Keystone logo
© ©KMU Akademie
KMU Akademie

KMU Akademie

KMU Akademie

Tanıtım

21. yüzyılda sürekli eğitim

Her zamankinden daha hızlı ilerleyen kalkınma ile karakterize edilen 21. yüzyılda, eğitim ve ileri eğitim, her zamankinden daha değerli ve daha önemli bir varlıktır. Karmaşık teknolojik ve ekonomik konular ve çevreye karşı büyük sorumluluk, şirketlere ve yöneticilerine deneyim, bilgi ve yetkinlik temelinde alınan kararlar sunar. Bu nedenle yaşam boyu öğrenme ve daha fazla mesleki yeterlilik esastır. Bu ileri eğitim fırsatları için altyapıyı sağlamak eğitim sağlayıcıların görevidir.

2006 yılında kurulan KMU Akademie & Management AG, başından beri bu sorumluluğun bilincindeydi. Ancak, yarı zamanlı okumak isteyen çalışan insanların büyük bir zorlukla karşı karşıya olduğunu da fark etti: iş, aile ve eğitim dengesini kurmak. KMU Akademie sorumluları bu gerekliliği göz önünde bulundurarak zamandan ve mekandan bağımsız bir uzaktan eğitim konsepti geliştirdiler. 2011 yılından bu yana, KMU Akademie , Middlesex Üniversitesi ile işbirliği içinde, tam olarak bu gereksinimleri karşılayan yarı zamanlı çevrimiçi kurslar sunmaktadır.

Middlesex Üniversitesi'nin sistem akreditasyonuna ek olarak, Middlesex Üniversitesi'ndeki lisans programları, uluslararası standartlara, Avrupa Standartları ve Yönergeleri'ne (ESG) göre KMU Akademie & Management AG ile işbirliği içinde AQAS akreditasyon kuruluşu tarafından başarıyla akredite edilmiştir.

İşiniz yanında eğitiminiz için ilk tercih

Kurslar yarı zamanlı olarak tamamlanabilir. Bu, özellikle işini bırakmadan bilgilerini genişletmek isteyen yöneticiler için faydalıdır. Middlesex University / KMU Akademie çevrimiçi kurs, öğrencilerin ihtiyaçlarına esnek bir şekilde uyum sağlar. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde eğitim alır ve eğitiminizi kendi hızınızda tamamlarsınız.

Bir bakışta avantajlarınız

Bizimle en iyi ellerdesiniz

  • Esnek öğrenme
  • eğitim dili Almanca
  • tanınan derece
  • Kişisel Bakım

Middlesex Üniversitesi / KMU Akademie çevrimiçi eğitim

Zaman ve mekandan bağımsız çalışma

KMU Akademie çevrimiçi eğitimlerini tamamlayan öğrenciler, Londra'daki Middlesex Üniversitesi'ne öğrenci olarak kaydolurlar ve diplomalarını da onlardan alırlar. KMU Akademie , kursun organizasyonel yönetiminden sorumludur. Tüm belgeler, öğrenme materyalleri ve ev ödevleri, öğrencilerin istedikleri zaman KMUnity çevrimiçi platformunda Almanca olarak mevcuttur. Ayrıca, KMU Akademie , öğrenciler için çalışma ile ilgili tüm sorularda iletişim noktasıdır. Öğretim görevlileri, danışmanlar ve çalışanlar, uzun yıllara dayanan deneyime bakabilir ve öğrenciler için mümkün olan en iyi desteği sağlayabilir.

Konumlar

  • Linz

    Hauptstraße,54, 4040, Linz

    sorular