Keystone logo
© krakenimages
Management Development Centre International (MDCI)

Management Development Centre International (MDCI)

Management Development Centre International (MDCI)

Tanıtım

MDCI - Geçmiş Bugün ve Gelecek

MDCI, iş ve yönetim eğitim ve öğretiminde yeni dalga olan paradigma değişimine yönelik programları uyarlıyor, hazırlıyor ve geliştiriyor. Yeni Format programları, ucuz, hızlı ve uluslararası akreditasyona sahip bir şekilde sunulur.

1993 yılından bu yana, İngiliz MDCI firması, Kraliçe'nin Eğitimde İhracatta Mükemmeliyet Ödülü tarafından kabul edilen Arap Körfezi'ndeki kariyer profesyonellerini destekleyen uluslararası yönetim geliştirme ve lisans programlarını koordine etmeye devam ediyor.

MDCI, Bahreyn'deki bölgesel merkezinden ve Birleşik Krallık'taki Genel Merkezinden, canlı bir kohort Topluluğu ve mezunlar oluşturan sorunsuz, odaklanmış bir çalışma deneyimi sağlar. Erişilebilirlik ve desteğe öncelik verilir - öğrenme ve araştırma materyallerine ek olarak, her öğrenci Eğitim için Microsoft Teams'in yanı sıra Office 365'e otomatik erişim ve fakülte ve ekiple doğrudan bir iletişim hattı alır.

Ulusötesi Liderlik programında MBA, pandemi sonrası bir dünyada liderliğin zorluklarını karşılamaya uyum sağlayan yarının liderlerini destekler.

Özenle seçilmiş, yaratıcı müfredat, değişen dünyayı karşılamak için gözden geçirilip güncellenen önde gelen Birleşik Krallık akademisyenleri tarafından sunulur. MDCI şimdi yeni nesil programları çevik ve profesyonel bir şekilde GCC'ye, Avrupa'ya ve küresel olarak almaya hazırlanıyor.

142203_pexels-photo-3761520.jpeg

Portföy

üniversite derecesi

 • Hazırlık Programı'nın ardından, İşletme ve Finans, Matematik, Fen Bilimleri ve Mühendislik, Hukuk ve Sosyal Bilimler alanlarında çevrimiçi lisans programları - kişiselleştirilmiş yerleştirme hizmeti dahil
 • MBA (CMI / YSJ)
 • MBA tamamlama (TBA) (Öğretmenlik yeterliliği veya CMI Geçiş Liderliğinden)
 • Yüksek Lisans (TBA)
 • DBA (TBA)
 • MBA Yüklemesinden DBA İlerlemesi
 • BSc Tamamlama (Lincoln)

Üniversite Hazırlığı

 • Hazırlık Programı - liseden batı Üniversitesi standartlarına ve gereksinimlerine bağlantı sağlar
 • Hazırlık Programının ardından, kişiselleştirilmiş yerleştirme hizmeti dahil olmak üzere ana konularda çevrimiçi derece programları
 • Doktora Hazırlık Programı - Doktora veya DBA için 2/3 aylık çevrimiçi ayrıntılı hazırlık, öneri hazırlama ve kişiselleştirilmiş yerleştirme hizmeti

Yönetim Geliştirme

 • MBA Yüklemesi
 • Mini MBA
 • İcra ve İcracı Olmayan Müdürler Programı
 • Dijital Pazarlama (DM Inst)

Yeni Dönem Yönetim Düşüncesi

 • Uygulama - Pozitif Psikoloji ve refah programları - MBA'ya götüren
 • Stratejik Yüreklilik - "Stratejik Yüreklilik, stratejik planlamaya bir alternatiftir. Dijital olarak bağlantılı bir dünyada kararlı bir şekilde insan olmakla ilgilidir. Kalpleri, kafaları ve elleri planlara bağlamak için konuşmadan önce korkusuz liderleri konuşmaya davet eder."

Benzeri Görülmemiş Zamanlar Yeni Düşünme Gerektirir

MDCI ve CMC Başucu Kitabını Yeniden Yazdı.

Otuz yılı aşkın süredir Management Development Centre International (MDCI) , Orta Doğu ve Afrika'da yönetici eğitiminin Management Development Centre International (MDCI) şeklini yeniden tanımlamaktadır. Şimdi, dönüşümcü liderleri etkinleştirmeye odaklanmamız, İngiltere tarafından akredite edilmiş bir MBA elde etmek için yeni bir Pathway ile sonuçlandı.

CMC CEO'su Dr. Lester Massingham rehberliğinde, Yeni Nesil MBA'yi Körfez'in yeni nesil liderlerine getiriyoruz. Sadece 12 ayda bitirmeye başlayın, sadece 12.000 USD'lik finansal yatırımla.

Hepimizin bir geçmişi var. İşte bizimkilere kısa bir bakış

 • 5.000'den fazla mezun.
 • İngiltere'nin önde gelen fakülte, yüksekokulları ve üniversiteleri ile birlikte çalışmak.
 • Kraliçe'nin Eğitimde İhracat Ödülü'nü aldı.

138019_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg
Scott Graham / unsplash

Tarihçe

1990'ların başı

MDCI, Bahreyn'i tüm sektörlerde Arap kariyer profesyonellerinin ve liderlerinin liderlik eğitimine hizmet etmek için bölgesel merkezi olarak seçti.

