Keystone logo
MIBM Global

MIBM Global

MIBM Global

Tanıtım

MIBM, birkaç yıldır kaliteli eğitim veren ve Uluslararası Standartları karşılayan Çevrimiçi Yönetim kurslarında Hindistan'ın her yerinde tartışmasız farklı bir lider olmuştur.

MIBM'de, Kariyerlerini mevcut küresel trendlere göre şekillendirmek için Öğrenciler ve Profesyoneller için en uygun olan MBA ve Fast Track Programları sunan kaliteli Programların bir listesine sahibiz. Öğrencilerimizin rekabette önde olması için verilen eğitimin mükemmelliğine inanıyoruz. Misyonumuz, Bireyin hedeflerine mükemmel bir şekilde ulaşması için mevcut durumunu geliştirmektir.

MIBM, sürekli değişen pazar ortamına alışkın çeşitli çevrimiçi MBA Programları sunmaktadır. Programlar, zaman kısıtlamalarını anlayan Öğrenciler ve Çalışan Profesyoneller için en uygun olanıdır. Kurslar, dünyanın her yerinden önde gelen eğitim uzmanları tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Eğitim uzmanlarımız, endüstri lideri profesyoneller yaratmak için eğitimin en iyi metodolojisini ve eğitim modellerini tasarladı. Eğitim fakültemiz, çevrimiçi eğitim sağlamada en iyi Endüstri olarak derecelendirilmiştir.

Kampüs Özellikleri

    Konumlar

    • Antananarivo

      Antananarivo, Madagaskar

      sorular