Keystone logo
Neuroscience Business School

Neuroscience Business School

Neuroscience Business School

Tanıtım

Neuroscience Business SchoolMerkezi Barselona, İspanya'da bulunan , şirketler için hem İspanyolca hem de İngilizce olarak çevrimiçi ve/veya yüz yüze MBA programları, yüksek lisans dereceleri, dereceler ve sübvansiyonlu kurslar sunar.

Tüm programlarında yeni nörobilim teknolojilerinin katkısıyla İşletme programlarında uzmanlaşmış ilk işletme okuluyuz. Tüm programlarımız, öğrencilerimizin üretkenliklerini ve yaratıcılıklarını artırmalarına yardımcı olan İş Farkındalığı'nın bir bölümünü içerir.

Öğrencilerimizi iş ekosistemindeki dünya değişikliklerine uyum sağlamaya hazırlıyoruz. Dünyamızda sürekli bir değişim varsa, eğitimin neden aynı olması gerektiğini merak ediyoruz. Eğitim sektörü de değişim gerektiriyor! Ve Neuroscience Business School , gerçek ve güncel hayata uyarlanmış eğitim sunar.

Neuroscience Business School şunları yapabileceğiniz bir topluluktur:

 • 21. yüzyıl için eğitim alın
 • Maksimum kişisel, profesyonel ve sosyal potansiyelinizi elde edin
 • Sizinle aynı şeylere değer veren insanlarla bağlantı kurun
 • Girişimciler ve liderler için nörobilim bilgisi edinin
 • Etkili kararlar almayı öğrenin

Neuroscience Business School topluluğunun temel özellikleri:

 • hedef oryantasyonu
 • Tutku
 • yenilik
 • Yaratıcılık
 • Empati
 • Liderlik
 • açık fikir
21. yüzyılın liderleri ve girişimcilerine yönelik programlarda uzmanız

farkı Neuroscience Business School

Neuroscience Business School ile diğer işletme okulları arasındaki fark, işletme programlarına yeni nörobilim araçları eklememizdir. Güncel ve uygulamalı eğitim sunuyoruz.

vizyonu Neuroscience Business School

NBS'nin amacı, gelişmiş araçlar ve teknikler aracılığıyla işletme eğitimi sunmaktır.

Neuroscience Business School Misyon

Başarılı bir profesyonel deneyim elde edebilmeleri için öğrencilere en güncel öğrenimi sağlayın.

Öğrencilerimizin kişisel becerilerini ve mesleki becerilerini geliştirmeye odaklanıyoruz.

Öğrencilerimize, optimum zihinsel ve fiziksel sağlığın tadını çıkarmak ve eylem için gerekli esnek güç ve enerjiye sahip olmak için temel alışkanlıkları teşvik etmeyi amaçlayan uygulamalarda eğitim vermeyi öğretiyoruz.

Neuroscience Business School Eğitim

Neuroscience Business School iki tür sınıf sunar: Barselona, İspanya'da yüz yüze ve çevrimiçi canlı. Tüm sınıflarımızda teori ve pratiğin mükemmel birleşimine sahibiz. Sınıflar çok dinamik.

Neuroscience Business School öğrencilerimize kendilerini yüz yüze derslerdeymiş gibi hissettiren bir akışlı sınıf sistemi oluşturmuştur. Online dersler offline derslere çok benzer, tek fark öğrencilerimizin seyahat etmek zorunda olmamasıdır.

Degerlerimiz

Her öğrenci için kişiselleştirilmiş eğitim

Öğrencilerimiz, eylemlerinde yalnızca en uygun şekilde analitik, yaratıcı, yenilikçi ve dinamik olmayı değil, aynı zamanda evrensel olarak insanlığın ilerlemesi için iyi olarak kabul edilen ahlaki değerler çerçevesinde hareket etmeyi öğreneceklerdir.

yenilik

Eğitim sistemi çok hızlı değişiyor, bir yıl önce öğrendiklerinizin bir ağırlığı olmayabilir, hatta eskimiş bile olabilir. Bu nedenle, NBS'de öğrencilerimizin uygun eğitimi alabilmeleri için programlarımızı her dönem uyarlıyoruz.

Esneklik

Öğrencilerimizin çalışmalarını çalışmaları ile paylaşmalarına yardımcı olan karma bir program sistemi oluşturduk. Bununla birlikte, öğrencilerimizin hedeflerine ulaşabilmeleri için ödev ve teslim tarihleri konusunda oldukça katıyız.

İstihdam ve stajlar

Gelecekteki istihdam, herhangi bir eğitimin amacıdır. NBS, tüm öğrencilerin profesyonel olarak başarılı olmasını önemser ve bunu yapmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız.

