Keystone logo
Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Tanıtım

Eğitim uluslararasılaşma New Century Küreselleşmenin sosyal arka planı yanı sıra eğitim reformunu derinleştirmek ve sıçrama ileri kalkınma gerçekleştirmek için önemli bir fırsat altında yükseköğretimin gelişme kaçınılmaz bir eğilim. uluslararası yetenekleri yetiştirilmesi eğitim felsefesini miras, Posta ve Telekomünikasyon Nanjing Üniversitesi (NUPT) tam sürecini teşvik etmek amacıyla Çin-yabancı eğitim programının platformu üzerinden uluslararası işbirliği ve değişimi teşvik NUPT Özellikle yurtdışında üniversiteler ile uluslararası.

NUPT birçok üniversite de dahil olmak üzere 16 ülkede araştırma enstitüleri ile kurmuştur uzun vadeli işbirliğine dayalı bir ilişki Amerika Birleşik Devletleri, uk, Almanya, Fransa, Kanada, Rusya, Avustralya, Japonya, Singapur Hem de Hong Kong ve Tayvan alanları. 800'den fazla profesyonel ve akademisyenler ziyaret etmiş NUPT ve konferanslar verildi. NUPT Ayrıca akademik değişim işlemek için uluslararası konferanslara katılmak üzere yurtdışında birçok personel devretmiştir. NUPT 11 üniversite yurt dışında olmak üzere ortak programlar geliştirdi Londra, İngiltere Queen Mary Üniversitesi, Teknoloji, ABD New York Institute ofVb bilgi teknolojisi alanında yeteneklerini yetiştirmek için. NUPT Birçok uluslararası ve bölgesel akademik konferanslar ev sahipliği yoluyla uluslararası ününü teşvik etmiştir. eğitim üslerinden biri olarak Asya-Pasifik telecommunity (APT) 1990 yılından bu yana, NUPT 26 ülke ve bölgelerde açık 20 eğitim programı yürütmektedir.

kalkınma, sosyal ekonominin ve yüksek öğrenim uluslararasılaşması teşvik etmek ile yüksek kalitede yetenekleri için ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, anahtar binbaşı ve yurtdışında ünlü üniversitelerde ilgili binbaşı tarafından desteklenen, NUPT yerli öğrenciler amaçlayan bazı Çin-yabancı ortak eğitim programlarını başladı, okumak yabancı öğrencileri işe NUPTVe ortaklaşa bilim, mühendislik ve yönetim alanlarında lisans öğrencileri ekili.

NUPT eğitim hedefi, bilimsel araştırma ve onun yeteneklerini tam olarak yapma yeteneğine sahip, küresel yetenekleri pazarda güçlü rekabet var, bağımsız düşünme var, Çin ve batı kültürüne aşina olan üst düzey uluslararası yetenekleri içine öğrencileri yetiştirmek için ortak programlar kullanmaktır yenilikçi yetenek ve takım çalışması ruhu, İngilizce iyi iletişim becerilerine sahip ve ileri teknoloji veya uygulama alanlarındaki işler için tam olacak.

eğitim düzeyi üzerinde, NUPT Şimdi, lisans öğrencileri için eğitim üzerinde duruluyor giderek yüksek lisans eğitimi geliştirir ve aktif yabancı öğrenciler için eğitim uzanır. Şu anda, NUPT kurdu Lisans programı, NUPT-NYIT International CollegeVe New York Üniversitesi Politeknik Enstitüsü yanı sıra Londra Queen Mary Üniversitesi ile ortak Yüksek Lisans programı.

aşağıdaki gibi eğitim felsefesi: özel kuruluş, uluslararası ihtiyacı olan adım tutacaktır; Tabii ayarı dikkate her iki tarafın karakteristik ve yararlanmak olacaktır; yetiştirme marka oluşturulması, yetiştirilmesi uluslararası yetenekleri amaçlayacaktır NUPT yetenekleri, sağlam temel ve geniş bilgi, güçlü uygulama yeteneği, yüksek kapsamlı kalite, yenilikçi ruhu ve uluslararası ufku ile yani üst düzey yetenekleri. NUPT , Uluslararası işbirliği ve değişimi genişletmek ileri eğitim deneyimi öğrenmek, kaliteli eğitim kaynakları çekmek için aramak ve etkili modları ve uluslararası yetenek yetiştirme iyi bir sistem geliştirmeye devam edecektir.

