Keystone logo
© BIMM University
Kingston University – School of Business

Kingston University – School of Business

Kingston University – School of Business

Tanıtım

İşletme ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Kingston Business School ile Hukuk, Sosyal ve Davranış Bilimleri Fakültesi'ni birleştirir. Birlikte, uluslararası bir bakış açısıyla eleştirel düşünmeyi ve öğrenmeye problem çözme yaklaşımını geliştirirler.

Burada okurken, toplumun en büyük sorularını çeşitli konu perspektiflerinden keşfedebilirsiniz. Endüstri, kamu sektörü ve toplum hizmetleri profesyonellerinin yanı sıra uzmanlık alanlarına sahip araştırma aktif akademisyenlerden fikir edinebilirsiniz. En önemlisi, bu, daha büyük resme bakmanıza ve zorlu kariyerlerde gelişmek için gereken aktarılabilir becerilerle mezun olmanıza olanak tanır.

Kingston Business School, işletme eğitimimizin mükemmelliği nedeniyle AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) tarafından prestijli uluslararası akreditasyona layık görülmüştür. Bu akreditasyon, dünyadaki işletme okullarının sadece %5'i tarafından kazanılmıştır. Birçok kurs, MBA Derneği ve Chartered Pazarlama Enstitüsü dahil olmak üzere profesyonel kuruluşlar tarafından da akredite edilmiş ve tanınmaktadır.

Hukuk, Sosyal ve Davranış Bilimleri Fakültesi, İngiliz Psikoloji Derneği (BPS) tarafından akredite edilmiş bir dizi psikoloji dersi sunmaktadır. Ayrıca, Birleşik Krallık'ta adli psikoloji alanında uzmanlık eğitimi sunan birkaç dereceden birini de seçebilirsiniz. Politika ve insan hakları kurslarımız, Uluslararası Af Örgütü Birleşik Krallık'ın eski Kampanyalar Direktörü ve İngiliz İnsan Hakları Enstitüsü'nün şu anki Direktörü dahil olmak üzere uluslararası uygulayıcılar tarafından verilmektedir.

Hızla değişen dünyamızın taleplerini karşılamak için işletme ve sosyal bilimler öğrencilerinin düşünme ve problem çözme biçimlerini sürekli olarak yeniliyoruz. Burada çalışın ve bu dünyayı şekillendirmenin bir parçası olun.

Kingston İşletme Okulu

Profesyonel başarının, gelişimi yönlendirmek ve başarıya ulaşmak için kişisel kapasite ve becerilerin yanı sıra akademik bilgi çerçevesinin bilenmesi ve geliştirilmesiyle şekillendiğine inanıyoruz. Meslek açısından zengin, işveren katılımlı ve araştırmaya dayalı kurslar aracılığıyla, öğrencilerimizin kişisel hedeflerini ve kariyer hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için onlarla birlikte çalışıyoruz; ve işe karşı farklı yaklaşımları ve tutumlarıyla tanınır hale gelirler.

Akreditasyonlar

Kingston Business School, AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) tarafından prestijli uluslararası akreditasyona layık görülmüştür. Bu akreditasyon, dünyadaki işletme okullarının sadece yüzde beşi tarafından kazanılmıştır ve işletme eğitimimizin yüksek kalite ve standardını kabul etmektedir.

MBA Derneği (AMBA), Avrupa Yönetim Geliştirme Vakfı (EFMD) EPAS, Chartered Institute for Professional Development (CIPD), Chartered Institute of Marketing (CIM) ve Kraliyet Yeminli Sörveyörler Enstitüsü (RICS).

137845_pexels-foto-1438072.jpeg

Neden Kingston İşletme Okulu'nu seçmelisiniz?

Öğrencilerimiz, iş dünyasının etkileyicileri ve iş yaratıcıları olarak topluma katkıda bulunmak ve ekonomiyi etkilemek için aktif olarak meydan okuyan, değiştiren, yaratan ve işbirliği yapan, aranan, gelecek odaklı liderlerdir.