Her öğrencinin sınıfın ilk gününden itibaren Job Bank'a erişimi vardır. Neuroscience Business School size şu konularda yardımcı olacaktır:

 • özgeçmişinizi uyarlayın;
 • okurken staj bulmak;
 • iş bulmak.

İşgücü piyasasının ihtiyaçlarını biliyoruz. Öğrencilerimizin en iyi işi bulmalarına yardımcı olmak için çok sayıda şirketle işbirliği yapıyoruz.

Ayrıca Michael Page, Page Personal ve Club Marketing Barcelona ile de işbirliği yapıyoruz. Bu, öğrencilerimizin staj ve iş bulmasına yardımcı olur. Tüm Neuroscience Business School öğrenci ve mezunlar İş Bankası hizmetlerini kullanabilir.

Sunduklarımız:

 • Pazar ihtiyaçlarına uyarlanmış güncel programlar.
 • Nasıl iş bulunacağına dair ustalık sınıfları.
 • Uluslararası şirketler ve önerilerle doğrudan iletişim.
 • İş ve Staj Hizmeti.
 • Özel ders seansları.

Mesleki başarının aynı zamanda öğrenciye de bağlı olduğunu vurgulamamız gerekse de: becerileri, tutumları ve bir iş bulma arzusu.

akreditasyon

Neuroscience Business School programlar, Eduqua tarafından akredite edilen SWISS School of Business Research ve İspanya'da devlet tarafından tanınan bir üniversite olan UCAM tarafından akredite edilmiştir. Eduqua, resmi ve özel eğitim merkezleri için İsviçre'deki ilk kalite sertifikasıdır.

kabul

Başvuru süreci:

Aşama 1 - Çevrimiçi başvuru

Çevrimiçi başvuruyu göndermek için: gerekli belgeleri ekleyin, görüntülü görüşmeye kaydolun ve 30 euro kayıt ücreti ödeyin.

Belge listesi:

 • Pasaport veya kimlik
 • CV (İngilizce veya İspanyolca)
 • En son akademik transkript
 • Motivasyon mektubu

2. Aşama - Görüntülü görüşme

Süre 30 dk - 60 dk. Hazırlık gerektirmez.

Aşama 3 - Başvurunun sonucu

İki veya üç iş günü sonra, test sonuçlarını aldıktan sonra, uygun olup olmadığınızla ilgili bir e-posta alacaksınız. Olumlu yanıt alınması durumunda, yer rezervasyonu için ödeme yapmak için 15 iş gününüz olacaktır.

Aşama 4 - Yer rezervasyonu

Programa kabul edildikten sonra, ilgili kayıt ücretini ödemeniz gerekir. Ödemeyi banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz.

Ödemeyi, kabul e-postasında belirtilen sürenin son tarihinden önce yapmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra ödenen tutarın iadesi yoktur.

NBS'den kaynaklanmayan vize reddi durumunda, yer rezervasyonu nedeniyle iptal edilen tutar iade edilmez.

Aşama 5 - Son ödeme

Tam ödeme yapmanız gerekir. Ödemeyi banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz.

İki ödeme yöntemi vardır:

 • İndirimli tek ödeme. Yüksek lisansa başlamanın ilk gününden 10 gün önce yapılması gerekenler
 • Taksitli ödeme. Her ayın ilk 5 günü yapılmalıdır. Bu bağlamda, master başlangıcının ilk gününden önce taksitler halinde ödeme yapmayı tercih ederseniz, bize bildirmeniz ve ilgili belgeyi bize sağlamanız gerekir.

Vize Gereksinimleri

Tüm öğrencilerimize kampüs içi ve hibrit programlar için gerektiğinde öğrenci vizesi alma fırsatı sunuyoruz.

İşlem basittir:

 1. NBS'de istediğiniz programa başvurun.
 2. Kabul mektubunu aldıktan ve kayıt ücretini ödedikten sonra, öğrenci vizesi almak için okulumuzdan istenen belgelerin asıllarını size gönderiyoruz.
 3. Ardından, belgelerinizi hazırlayıp ülkenizdeki İspanyol büyükelçiliğine veya başkonsolosluğuna sunmalısınız. Belgelerin listesi ülkeye bağlı olarak değişebilir. Gereksinimleri öğrenmek için elçiliğe danışın.
 4. Bir karar ve pasaportunuz elinize geçtiğinde, 90 gün geçerli bir vizeniz olacaktır.

Konumlar

Konumlar
 • Passeig de Gracia, 21, 08001, Barcelona

sorular