Keystone logo
International MBA Institute

International MBA Institute

International MBA Institute

Tanıtım

International MBA Institute ™, Organizasyonların ve Profesyonellerin dünya çapında tanınan ve tanınan MBA Dereceleri ile akredite olmalarına ve MBA alanlarında yetkinliklerini kanıtlamalarına yardımcı olan bağımsız bir Enstitüdür. Dünya çapındaki profesyonelleri Kariyerlerini geliştirmeleri için ve Şirketleri Üstün Ürün ve Hizmetlerini oluşturup satmaları için güçlendiriyoruz.

MBA Leadership ™, MBA Management ™, MBA Sales ™, MBA Human Resources ™, MBA Finance ™, MBA Marketing ™, MBA Business Strategy ™ ve MBA Recruitment ™ Dereceleriniz, 143 Ülkede 997.300 MBA Uzmanı.

MBA dereceleriniz piyasada yankılanıyor ve çok iyi çalışıyor. Sizin gibi öğrencilerimiz için muazzam beceriler ve bilgi birikimi yaratırlar. Bu beceriler ve bilgi birikimi, kişisel gelişiminiz kadar kariyerinizdeki mesleki gelişiminiz için de çok önemlidir. Bu küresel tanınma ve kabulün en iyi kanıtı şudur: Her gün yeni işler bulan veya terfi alan öğrencilerimizden başarı hikayeleri alıyoruz. Odaklanmaları ve başarılı olma istekliliklerinin yanı sıra, bu kadın ve erkekler, öğrenmelerine yardımcı olduğumuz beceri ve bilgi birikimiyle güven gösteriyorlar.

Konumlar

  • Wollerau

    Samstagernstrasse 57 8832, , Wollerau

    sorular