Keystone logo
Marbella International University Centre İşletme Yüksek Lisans MBA
Marbella International University Centre

İşletme Yüksek Lisans MBA

Marbella, İspanya

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

30 Sep 2024

EUR 24.000 / per year

Kampüste

Tanıtım

MBA, kariyerinizde ilerlemenizi desteklemek ve sizi başarılı bir şekilde yöneticilik rollerini üstlenmeye veya kendi işinizi kurmaya hazırlamak üzere tasarlanmıştır. Çeşitli sektörlerden gelen deneyimli profesyonellerden oluşan bir grupla birlikte çalışacak, ağınızı oluşturacak ve size en iyi uygulamalar hakkında fikir vereceksiniz.

Sonuç olarak, başkalarıyla birlikte çalışarak ve hem kişisel bireysel deneyimlerinize dayanarak hem de kohort üyelerinin deneyimleriyle karşılaştırma ve kıyaslama yaparak kuruluşlar içinde önemli bir etkiye sahip olan konuları keşfedeceksiniz. West London Üniversitesi tarafından verilen ve öğrendiğiniz teorileri, araçları ve teknikleri eleştirmenize ve uygulamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış projeler ve ödevler gerçekleştireceksiniz.

Öğrenimin büyük bir kısmı, program katılımcıları ve eğitmenlerden oluşan işbirliğine dayalı öğrenme topluluklarının kurulması yoluyla geliştirilmektedir ve siz de bu öğrenme topluluğunun bir parçası olacaksınız. Anlayışınız, iş, liderlik ve yönetimin temel becerileri, süreçleri ve uygulamaları etrafında geliştirilir. Gerçek sorunlara yönelik çözümler, eğitmenlerin ve diğer öğrencilerin desteğiyle öğrenme topluluğu içinde önerilmekte, tartışılmakta ve analiz edilmektedir.

Hem özel sektörde hem de kamu sektöründe iş ve yönetimle ilgili konularda eleştirel bir anlayış geliştirecek, bireysel ve kurumsal potansiyelinizi en üst düzeye çıkarma becerinizi artıracaksınız. MBA, ilgili çağdaş akademik teori ve araştırmaları, kuruluşlar içindeki faaliyetlere ilişkin pratik bir anlayışla bir araya getirir. Bu, bilgiyi paylaşmanızı, bunu ilgili araştırmalardan geliştirilen teorilerle ilişkilendirmenizi ve pratik uygulama yoluyla öğrenmenizi sağlayarak geliştirilecektir.

kabul

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular