Keystone logo
Alliance Manchester Business School - South America Centre

Alliance Manchester Business School - South America Centre

Alliance Manchester Business School - South America Centre

Tanıtım

Manchester Business School 1965 yılında kurulan ve İngiltere'nin ilk işletme okullarından biridir. 2015 yılında, bizim 50. yıldönümünü kutladı.

Biz Bilim ve Teknoloji Araştırma Muhasebe ve Finans, Yönetim UMIST Okulu Manchester School of Victoria University ve Programı ile birleşti zaman biz 2004 yılında İngiltere'nin en büyük iş ve yönetim okulu haline geldi.

Biz dünya genelinde lisans, lisansüstü ve yöneticilere sektör odaklı eğitim veren, bir tam hizmet iş okul.

Tüm faaliyet karşısında pratik hale, bizim programları, danışmanlık ve araştırma yoluyla - Orijinal Düşünme Uygulamalı biz ne kalbidir.

Biz ilham ve kurumsal nişan faaliyetleri ile iş dünyası ile meşgul, bilgilendirmek ve bizim sosyal sorumluluk gündemi toplulukları desteklemek için çalışıyoruz.

Sıralamalar ve akreditasyon

Tüm dünyada İngiltere'de ancak değil sadece - Alliance Manchester Business School sayısız ödül panoları sıralaması ve akreditasyon bir dizi almaya devam eder.

Sıralama

2016 Financial Times anket dünyada MBA İngiltere'de 7., 14., Avrupa'da ve 38. sırada yer alıyor. FT göre, MBA öğrencileri% 96 maaş mezun olduktan sonra üç yıl artış bekleyebilirsiniz. İttifak MBS de kariyer ilerlemesi için dünyada 12 yerleştirilir. Biz iş başlığı Forbes tarafından, ABD dışında, dünyada 6. sırada yer almaktadır. Forbes değerlendirmesi kullandığı Alliance MBS 'küresel mezunlar topluluk toplanan geri bildirimler ile birlikte ana tedbir olarak yatırım (ROI) döner. Biz araştırma güç için İngiltere'de 2. sırada yer ve derinlik ve araştırma (REF 2014) genişlik için 4 vardır. Bloomberg Business Week mezunlar ankette dünya ve 9. olarak 19 İttifak MBS sırada yer aldı.

Akreditasyon

AACSB International, AMBA ve EQUIS - İttifak MBS üç büyük kuruluşları tarafından akredite edilmiştir dünya çapında kurumların küçük ve seçilmiş bir grup bir parçasıdır.

Yer

Her nerede olursanız olun, bizim uzmanlık uzakta asla. Biz altı küresel hub varlığı ile sadece İngiltere iş okulu vardır. Bizim merkezlerinin tüm yerel iş dünyası ile güçlü bağlantıları var ve biz de 169 ülkeye yayılmış 50.000'den fazla mezunlar, küresel bir ağ var.

Konumlar

 • São Paulo

  Av. das Nações Unidas 12495 - Brooklin (FGV Berrini) 04578000, São Paulo, Brasil, , São Paulo

  • Manchester

   Alliance Manchester Business School Booth Street East , M13 9SS, Manchester

  programlar

  sorular