Keystone logo
Institut Francais de la Mode küresel moda yönetimi yönetici mba
Institut Francais de la Mode

küresel moda yönetimi yönetici mba

Request duration

Ingilizce

Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Uluslararası bir part-time programı

Küresel Moda Yönetimi part-time ders ve katılımcıların kariyer devam etmesini sağlar moda ve tasarım yönetimi tek Executive MBA olduğunu.

Tabii Institut Français de la Mode, New York Fashion Institute of Technology ve Hong Kong Hong Kong Politeknik Üniversitesi arasında ortaklaşa organize edilmektedir. gerçek bir uluslararası bir bakış açısı ile, büyük üst düzey moda yönetim sorumlulukları ve yaratıcı endüstriler için yüksek potansiyel yöneticileri hazırlar.

Bu planlamak ve mevcut markalar için stratejiler çalıştırmak ya da uluslararası bağlamda moda, lüks ve yaratılış kodları bilgilerini güçlendirirken, kendi işini kurmak için sağlayacak sektörün kilit becerileri ile genç profesyoneller sağlar.

Program ya da sektörde tecrübesi olmayan, moda ve tasarım sektörlerinde çalışmak için motive, deneyimli yöneticiler hedefleniyor.

  • Lisans nitelikler: yönetim, ekonomi, siyaset bilimi, hukuk, sanat, iletişim, mühendislik sanatı uygulamalı ...
  • Dört yıllık lisans (mümkünse profesyonel denklik).
  • mesleki deneyimi en az 5 yıl.
  • Akıcı ingilizce.

Öğretim üç büyük dünya moda başkentlerinde yer alır. Paris'te IFM de tabii ek olarak, yoğun seminerler moda ve tasarım profesyonellerinin uluslararası bir ağ ile sağlam ve ayrıcalıklı bağlantıları oluşturmak amacıyla katılımcıları etkinleştiren New York ve Hong Kong gerçekleşecek.

Okul Hakkında

sorular