1993

MDCI, Birleşik Krallık'ın Hull Üniversitesi ile Dubai ve Bahreyn'deki üslerden bölgedeki ilk uzaktan eğitim MBA programını başlattı.

1995

MDCI, Suudi Aramco için ilk MBA sağlayıcısı olarak onaylandı ve İngiltere Lincoln Üniversitesi ile Umman Sultanlığı'nda ilk yerinde MBA derecesi verdi.

1997

MDCI, Kraliçe'nin Eğitimde İhracat Ödülü'nü aldı.

1998

MDCI, HCC ve Hull ve Lincoln Üniversiteleri ile bölgenin ilk İşletme Doktorasını GCC'de başlattı.

2000

MDCI, İngiltere Okuma Üniversitesi ile GCC'de Güvenlik Çalışmaları alanında ilk yüksek lisans derecesini vermektedir.

2000'lerin başı

MDCI, Çalışma ve Sosyal İşler Bakanlığı ile birlikte Bahreyn'de Gelişmiş Yönetim Geliştirme Programını başlattı. Bu arada, İngiliz Askeri Ataşesi ile istişare içinde Hull MBA programını Al Yamamah Ofset Programı kapsamında Umman'ın Silahlı Kuvvetleri Sultanı'na teslim etti.

2006

MDCI, Güney Afrika Üniversitesi'nin bölgesel temsilcilerini atadı.

2015

MDCI, Liverpool John Moores Üniversitesi ile Bahreyn ve Umman'daki lokasyonda İşletme Doktorası (DBA) vermektedir.

2020

Yeni Nesil MBA, küresel CoVid-19 kilitlenmesi sırasında piyasaya sürüldü.

1993'ten bu yana 5.000'den fazla liderlik gücü

Mezunlar

1993'ten beri Bahreyn'de MDCI, Hull, Reading ve Lincoln gibi Birleşik Krallık'ın önde gelen üniversiteleri de dahil olmak üzere beğenilen akademik kurumlardan 5.000'den fazla kişiye yönetim geliştirme, lisans ve lisansüstü programların yerinde sunumunu pazarlamış, desteklemiş ve yönetmiştir. kariyer uzmanları.

Yeni Nesil

Çok yönlü düşünme Yeni Nesil MBA tasarım ve zamanlama ilham verdi. Yeni başlayanlar için 2020, yeni öğrenim talep eden eşi görülmemiş bir yıl. CMC'nin York St John derecesi ile Dönüşümcü Liderlik Sertifikası, birçok düzeyde buna cevap vermek için devreye giriyor. Ve Mezunlarımızın bunu 'yeni nesil' aile üyelerine, arkadaşlarına ve takımlarına önermeye hazır olacağı görüşüne sahibiz.

Liderler

MDCI, yönetim geliştirme, lisans ve yüksek lisans programları sunmanın sadece dört yılında, İngiliz firmasının Orta Doğu ve Afrika'daki lider rolünü kabul ederek 1997'de Queen's Education in Export Ödülü'nü aldı. Yirmi yıldan fazla bir süredir ileri sarıldı ve MDCI programlarına, Bakanlık, C-Suite ve mega satın almaları, birleşmeleri ve listelemeleri çeken girişimciler dahil olmak üzere birden çok sektördeki liderler katıldı.

142204_pexels-photo-3771089.jpeg

Nihayet, Ulaşılabilir, Akredite, Erişilebilir ve Uygun Fiyatlı bir MBA

Neden 12 ay içinde 12.000 ABD Doları altında bir İngiliz üniversite akredite kalifikasyon elde edebilirsiniz bir MBA kazanmak için en az iki kat daha fazla zaman ve para harcamak?

Geçtiğimiz aylarda yaşanan kuantum sıçrama değişiklikleri, ekibimizi MBA için yeni bir çözüm bulmaya teşvik etti. Bu benzeri görülmemiş bir noktada yeni liderlik becerileri arayan Arap'ın cesur kariyer profesyonelleri için mükemmel bir program oluşturduk.

Sonuç Yeni Nesil MBA.

Öğreniminiz bir yılda tamamlanır, lisans derecesi gerektirmez ve Körfez'deki İngiliz fakülte tarafından öğretilir ve / veya çevrimiçi olarak yaşar, maliyetleri düşürür.

Neden MDCI'yi Seçmelisiniz?

Başarının önündeki engellere inanmıyoruz.

Bu Bölgedeki En Erişilebilir MBA.

Dereceye Gerek Yok.

 • Tecrübeli iş deneyiminiz sizi gemiye götürebilir.
 • Dönüşümcü Liderlik alanında profesyonel sertifika almak için ilk altı ayı ayırın.
 • Maliyetleri ve seyahatleri azaltın, Körfez'e katılın ve / veya sınıfa erişin, çevrimiçi canlı olarak.
 • İşinize ve ailenize uyan hafta sonu teslimatı.

Arabistan Aşkımız

Otuz yılı aşkın süredir MDCI, Orta Doğu ve Afrika'daki öğrencilerin gerçek potansiyele ulaşmalarına ve kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Kraliçe'nin Eğitimde İhracat için Ödülünü alan MDCI mezunları, Batelco, Saudi Aramco, Al Marai, Gulf Air, Qatar Petroleum, RasGas, PDO ve Omantel gibi önde gelen kuruluşlarda 5.000 mezunun başında.

Konumlar

 • London

  The Old Coach House TS27 4SS, United Kingdom, TS27 4SS, London

  • Manama

   Manama, Bahreyn

   sorular