazla farklı milliyeti ile başka hiçbir işletme okulu böyle çok kültürlü bir deneyim sunmuyor. Yani, baskın kültürün olmadığı, gerçek benliğiniz olabileceğiniz ve arkadaşlarınız arasında olduğunuz bir yer arıyorsanız: daha fazla kendinizi yormayın, INSEAD bunların hepsine ve daha fazlasına sahibiz!

Hızlandırılmış tam zamanlı MBA programı müfredatı, organizasyonları ve toplulukları için değer yaratan başarılı, düşünceli liderler ve girişimciler geliştirir ve işin iyi bir güç olabileceğine inanan akıllı, çok yönlü adaylar arıyoruz.

Başvurunuzu almayı dört gözle bekliyorum!

Minh Huy Lai

Genel Müdür, INSEAD MBA programı

Ana unsurlar

  • 10 Ay - Program süresi
  • 29 - Ortalama Yaş
  • 6 Yıl - Ortalama İş Deneyimi
  • 680-750 - GMAT Aralığı (Orta% 80)
  • 90 - Uyruklar
  • 352 - Kadınlar bir INSEAD MBA dersi oluşturuyor

Heyecan verici, dinamik ve çeşitli öğrenci organlarının bir parçası olun

MBA programı rekabetçi, küresel iş dünyasında lider olarak tatmin edici bir geleceğe adımınızdır. 90'dan fazla milliyeti temsil eden öğrencilerden ve birinci sınıf işletme uzmanlarından oluşan uluslararası bir fakülteden oluşan çok kültürlü ortamımızın profesyonel ve kişisel gelişiminiz için ideal olduğuna inanıyoruz.

MBA Kabul ekibi entelektüel merak, birçok INSEAD faaliyetlerine katkıda bulunmak için kişisel nitelikleri ve titiz bir akademik programda kendilerini germe arzusu olan insanlar arıyor. Irk, din, cinsiyet, renk veya finansal durumdan bağımsız olarak dünyanın dört bir yanından gelen başvuruları memnuniyetle karşılıyoruz. Amacımız heyecan verici, dinamik ve çeşitli bir öğrenci organı oluşturmaktır.

128269_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg

Uygulama Gereksinimleri

INSEAD MBA programına kabul için önkoşullar arasında çevrimiçi başvuru formunun ve aşağıda listelenen destekleyici belgelerin sunulması bulunmaktadır.

Çevrimiçi uygulama

Tüm başvuru süreci online başvuru sistemimiz üzerinden yapılır. Uygulamanın farklı bölümlerinde ayrı ayrı çalışabilirsiniz. Oturumu kapatmadan önce tüm verilerinizi kaydettiğinizden emin olun, böylece daha sonraki bir aşamada çalışmaya dönebilirsiniz.

Destekleyici belgeler

Destekleyici belgeler başvurunuza dahil edilmeli ve son başvuru tarihinden önce veya gün alınmalıdır. Başvurunuz, çevrimiçi öğelere ek olarak aşağıdaki öğelerin tümü alınana kadar değerlendirilmeyecektir. Lütfen destek belgelerinizi çevrimiçi başvuru sistemi aracılığıyla ekleyin.

Resmi transkript

Transkriptleriniz, katıldığınız her bir kolej veya üniversiteden alınan diploma ve notları belirtmelidir. İngilizce veya Fransızca transkriptleri kabul ediyoruz. Tüm diğerlerine onaylı bir İngilizce çeviri eşlik etmelidir. Her transkript kurumun resmi mührünü ve imzasını taşımalıdır.

Tarihler ve Son Tarihler

Her turda yılda iki girişin her biri için dört son teslim tarihine sahip aşamalı bir kabul süreci yürütürken, başvurular sürekli kabul sürecinde gözden geçirilecektir. Bu, aşağıda gördüğünüz Mülakat ve Nihai Karar sürelerinin, kararınızı alacağınız son tarihler olduğu, ancak daha erken olabileceği anlamına gelir. Kararların yayımlanan son tarihlerden daha önce yayınlanmasının kapsamlı uygulama değerlendirmemizi etkilemediğinden emin olabilirsiniz. Her tur için rekabet eşit olsa da, ne kadar erken kabul ederseniz, finansman sağlamak ve lojistiği düzenlemek için o kadar fazla zamana sahip olmanız gerektiğini lütfen unutmayın. Yeni çevrimiçi başvuru formu, 1. Tur başvurularının son tarihinden yaklaşık iki ay önce açılır.

Geleceğinize Yatırım Yapmak

INSEAD MBA, profesyonel ve kişisel olarak ömür boyu temettü verir. Ancak MBA yapmak ciddi bir zaman ve para taahhüdüdür - başvuru sahipleri tarafından dikkatle düşünülmesi ve planlanması gereken bir yatırımdır.

INSEAD MBA programına katılmanız için gereken finansal yükümlülükleri anlamak için MBA Maliyet ve Ücretler bölümümüzü inceleyin. Başvuru süreci boyunca tasarruf, kredi veya burs şeklinde olabilecek finansman ve finansman seçeneklerinizi erkenden düşünmeniz önemlidir. Web sitemizde listelenen herhangi bir burs veya krediye başvurabileceğinizi öğrenerek başlayabilirsiniz.

INSEAD finanse etme sorumluluğu nihayetinde size ait olsa da, MBA Mali Yardım Ofisi INSEAD MBA programı için finansman planlamanızda size yardımcı olabilir.

Maliyet ve Ücretler

Temmuz Sınıfı öğrenim ücretleri her yıl Aralık ayında belirlenir. Aralık dersinin ücretleri Haziran ayında açıklanır.

Öğrenim ücretleri tüm basılı ders materyallerini, INSEAD kütüphanesine erişimi, kampüste bilgi teknolojisi hizmetlerine erişimi, dil eğitimi ve testini *, öğrenci konseyi ücretlerini, spor salonuna erişimi, kartvizitleri, baskıyı ve sağlık sigortasını kapsar.

* Yalnızca belirli diller için geçerlidir

Kariyer fırsatları

Kariyer Geliştirme Merkezi'ndeki global ekibimiz, MBA programından mezun olduktan sonra kampüse adım atmadan önce kariyer yolculuğunuzda sizi desteklemeye kendini adamıştır.

  • % 91'i 3 Ay Sonra Çalışıyor
  • % 78 Değişen Kariyer (Sektör, İş Ülkesi veya İş Fonksiyonu)
  • 109.800 $ Ortalama Maaş (US $)
  • 300 Şirket, INSEAD Mezunlarını INSEAD

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar