Keystone logo
IPMI International Business School

IPMI International Business School

IPMI International Business School

Tanıtım

ŞİMDİ bu senin zamanın

Endonezya'da 1984 yılında kurulan IPMI International Business School, uluslararası piyasalar için üst düzey yöneticileri hazırlamak lider işletme okulu olarak biliniyor. IPMI yürütme ve Endonezya'da MBA eğitimi öncüdür; Tamamen İngilizce olarak teslim eğitimi yapmak için bölgede ilk; Endonezya MBA programları sunan ilk; ve birinci bölgede Harvard vaka-tabanlı pedagojik yaklaşımı kullanmak için. IPMI 2500'den fazla iş liderlerinin başarılı mezunlar taban Endonezya ve dünya çapında sahip olmanın gurur duymaktadır.

IPMI International Business School Lisans programı kendi çalışmalarının bir parçası olarak, gerçek hayat, uluslararası projeler ve toplumsal projeler olan öğrenciler için benzersiz deneyimler sunar. Yüksek performans başvuranlar yanı sıra mezunları, uluslararası ve Endonezya burs için rekabet şansına sahip olacak. IPMI International Business School sizin başarılı bir kariyer ivme sağlayan özel bir kariyer geliştirme ekibi vardır.

IPMI International Business School aşağıdaki üniversitelerle ortaklık için MOU (Memorandum of Understanding) imzalamıştır:; Avustralya'da Melbourne İşletme Fakültesi (AACSB akredite ve MBA programı akredite Equis); Dijon, Fransa İşletme Burgonya Okulu (AACSB onaylı), Fransa'da Yönetim Audencia Nantes Okulu (EQUIS, AACSB ve AMBA akredite); Protugal (EQUIS, AACSB ve AMBA Akredite) 'de İşletme ve Ekonomi Catolica Lizbon Okulu; ve daha fazlası. Yurt dışında okuyan o kişinin CV ve kariyer gelişimi üzerine getirecektir ekstra değer yanında harika bir deneyim, eşsiz bir öğrenme ve ağ oluşturma fırsatı sunacak.

Vizyon

2020 yılına kadar dönüştürücü liderler üreten bir lider dünya standartlarında işletme okulu olmak

Misyon

ilgili ve uluslararası yönetim ve iş yöneticiler için mesleki gelişimini desteklemek tanınan bir akademik titizlik ve iş için geçerlidir stratejik yönetim sağlama yönetim alanındaki bilgi, öğrenme çözümler bulma ve gelişmekte için bir yer

Değerler

  • İnteraktif Sınıf
  • Passsionate Kolaylaştırıcı
  • incelenmesi dikkatli
  • Anlaşılır Bilgelik

Konumlar

Konumlar
  • Jl Rawajati Timur I/1 Kalibata, Jakarta Selatan 12750, Indonesia

sorular