Keystone logo
Kelley School of Business Indiana University

Kelley School of Business Indiana University

Kelley School of Business Indiana University

Tanıtım

Kelley Okulu, sizi gerçek başarınıza doğru yönlendirmeye odaklanmış üst düzey bir iş eğitimi sunmaktadır. Kelley İşletme Okulu'nda kariyer ivmesi yaratma işindeyiz. Öğrencilerimiz başarılı olma yeteneğine, büyümek için alçakgönüllülüğe ve sebat etme azimine sahiptir. Bu ruh - sadece seçkin Kelley School'un verebileceği bir eğitim ile birleştiğinde, mezunlara yeni zorluklarla başa çıkmak, olumlu değişimi mümkün kılmak ve kuruluşlarına ilk günden itibaren katkıda bulunmak için gereken bilgi ve becerilerle sonuçlanır. Köklerimizi 1830'da Bloomington'daki Indiana Koleji'nde sunulan ilk iş kursunda aldık. Indiana Koleji Indiana Üniversitesi ve 1920'de kurulan Ticaret ve Finans Okulu, Kelley İşletme Okulu olarak büyüdü. 1916'dan beri Indianapolis kampüsümüzde işletme kursları sunduk, 1952'de yönetici eğitimi aldık ve küresel ölçekte işletme eğitimini ilerlettik. Zaman çizelgemiz 100 yıldan fazla iş mükemmelliğini sergiliyor. İşverenler bize, öğrencilerimizi ve mezunlarımızı olumlu, çalışkan tutumları ve fakültemizin her derece düzeyde verdiği gerçek dünyadan, uygulanabilir eğitimden gelen güvenleri için aradıklarını söylüyorlar. Öğretim üyelerimiz öğrencilerimizden en iyisini ister ve alır. Kelley öğrencileri nasıl sonuç alınacağını öğrenir. Bu kalite, istisnai öğrenci iş teklifi oranlarımıza, kariyer hizmetlerimizin itibarına ve en iyi işletme okulu olarak küresel konumumuza yansımaktadır.

about kelley
banner

Andan momentuma git

Hayatta önemli anlar var. Her yerde, her zaman olurlar. Yeni bir iş için ilham kaynağı, bir akıl hocası tanıtımı, büyük işe iniş - bunlar sizi tanımlayan önemli anlardır. Ve uygun eğitim ve destek olmadan hepsi bu: bittiklerinde biten tek anlar. Kelley ile bu anlar, fırsat zincirleme reaksiyonlarına dönüşür. Sadece onlar için hazırlıklı değilsin; Kendinizi gerçek başarınıza doğru yönlendirmek için onlarla gezinebilirsiniz.

banner

Misyon

Kelley İşletme Okulu'nun misyonu, yönetim eğitimi ve araştırması yoluyla öğrencilerin, kuruluşların ve toplumun yaşamlarını dönüştürmektir. Amacımız: a) örgütleri ve içinde yaşadıkları topluluklar üzerinde olumlu etkisi olan dünya vatandaşı olan öğrenciler ve b) teori ve pratiği ilerleten araştırmalar. IU'daki fakülte, öğrenciler, mezunlar, diğer üniversiteler ve akademik birimler arasında ve özel sektör ile kar amacı gütmeyen kuruluşlarla katma değerli ortaklıklar kurulmasını teşvik eden işbirliğine dayalı bir yaklaşımı vurgulamaktayız. Kelley Okulunda, aşağıdakilere dayandırılan bir değerler sistemini korumaya kararlıyız:

 • Etik davranış ve bütünlük
 • Yaptığımız her şeyde mükemmellik, profesyonellik ve gurur
 • Kişisel inisiyatif ve bireysel sorumluluk
 • Okulun görevini yerine getirmek için tüm fakülte ve personelimizin tam katılımı
 • Programlarımızda ve bursumuzda sürekli yenilik
 • Her bağlamda bir işbirliği, medeniyet, saygı ve mesleki davranış ruhu
 • Açık ve açık iletişim
 • Çeşitlilik ve kapsayıcılık ve
 • Performans için adil ve eşitlikle tanınma

Daha fazla bilgi için: Kelley / Manchester Global MBA

Konumlar

 • Bloomington

  Godfrey Graduate and Executive Education Center 1275 E. 10th Street , 47405, Bloomington

 • Indianapolis

  801 W. Michigan Street , 46202, Indianapolis

sorular