Keystone logo
Prince Mohammad Bin Salman College

Prince Mohammad Bin Salman College

Prince Mohammad Bin Salman College

Tanıtım

MBSC yaratıcı düşünme ve cesaretle hareket dönüştürücü liderler yeni nesil geliştirmeyi amaçlamaktadır. Türkiye daha fazla iş yaratıcıları ve sadece iş tüketicilerin ihtiyacı var. MBSC Her Türlü (EAK®) ve Girişimciler oluşturarak bu boşluğu doldurmak için tasarlanmıştır.

Prince Mohammad Bin Salman Koleji (MBSC) İş ve Girişimcilik erkekler hem de kadınlar için yeni bir özel yüksek öğretim kurumudur. Suudi Arabistan Krallığı Ekonomik Ofset Programı ve MISK vakıf çatısı altında Emaar Ekonomik City, Babson Küresel (Babson Koleji tamamına sahip olduğu iştiraki, ABD), Lockheed Martin'in arasındaki Uluslararası ortaklık yoluyla kurulmuştur.

MBSC

MBSC pasif sınıf ders dinleme dayanmaz ama eller pratik ve pragmatik bir deneyimsel öğrenme üzerinde durulacak girişimcilik eğitim Babson Koleji'nin benzersiz bir yaklaşım yer alacak. Müfredat gerçek dünya problemlerine öğrenme uygulamak ya da yeni sosyal veya iş girişimler başlatmak için öğrencilerin gerektirecektir imza deneyimsel dersleri kümesi kullanır. Proje tabanlı öğrenmenin Bu tip rehberlere ve danışman ağı ile takviye edilir. Bireylerin gelişimi güçlendirmek ve öğrencilerin girişimcilik liderlik becerilerini inşa edecek müfredata deneyimler kasten yaratılan seti ile sınıf dışında devam edecek. MBSC işaretlerinden farklı bakış açıları, profesyonellik, dürüstlük saygı ve sınıf içinde ve dışında hem de mükemmellik için sürekli bir bağlılık içerecektir yüksek öğrenim tüm dünya çapında kurumlarında akademik geleneklerin en yansıtan bir kültüre sahip olacaktır.

MBSC burada Suudi Arabistan'da uluslararası standartları karşılayan dünya standartlarında bir eğitim sağlayacaktır.

MBSC yetenekli öğretmenler ve önde gelen araştırmacılar hem de fakülte işe küresel bir arama gerçekleştirdi. Tüm kurucu öğretim Needham eğitilmiştir. Kurucu öğretim Babson ve diğer dünya standartlarında kolejler ve üniversiteler ayırt ziyaret bir grup öğretim üyesi tarafından eklenecektir. MBSC hem yerel (NCAA) ve NEASC ve AACSB gibi organlar küresel akreditasyon standartları takip ederek kalite global standartlarda uymayı taahhüt eder. Babson College mükemmellik onun yolculukta önümüzdeki on yıl için NIBSC yardım ve destek sağlamaya devam edecektir.

VİZYONUMUZ

Geleceğin istihdam yaratmak ve Suudi Arabistan'ın bilgi ekonomisine katkıda bulunmak için Suudi Arabistan girişimcilik potansiyelini kilidini olacaktır yüksek öğrenim önde gelen kurum olmak. Bu Suudi Arabistan ve bölgedeki eğitim yeniden tanımlıyor elit, uluslararası akredite bir kurum haline elde edilir. Bu oluşturur ve dönüştürücü liderlerin nesil başlattı laboratuvar öğrenme, bir yaşam olacaktır.

GÖREVİMİZ

College misyonu tanımak ve şekil fırsatları için girişimci liderler yetiştirmektir. College mezunları, çalıştıkları her yerde ekonomik ve sosyal değer üretme yeteneğine sahip olacak - Büyük veya küçük işletmelerde çalışanlar olarak; Hükümet, sosyal veya hayırsever kuruluşların liderleri olarak; Yeni işletmelerin kurucuları olarak; ya da aile sahibi ve işletilen işletmelerin liderleri olarak.

MBSC

KAMPÜS & TESİSLERİ

Kampüs HDR Inc. dizayn edilmiştir Dünyanın en iyi 100 Küresel Tasarım Firmalarının biri, Babson Global'in eşsiz müfredat teslim teşvik müfredata faaliyetleri için yer vardır ve mükemmellik kültürü MBSC bağlılığını yansıtan bir ortam oluşturmak için. Birlikte yaratıcılık ve işbirliğini teşvik ve öğrencilerin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmayı umuyoruz.

Konumlar

Konumlar
  • 7082-BayLaSun-Juman St. Unit No. 1 King Abdullah Economic City 23964-2522 Kingdom of Saudi Arabia, , Jeddah

sorular