Keystone logo
© BIMM University
Maastricht-Suffolk Executive MBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA

Tanıtım

MSM-US1

Maastricht School of Management ve Suffolk University Katılımcılar, uluslararası yerlerde çalışmak için mümkün olacak anlamında, heyecan verici bir işbirlikçi Executive MBA eğitimi başlattı, Vize gereklerine Boston (ABD) konuyla çalışma için bir seçenek ile Maastricht (Hollanda), Ipswich (UK).

bir eski iş Hollanda'da okulların ve Birleşik Krallık'ta genç Üniversiteler birinin bu ortaklık katı iş gelenek ve girişimci enerji ve fırsat uluslararası akreditasyon birleştiren eşsiz bir MBA gelişmesine neden olmuştur. Program tamamen İngilizce olarak teslim edilir.

Bu yol açan yeni Executive MBA hakkında daha fazla bilgi için dergisinde yer aldı bu konuda makalesine bakın İş Çünkü

derinleştirmek ve Hollanda ve İngiltere arasındaki akademik ve bilimsel bağları güçlendirmek için, Suffolk Üniversitesi Rektör Yardımcısı, Profesör Richard Lister Ağustos 2016 sonunda MSM ziyaret getirdi.

MSM ve Suffolk Üniversitesi, özellikle yaşam boyu öğrenme, ekonomik bir zorunluluk haline gelmiştir bir yüksek teknoloji ekonomik ortamda, sosyal ve çevresel sürdürülebilirlik ve sorumluluk odaklanan işletme eğitiminde etkili bir ulus-ötesi eğitim ortaklığı geliştirmek için kaynaklarını bir araya planlıyoruz rekabet. Bu bireysel çeşitli yönetim ve girişimcilik derece, kısa programlar ve iş etkinlikleri sunmak için ortaklık içerecektir. Sağlık Yönetimi iki kurum ağlarını ve uzmanlık paket nerede özellikle bir alandır.

MSM-US32

Konumlar

  • Ipswich

    Ipswich, Birleşik Krallık

    sorular