Meydan okumak

Öğrencilerimizi algıları ve bakış açılarını sorgulamaya teşvik ediyoruz. Öğrencilerimizin aktif olarak analiz etmelerini, sorgulamalarını, yorumlamalarını ve yenilik yapmalarını hedefliyoruz.

Değiştirmek

Kingston Business School'da geleceği yorumlamak ve ortaya çıkan zorlukların üstesinden gelmeleri için insanları desteklemek için sürekli ileriye bakıyoruz. Öğrencileri, kendilerinden ve başkalarından en iyi şekilde yararlanabilen problem çözücüler ve etkileyiciler olmaları için motive ediyoruz.

Oluşturmak

Dijitalleşmenin ve BT'nin iş ortamı üzerindeki etkisi ve değişimin geleceğimizi etkilemeye devam etmesi nedeniyle, öğrencileri potansiyel fırsatları belirleyip benimsemeleri için girişimci bir zihniyet geliştirmeye hazırlıyoruz.

işbirliği yapın

Öğrencileri, çok disiplinli ekipler ve ortamlarda başarılı bir şekilde çalışmak için yaratıcı kapasitelerini ve işbirlikçi bir tutum geliştirmeleri için donatıyoruz.

İşe Hazır: Kurslarımız

Kurslarımızı günümüz iş dünyasının sorunlarına, zorluklarına ve ihtiyaçlarına uygun hale getirmek için önde gelen teknoloji, üretim, hizmet ve finans kuruluşlarıyla birlikte tasarlıyoruz. Mezuniyette gerçek dünyadaki fırsatlar için anlayış, içgörü, beceri ve araçlar kazanırsınız.

Vizyon: Yenilikçi, girişimci ve hayat değiştiren

Yaşamı değiştiren fırsatlar yaratan ve gerçekleştiren eğitim ve araştırmaya yenilikçi ve girişimci bir yaklaşımla dünya çapında tanınmak.

Misyon: Araştırmaya dayalı öğretim liderliğinde

Personel ve öğrenciler için çeşitli ve kapsayıcı, öğrenme, girişimcilik ve araştırma bilgisine dayalı mümkün olan en iyi ortamı yaratmak.

Değerler: Personel ve öğrenci deneyiminde mükemmellik

Mükemmellik: Personel ve öğrenci deneyiminde, öğreniminde ve araştırmasında mükemmelliğe değer veriyoruz.

İnovasyon ve yaratıcılık: Fikirlerin üretilmesinde ve uygulanmasında inovasyona, yaratıcılığa ve girişimci düşünceye değer veriyoruz.

Saygı: Çeşitliliğe, meslektaş dayanışmasına ve sorumluluğa değer veririz.

Bizi ayıran nedir?

Kingston Business School, onu diğer üniversitelerden ayıran dört farklı özelliğe sahiptir:

İstihdam edilebilirlik

Kingston Business School öğrencileri işyerinde yüksek talep görmektedir. Kurslarımızın uygunluğu, endüstri ile yakın bağlarımız, Kariyer ve İstihdam Hizmetlerimizin mükemmelliği, iş liderleriyle ağ oluşturma etkinlikleri ve işe yerleştirmeler, öğrencilerimizin istihdam için iyi bir konumda oldukları anlamına gelir.

girişimcilik

Girişimci düşünce DNA'mızda var. İster bir start-up'ın parçası olmak, ister bir kuruluşta inovasyonu teşvik etmek isteyin, Kingston Business School'da girişimcilik için en iyi işletme okullarından birine katılırsınız.

Mezun yeni kurulan şirketler için Birleşik Krallık'taki en başarılı yüksek öğretim kurumu olarak derecelendirildik (Yüksek Öğrenim İş ve Toplum Etkileşimi Anketi 2020/21). QS TopMBA.com, MBA mezunu start-up'lar için bizi dünyada bir numara olarak değerlendiriyor.

Kingston Business Incubator'umuzdan Small Business Charter Award programı ile yaptığımız çalışmalara kadar, Kingston Business School'da yenilikçi düşünceyi besleme ve geliştirme konusunda öncüyüz. Ayrıca uluslararası kabul görmüş Küçük İşletme Araştırma Merkezi'ne de ev sahipliği yapıyoruz.

