Keystone logo
Nanhua University Institute of International and Cross-Strait Affairs İş İdaresinin Başı
Nanhua University Institute of International and Cross-Strait Affairs

İş İdaresinin Başı

Chiayi, Tayvan

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 970 / per semester *

harmanlanmış, Uzaktan Eğitim, Kampüste

* Bir dönem için 970 USD. Uluslararası öğrenciler, tam öğrenim ücretine kadar burs başvurusunda bulunabilirler.

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Nanhua Üniversitesi İşletme Bölümü 2000 yılında kuruldu ve aynı zamanda Yüksek Lisans Enstitüsü de kuruldu. 2002 yılında, Eğitim Bakanı'ndan doktora derecesine sahip olmak için onay almaktan onur duyuyoruz. programı. 2003 yılında Graduate Institute of Management Science yeniden düzenlendi ve adı Graduate Institute of Management olarak değiştirildi. 2007 yılında, İşletme Bölümü ve Yönetim Bilimleri Lisansüstü Enstitüsü entegre edildi. Bir lisans programı, bir yüksek lisans programı ve bir doktora programı dahil olmak üzere üç program vardır. programı.

İşletme Bölümü, rekabetçi iş dünyası için nitelikli öğrencileri uzmanlaştırmak için çok yönlü ve yüksek kaliteli yönetimle ilgili bilgi sağlar. Vaka tartışması ve İşletme ziyareti aracılığıyla, öğrencilerin bağımsız düşünme ve ekip çalışması ruhu becerilerini geliştirmeyi umuyoruz. Teori ve pratiği bir araya getirme kavramlarına dayanarak, pazarlama yönetimi, üretim yönetimi, insan kaynakları yönetimi, finansal yönetim ve bilgi yönetimi dersleri veriyoruz.

Yüksek lisans programı

Yönetimde Yüksek Lisans Programı MBA içindir. Eğitim hedefleri, iletişim, işbirliği ve bilinçli öğrenme yeteneklerine sahip işletme yönetimi yeteneklerini geliştirmektir. Kursun özellikleri: Araştırma Metodolojisi, Hizmet Yönetimi, Yönetim Bilimi ve Operasyon Semineri zorunlu derslerdir ve Pazarlama Yönetimi, İş Etiği, Operasyon Yönetimi, Finansal Yönetim, Örgütsel Davranış, Stratejik Yönetim, Yönetim Ekonomisi, Yönetim Muhasebesi ve Uygulamalı İstatistikler mezuniyet eşiği olarak listelenen temel dersler. Yönetim Ekonomisi, Yönetim Muhasebesi ve Uygulamalı İstatistikler için öğrenciler, üniversite (kolej) transkriptlerini gözden geçirerek veya sınavları geçerek ileri düzey krediler alabilirler.

İsteğe bağlı kurslar; Karar Verme, İstatistik Metodu ve Veri Analizi, Çok Değişkenli Analiz, Nitel Araştırma, Sistematik Düşünme, Pazar Analizi, Yatırım Analizi, İK Yönetimi, İK Geliştirme, Motivasyon ve Liderlik, Performans Yönetimi, İnovasyon ve İş dahil olmak üzere modüllere ayrılmamıştır. Girişim Yönetimi, Proje Yönetimi, Bilgi Yönetimi ve Elektronik Ticaret ve profesörler çalışma alanlarına göre seçmeli dersler verir.

136778_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg
Scott Graham / unsplash

Hedefler

Öğrenme etkisini geliştirmek, çeşitlendirilmiş öğrenme modu sağlamak, gerçek çalışma ortamına olabildiğince erken katılmak, teoriyi pratikle birleştirmek, öğrencileri mesleki bilgi ve pratik becerilerle yetenek haline getirmek için yetiştirmek, Kampüs Dışı uygulama için Önlemleri formüle etmek Nanhua Üniversitesi Öğrencilerinin Kampüs Dışı Stajı Uygulama Önlemlerine göre Nanhua Üniversitesi, İşletme Bölümü Öğrencilerinin Stajı (bundan sonra Önlemler olarak anılacaktır).

Uygulama kapsamı

Önlemlerdeki "kampüs dışı staj" iki türü içerir: işyeri deneyimi ve işyeri stajı. Staj işyeri, evde staj ve yurtdışı staj olmak üzere ikiye ayrılır. Uygulamanın kapsamı aşağıdaki gibidir:

 1. İşyeri deneyimi: mezunun işyerine bir günlük veya uygun bir seyahat ayarlayın ve odak noktası saha deneyimidir, ardından ziyaret ve stajdır. Öğrencileri, işyeri ortamını tanımak ve iletişim ve tartışma yoluyla deneyim etkisini derinleştirmek için deneyim ve çalışma için işyerine gitmeleri için düzenleyin.
 2. İşyeri Stajı: Ana kariyer planlamasına göre 2 krediden fazla zorunlu (isteğe bağlı) staj dersleri sunulmalı, kış ve yaz stajı, yarıyıl stajı, seminer için işletme ziyareti gibi çeşitlendirilmiş tanıtım yöntemleri benimsenebilir ( araştırma) ve staj kredileri.

Staj saatleri

Bölüm öğrencileri, iş uygulamaları ile ilgili temel bilgi çalışmasına bir ve 240 saat kampüs dışı staj yapmak zorundadır.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Master of Business Administration (MBA) Yükleme
  • London, Birleşik Krallık
 • Online MBA Yapay Zeka - Cumbria Üniversitesi (İngiltere)
  • City of Carlisle, Birleşik Krallık
 • Online MBA Dijital Pazarlama - Cumbria Üniversitesi (İngiltere)
  • City of Carlisle, Birleşik Krallık