Keystone logo
Luxembourg School Of Business

Luxembourg School Of Business

Luxembourg School Of Business

Tanıtım

Dünya Çapında Uluslararası Fakülte

Fakültemiz Harvard, Yale, Stanford, University of Chicago, University of Michigan, Duke University, New York University, London Business School, Cambridge, University of St. Gallen, Copenhagen Business School, Bocconi University gibi kurumlara bağlı en iyi profesörlerden oluşmaktadır. , Zagreb School of Economics and Management, Sciences Po, HEC Paris ve daha fazlası.

Meydan okumaya hazırlanın

LSB , ister bir yönetici eğitim programına, ister bir MBA'ya veya bir Yönetimde Master'a kaydolun, heyecan verici bir zamana hazır olun. Bilginizin zorlandığı ve ezber bozan çözümlerin tartışıldığı iş durumlarına maruz kalacaksınız. Dünyanın her yerinden fakülte ve sınıf arkadaşları ve iş liderleriyle iletişim kurmanız ve ortak bir zemin bulmanız gerekecek.

Yenilikçi Öğretim Yöntemleri

LSB'de LSB size çeşitli kültürlere, deneyimlere ve düşünme biçimlerine erişim sağlar . İşbirliği sayesinde, uluslararası sınıf arkadaşlarınızın, profesörlerin ve kurumsal liderlerinizin zengin deneyimlerinden yararlanacaksınız. Ödüllü fakülte, işletme yönetiminde yenilikçi öğretim yöntemlerinin ön saflarında yer almaktadır. Örnek olay incelemelerinde ve danışmanlık projelerinde bir lider gibi düşünmeyi ve karar vermeyi öğrenin.

Harekete Geçirilebilir Bilgi

Müfredat sizi yeni fırsatları görebilen, yönetebilen ve geliştirebilen bir lider haline getirmek için tasarlanmıştır. LSB Master'ınızın deneyimi, akademik bilgi ve pratik becerilerden daha fazlasını getirir. Amacımız size benzersiz bir deneyim sunmaktır - akademik ve başka türlü.

Vizyon

Avrupa'nın kalbinde global olarak tanınan yüksek kaliteli bir işletme okulu olmak.

Misyon

Okulun misyonu, Lüksemburg'da ve ayrıca Avrupa ve dünya genelinde faaliyet gösteren uluslararası şirketlerin iş liderleri için ilham verici ve çok kültürlü bir öğrenme ortamı sağlamaktır. Okul, eğitimsel ve akademik hedeflerine ulaşmada çağdaş öğretim ve araştırma yöntemlerini kullanır, kültürel ve entelektüel çeşitliliği teşvik eder. Okul, uluslararası iş topluluğu ile ortaktır ve iş liderlerini karmaşık bir küresel iş dünyasında gelişmeye hazırlar.

Akreditasyon

Luxembourg School Of Business , Lüksemburg Yüksek Eğitim ve Araştırma Bakanlığı tarafından akredite edilmiştir. Akreditasyonlar, tüm kurumun yanı sıra İşletme Yüksek Lisans ve Yönetim Yüksek Lisans programları için de geçerlidir. Luxembourg School Of Business aynı zamanda AACSB uluslararası akreditörlerinin bir üyesidir ve Erasmus Akreditasyonuna sahiptir.

Konumlar

Konumlar
  • 19, Rue Eugène Ruppert

programlar

sorular