Uluslararası sıralamalar, akreditasyon ve üyelik

Kingston Business School, AACSB International - Association to Advance Collegiate Schools of Business'tan akreditasyon alan dünyadaki işletme okullarının yalnızca yüzde 5'inden biridir.

En büyük ve en etkili işletme okulu akreditasyon derneklerinden akreditasyon sahibiyiz.

Tesisler

Amaca yönelik olarak inşa edilen 26 milyon £ değerindeki İşletme Okulumuz, sürdürülebilir davranış deneyimlerini gelecekteki işlerine ve kariyerlerine taşıyacak öğrencilere ilham verme, onları eğitme ve geliştirme taahhüdümüzü yansıtmak üzere sürdürülebilirlik göz önünde bulundurularak tasarlandı ve inşa edildi.

Teoriyi pratiğe dökebileceğiniz son teknoloji öğrenme tesislerine sahibiz. Son teknolojiye sahip Bloomberg ticaret odamız, gelecek vadeden finansörler için simüle edilmiş bir ticaret odasıdır. Yepyeni Kingston İş Kuluçka Merkezimiz, iş fikirleri üzerinde çalışan öğrenciler için amaca yönelik olarak oluşturulmuş bir odadır.

Çalışmanız, öğrenci intraneti ve Canvas gibi çevrimiçi öğrenme araçlarıyla desteklenir. Ve kampüsümüz, Londra'nın merkezine 30 dakika uzaklıkta yer almakta olup, size dünyanın önde gelen finans ve iş merkezine erişim sağlarken, aynı zamanda başkentin en güvenli ve yaşamak için en mutlu yerinde bulunmaktadır.

Uluslararası İki Hafta

Tüm Kingston MBA öğrencileri, her yıl düzenlenen International Fortnight etkinliğimizde bir araya geliyor. Kampüste yer alan International Fortnight boyunca, hem Kingston hem de Moskova lokasyonlarımızda bulunan MBA ve Executive MBA öğrencileriyle birlikte çalışacak ve sosyalleşeceksiniz. Kursunuzda şimdiye kadar edindiğiniz bilgileri temel alarak, seçtiğiniz uzman seçmeli modüllere kendinizi kaptıracak ve ilham verici konuk konuşmacılardan bilgi alacaksınız. Daha önceki katılımcılar da heyecan verici şirket ziyaretlerine katılma fırsatı buldular.

Bizim tesisler

Öğrencilerimiz, aşağıdakiler de dahil olmak üzere ülkedeki en iyi tesislerden bazılarından yararlanır:

  • Size gerçek bir ticaret katında çalışma deneyimi sunan Bloomberg ticaret odası (Kingston, bunu sunan birkaç üniversiteden biridir);
  • Lisansüstü öğrencilerimiz için özel süitler ve çalışma alanları, bilişim tesisleri ve sosyal alanlar;
  • Küçük İşletme Araştırma Merkezimiz dahil işletme araştırma merkezi;
  • Kendi işinizi kurmanıza yardımcı olacak olanaklara sahip bir iş geliştirme merkezi olan Kingston İş Geliştirme Merkezi;
  • Kütüphanelere, çalışma alanlarına ve bilgisayar olanaklarına erişimi olan, dönem boyunca günün 24 saati açık olan öğrenme kaynakları merkezi; ve 200'den fazla ağ bağlantılı iş istasyonundan erişilebilen başlıca metinler, süreli yayınlar ve bilgisayar öğrenme paketleri.

Kingston Hill kampüsü, Londra'nın en güvenli banliyösü ve yaşamak için en mutlu yeri seçilen Kingston Upon Thames'te bulunmaktadır. Londra'nın merkezi, Kingston Upon Thames'e 30 dakika uzaklıktadır ve öğrencilere dünyanın önde gelen iş başkentlerinden birinin canlılığına, dinamizmine ve kültürel çeşitliliğine erişim sağlar.

Konumlar

  • Kingston upon Thames

    Kingston Hill, KT2 7LB, Kingston upon Thames

sorular