Keystone logo
NIT Northern Institute of Technology Management

NIT Northern Institute of Technology Management

NIT Northern Institute of Technology Management

Tanıtım

ÇALIŞMA TEKNOLOJİSİ YÖNETİMİ - GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRİN!

Çevik, dijitalleştirilmiş bir çalışma dünyasında, dijital değişimin getirdiği zorluklarla başa çıkma konusunda yetkin ve esnek uzmanlar talep görüyor. NIT Northern Institute of Technology Management , dünyanın her yerinden üstün yetenekli ve yetenekli öğrenciler, yöntemleri öğrenebilecekleri, yenilikçi fikirleri gerçekleştirebilecekleri ve kişiliklerini geliştirebilecekleri ideal bir öğrenme ortamı buluyorlar. Uluslararası öğrenci ve öğretim görevlileri topluluğumuz, bireysel öğrenmenin özgürlük ve yoğun öğrenme desteği ile mümkün kılındığı kültürlerarası bir atmosfer yaratır.

NIT in Hamburg, Germany!" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/10/105952_NIT-northern-institute-of-technology-management-hamburg-6-design-thinking-Raum-hamburg.jpg" alt="Ideal learning conditions at the NIT in Hamburg, Germany!" />

NIT HAKKINDA BİLGİLER VE ŞEKİLLER
kuzey Almanya'daki ilk özel işletme okulu

Kuruluş: 1998'de Hamburg Teknoloji Üniversitesi'ndeki (TUHH) profesörler tarafından gGmbH olarak – Körber Vakfı ve şirketlerinin mali desteğiyle
Yer: NIT Binası – Gebäude F, Kasernenstr. 12 – Hamburg-Harburg'daki TUHH kampüsünde
Yönetim: Prof. Dr.-İng. Otto von Estorff (Başkan), Dr. Klemens Kleiminger (CEO)


öğrenciler
NIT / TUHH'da yüksek lisans derecesi ile mezun olan dünya çapında 650'den fazla mezun
Yılda yaklaşık 30 öğrenci, yaklaşık yüzde 30'u kız öğrenciler de dahil olmak üzere, NIT bir eğitim programına katılmaktadır.
Öğrencilerin üçte ikisi diğer ülkelerden, çoğunlukla denizaşırı ülkelerden

Öğretmenler
Cranfield Üniversitesi, Birleşik Krallık, IE Madrid, İspanya, Portland Eyalet Üniversitesi ve Babson Koleji gibi dünyanın dört bir yanındaki tanınmış üniversitelerden ve işletme okullarından 50 (şu anda aktif 30) profesör
Pratik bir geçmişe sahip 40 (şu anda aktif 20) öğretmen
TUHH'den 10 araştırma görevlisi

Degerlerimiz

NIT kendimizi sürdürülebilir kalkınmaya ve dünyadaki minnettar ve saygılı etkileşime adanmış hissediyoruz ve bu niyeti müfredatımızda uyguladık.
Amacımız, vizyon sahibi kişiliklerin yeni teknolojileri insanlık ve çevre için kullanmasını sağlamaktır. Öğrencilerimiz ve ileri eğitim katılımcılarımız için ideal öğrenme alanları yaratıyoruz. İnovasyon ve dijital değişim için itici güç sağlıyoruz.

Profesyonel ve kişisel yeterlilikleri öğretmenin yanı sıra, farklı kökenlerden ve disiplinlerden insanlar arasında bir ağ oluşturduğumuz benzersiz bir topluluğa gözlerimizi dikiyoruz.
Bu topluluğu güçlendirmek için uluslararası bir mezunlar, öğretmenler ve ortaklar ağını sürdürüyoruz. Ayrıca, öğrenci projelerini desteklemeye yardımcı olmak için güçlendirici kulüp topluluk eV'mizi kurduk.

Teknoloji Yönetimi Yüksek Lisans Çalışmaları: Yüksek Lisans, MBA veya Çift Dereceli Yüksek Lisans: MBA ve MSc

NIT Northern Institute of Technology Management teknoloji yönetimini bireysel olarak inceleyebilirsiniz. Kişisel hedeflerinize bağlı olarak, NIT çalışmalarınızı bir yüksek lisans derecesi, Hamburg Teknoloji Üniversitesi'nde (TUHH) mühendislik veya doğa bilimleri alanında yüksek lisans derecesi ile birlikte çift derece veya örneğin bir sertifika ile tamamlayabilirsiniz. İnovasyon Yöneticisi niteliği.

Hayatınıza uyan bireysel öğrenme yolları

Programımızın modüllerinin her biri, sınıf ve grup aşamalarının yanı sıra çevrimiçi öğrenmeden oluşan bireysel bir dijital öğrenme yolu olarak tasarlanmıştır. Sınıf kursları neredeyse sadece yoğun olmayan saatlerde - Cuma akşamları ve hafta sonları - gerçekleşir. Böylece, Yüksek Lisans programı yaşam durumunuza göre düzenlenebilir ve bir doktora yanında veya örneğin aile hayatıyla uyumlu olarak yarı zamanlı olarak tamamlanabilir.

Teknoloji Yönetiminde 20 yıllık deneyim

20 yıldır, NIT dünyanın her yerinden seçkin öğrencileri ve öğretim görevlilerini kendine çekmiştir. Fikirlerin açıkça tartışıldığı ve yenilikçi projelerin hayata geçirildiği uluslararası ve kültürlerarası bir atmosferden faydalanırlar.
NIT yönetim çalışmaları, her zaman işletme ve bilimden ortaklarla sürekli bir değişimle desteklenen güçlü bir pratik yönlendirme sunmuştur.

İstatistik

  • Uluslararası öğrenciler:

    75%

  • 0
  • Öğrenci / öğretim üyesi oranı:

    3 1'e

Vize Gereksinimleri

Özel vize şartı yoktur - NIT 'de kabul edilen öğrenciler için öğrenci vizeleri mevcuttur.

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

  • Hamburg

    Kasernenstrasse 12, , 21073 , Hamburg

sorular