öğrenme ve gelişme bilimsel bir kavram uygulayan yeni durum altında, NUPT sürekli ileriye uluslararası işbirliği ve değişimi itin, uluslararası kalkınma yolu takip ve güç ve destek sunacak NUPT genel kalkınma.

uluslararası değişim gelişmesiyle birlikte, daha fazla uluslararası üniversiteler ve araştırma enstitüleri ve kuruluşlar akademik değişim yürütülen, NUPT düzenlenen akademik dersler ziyaret ve işbirliği ele aldık NUPT. NUPT uluslararası işbirliği ve değişimi teşvik her disiplinin bilgi sisteminin güncellenmesi, lisans eğitimi için önde gelen bilgiyi uygulamak ve geliştirmek NUPT eğitim ve öğretim seviyesi.

Uluslararası İşbirliği ve Borsalar Bölümü işlevsel bir bölümüdür NUPT hangi dışişleri ve uluslararası değişim ve işbirliğinin geliştirilmesinden sorumludur. Ayrıca, ulusal dışişleri politikasını, uluslararası eğitim politikasını yürütme ve üniversitenin tüm yabancı işlerini yöneten iş için merkezi bir bölümdür. Bölüm ayrıca, uluslararası işbirliği ve değişim ile ilgili olarak politika sıkı tarama ve dışişleri yönetiminin ikili sorumluluklarını Zahmetli ana ortamıdır. bölüm için görevleri şunlardır: yönetim, Rehberlik, Koordinasyon ve Hizmet. liderliğinde NUPT yetkililer, öğretimde merkeziyetçi, bilimsel araştırma ve uzmanlık geliştirme, Uluslararası İşbirliği ve Borsalar Bölümü için uluslararası değişim ve işbirliği için kapsamlı şeması çalışmaktan sorumludur NUPT, Dışişleri politikasını yürütme NUPT, Uluslararası akademik değişim işlerini koordine NUPT. Anahtar disiplin hizmet için talep ve fikirler doğrultusunda, anahtar laboratuvar, anahtar proje ve çalışmaları ekimi, NUPT , Kapsamlı bir geliştirme programı ve planı üzerinde duruluyor aktif yeniliklerin dünya çapında tanınmış üniversiteler ve akademik enstitüleri ile alışverişini ve işbirliğini güçlendirir, öğretim, bilimsel araştırma ve yönetim düzeyini tanıtımını yapıyor, uluslararası üne geliştirir NUPTVe inşaat ve geliştirme hizmet vermektedir NUPT.

Uluslararası İşbirliği ve Borsalar Bölümü Böyle öğretim ve bilimsel araştırma enstitüleri ile organizasyon ve uluslararası işbirliği ve değişimi, uluslararası akademik konferans yönetiminin koordinasyonu, uzun süre ve kısa süre yabancı uzmanların yönetimi, kişi olarak işlerden sorumlu olan Hongkong, Mocau ve Tayvan alanları ve orada eğitim kurumları ile değişim ve işbirliği uzantısı. Hükümetler, üniversiteler ve tüm dünyada bilimsel araştırma enstitüleri, NUPT içtenlikle yaptığınız ziyaretleri bekliyor NUPT yanı sıra, ders vermek ile akademik değişim ve bilimsel araştırma işbirliğini geliştirmek NUPT. tüm dünyada öğrenciler okumak için bekliyoruz NUPT doktorasını, yüksek lisans ve lisans diploması almak için.

Konumlar

  • Nanjing

    9 Wenyuan Road Qixia District, 210023, Nanjing

    sorular