Keystone logo
London School of Commerce Malta

London School of Commerce Malta

London School of Commerce Malta

Tanıtım

London School of Commerce Malta

Bedfordshire Üniversitesi ile Londra Ticaret Okulu (İngiltere) Kolejler Grubunun bir parçası

Malta Kampüsü

London School of Commerce Malta Malta, İngilizce'nin iki resmi ulusal dilden biri olduğu ve tüm yerel nüfus tarafından geniş çapta konuşulduğu büyüleyici Malta adasında çarpıcı bir konuma sahip, cazip bir konuma sahiptir. LSC Malta kampüsü, tesis genelinde Wi-Fi, iyi stoklanmış ve donanımlı bir kütüphane ve eğlence alanları dahil olmak üzere olumlu bir öğrenme deneyimi için gerekli tüm olanaklarla donatılmıştır.

LSC Malta kütüphane stoku, tüm temel metinlerin kredi ve referans koleksiyonundan ve tavsiye edilen okumalardan oluşur. Araştırma becerileri ve araştırma metodolojileri referanslarından oluşan bir koleksiyon da mevcuttur. Ayrıca, öğrenciler LSC'nin çevrimiçi kütüphanesi aracılığıyla elektronik ortamda bulunan 70.000'den fazla metnin tamamına erişebilecekler.

LSC Malta modern tesisleri ve kapsamlı öğrenme kaynakları, uluslararası işletmelerde kariyer için gerekli bilgi ve uzmanlığı geliştirirken, çalışmalarınızda sorunsuz ilerlemek için doğru araçları size sağlayacaktır. LSC Malta , öğretim kadrosunun seçkin profesörleri, araştırmacıları ve yüksek kalifiye profesyonel akademisyenleri ile gurur duymaktadır.

LSC Malta Faydaları

Kampüs, UNESCO Dünya Miras Alanı olan tarihi Valletta şehrinin yakınında ve adanın ana ulaşım merkezinin yanı sıra çok sayıda tarihi simge yapı, alışveriş merkezi, eğlence bölgesi ve eğlence mekanlarına kolayca ulaşılabilecek bir konumdadır. .

LSC Malta , uluslar ve kültürlerin eriyen bir potu olan öğrenci nüfusundan oluşan gerçekten farklı bir çevreye dalmış olacaksınız, bu da eğitiminizi temel akademik başarının ötesine taşıyan gerçekten biçimlendirici bir deneyim haline getirecektir.

LSC Malta , bir Yüksek Öğrenim Enstitüsü (Lisans Numarası 2014-FHI-025) olarak lisanslanmıştır.

24381_20.jpg

Temel Avantajlar

 • Küresel olarak tanınan bir derecesi edinin

 • İngiliz MBA derecesi elde etmek için kredileri (İngiltere) transfer etme fırsatı

 • Son derece rekabetçi kurs ücretleri, esnek taksitlerle ödenebilir

 • İngilizce konuşulan Akdeniz ülkesinin eşsiz ortamında çalışın ve yaşayın

 • Ünlü uluslararası fakülte

 • Merkezi bir konumda modern, tam donanımlı bir kampüsten yararlanın

 • 70.000 çevrimiçi eğitim materyaline erişim

Konumlar

 • Floriana

  Floor 3, Europa Centre, St. Anne Street, FRN9020, Floriana

  programlar

  sorular