Keystone logo
Master Education International - Dubai / Sharjah

Master Education International - Dubai / Sharjah

Master Education International - Dubai / Sharjah

Tanıtım

114820_DubaiMBAGraduationCeremonyPic1.JPG

1995'ten beri, Master Education International, Orta Doğu, Hindistan, Uzak Doğu ve onların öğrenci topluluklarına bağlı kurum ve kuruluşlarına, Birleşik Krallık, ABD ve Hindistan Yüksek Öğrenimi sağlayarak hizmet vermiştir. Amiral gemisi programları MBA ve BBA'dır. MEI, üç İngiltere ödüllendirme organının ortağıdır; QUALIFI, BTEC Edexcel ve NCC Eğitim ve Bolton Üniversitesi, City Vision Üniversitesi ABD ve Banasthali Üniversitesi gibi önde gelen üniversiteler (Milli Eğitim Bakanlığı, BAE tarafından listelenmiş ve tavsiye edilmiştir). MEI ayrıca doktora için Araştırma tabanlı program için kampüs dışı bir ofistir

MASTER BAE'de Uygun Fiyatlı Yüksek Kaliteli Eğitim Sunuyor.

Master Education International, 24 yıl boyunca Yönetim alanında eğitim veriyor, Birleşik Arap Emirlikleri'nde Dubai, Sharjah ve Abu Dhabi'deki dağıtım merkezlerini, Hindistan'daki Grup Merkezi ve KSA ve Singapur'daki ortaklarıyla birlikte. Özellikle Cuma günleri ve / veya cumartesi günleri Contact tabanlı interaktif dersler vererek özellikle çalışan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Diğer üniversitelerde kazanılan krediler devredilebilir, tekmelemenizi sağlamak için yüksek öğreniminize başlar.

114823_DubaiGraduationCeremonyPic2.JPG
114825_DubaiGraduationCeremonyPic3.JPG

Görüşler

"Master, bana bu küreselleşmiş dünyada rekabet edebilmek için derinlemesine bilgi veren MBA programları için farklı tanınmış üniversitelerin seçeneklerini sundu. MBA programı, stratejik farkındalığımı artırarak anında değer sağladı. Benim için en iyi seçim, ve çoğu insan için olurdu. "
- Amin Kazi, İcra Müdürü ve GM Emirates Islak Mendil FZCO (RMB

"Temmuz 2011'den beri Master'la birlikteyim, Pazarlama alanında BBA derecemi yaptım. Müthiş ve yüksek nitelikli bir fakülteye tanık oldum. Şu anda Pazarlama alanında MBA derecemi tamamlıyorum. Master'lerle birlikte olduğum için mutluyum." - Ala'aeddin MJ Tumalih, Kıdemli Ortak, ACSS (Arab Bank Plc)

“Her zaman MBA-HR ile ilgileniyordum ve işteyken çalışmalarımın nasıl yönetileceği konusunda endişeliydim, işten sonra yeterli koçluk ve dersler almam gerektiğinden endişelendim. Çözüm, Master Education International'dı.

114826_DubaiGraduationCeremonyPic4.jpg

Hedeflerimiz

Günümüzün hızlı hareket eden dünyasında profesyonel pozisyonlara hazırlık için özel ve üstün nitelikli eğitim sunmak, meritokrasinin ve niteliklerin ilerlemenin temel olduğu yer.

Halihazırda iş yapan müşterilere eğitim sonrası fırsatları sağlamak, mesleklerini kesintiye uğratmadan veya eğitim kalitesinden ödün vermeden onların beceri tabanını geliştirerek kariyer hedeflerini yerine getirmelerini sağlamak.

Müşterilerimizin eğitim ve kariyer hedeflerine ulaşmalarını arttırmak ve zenginleştirmek için, gerektiğinde geleneksel uygulamaların, modern tekniklerin ve teknolojinin teslimatta en iyi şekilde kullanılması.

Yeniliklerle adım adım ilerlemek ve Enstitü'nün idari yönleri ile eğitim malzemelerinin ve bileşen malzemelerinin sunulması için yeni yöntemler ve teknoloji geliştirmek.

BAE Sakinleri için: DUBAI / ŞARJA - Cuma Sabahı (09:00 - 12:30)
ABU DHABI - Cumartesi Öğleden Sonra (02.00 - 17:30)

Konumlar

Konumlar
  • Master Education International P.O Box: 117149 Dubai, UAE

  • Suite 304, Iran Insurance Building, Opp. Dubai Islamic Bank, Immigration Road, Sharjah, United Arab Emirates

sorular