Keystone logo
© BIMM University
Nottingham Trent University

Nottingham Trent University

Nottingham Trent University

Tanıtım

1843'te kurulan Nottingham Trent University , potansiyelleri açığa çıkarma, engelleri yıkma ve dünyanın dört bir yanındaki yaşamlarda gerçek bir fark yaratma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir.

Nottingham Trent University (NTU), beş üniversite bölgesine yayılan 40.000'in üzerinde öğrencisi ve personeli ile ülkedeki en büyük ve en etkili yüksek öğretim kurumlarından biridir. Anlamlı değişimi ilerletmeye kendini adamış bir üniversiteyiz ve araştırmamız, dinamizmimiz ve yenilikçiliğimiz için çok çeşitli prestijli ödüller aldık.

Kollarını herkese açan bir üniversite olarak tanınmaktan gurur duyuyoruz. Öğrencilerimizin dörtte biri, toplam geliri 15.000 £ veya daha az olan hanelerden geliyor ve dezavantajlı geçmişlere sahip gençlerin beklentilerini iyileştirme taahhüdümüzü göstererek, Hükümetin sosyal hareketlilik taahhüdüne kaydolan ilk üniversite olduk.

öğretim
NTU'da kendimizi öğrencilerimizin, meslektaşlarımızın ve topluluklarımızın yararına teşvik edici ve kapsayıcı bir öğrenme ortamı sağlamaya adadık.

Araştırma
İş dünyası, endüstri, meslekler ve toplumdaki bir dizi zorluğa yanıt veren beş temel araştırma teması etrafında çalışıyoruz.

Girişim
Ortaklarımız ve destekçilerimizin yanı sıra NTU'daki uzmanlarla işbirliği içinde çalışarak, öğrencilerimizin, mezunlarımızın, personelimizin ve topluluğumuzun üyelerinin bir girişimci olarak gelişmek için ihtiyaç duydukları becerileri, bilgileri ve özgüveni geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Bilgi Alışverişi
Amacımız iyilik için bir güç olarak tanınmak. Akademik ve sivil katılım yoluyla hayatları dönüştürme konusunda tutkuluyuz ve toplumun en zorlu zorluklarından bazılarının üstesinden gelmek için işletmeler ve topluluklarla birlikte çalışıyoruz.

Bu NTU'dur. Bu Üniversite, yeniden tasarlandı.

Geleceğin üniversitesini kuruyoruz.

 • Davet eden, dahil eden ve dinleyen — ortaklıklara değer verilen, bilginin paylaşıldığı ve fırsatların herkes için erişilebilir olduğu bir üniversite.
 • Öğrenimin doğrudan endüstri ihtiyaçlarına bağlı olduğu bir üniversite: burada her ödül ve ödül, günlük öğretim standartlarımızın, değerlerimizin ve yöntemlerimizin bir onayıdır.
 • Statükoyu bozan bir üniversite; içgörü ve ilerleme adına zorlu sorular sormaya cesaret eden.
 • Araştırmanın soyut değil, uygulandığı, öğretimi desteklediği, anlamlı yanıtlar verdiği ve gerçek yaşamları gerçek zamanlı olarak iyileştirdiği bir üniversite.
 • Sadece daha iyi mezunlar değil, daha iyi insanlar yaratarak dönüştürme gücüne ve amacına sahip bir üniversite.

Geleceğin Üniversitesi, altı temel ilke üzerine inşa edilmiş, bugüne yönelik bir projedir. İşte bu ilkelerin NTU'da nasıl işlediği.

Kampüs Özellikleri

Nottingham'ın hareketli kalbindeki canlı Şehir Kampüsümüzden Brackenhurst'ün pastoral kırsal arazisine kadar, Nottingham ve çevresindeki alanlarda bir dizi Üniversite yerimiz var.

Herkesin deneyimlemesi ve eğlenmesi için teşvik edici ve kapsayıcı bir öğrenme ortamı yaratmak için sürekli olarak arazimize, binalarımıza ve tesislerimize yatırım yapıyoruz.

Şehir Kampüsü
Çarpıcı mimarisinden ödüllü Öğrenci Birliği'ne kadar Şehir Kampüsü, NTU'nun atan kalbidir.

Clifton
Clifton'da yaşamak ve öğrenmek? İşte gerçekten kendine ait bir hayatı olan Kampüs hakkında bilmeniz gerekenler.

Brackenhurst
500 dönümlük bir tarla, ormanlık alan ve su alanında bulunan Brackenhurst kampüsümüz gerçekten nefes kesicidir.

konfeti nottingham
Şehrin kültürel ve eğlence noktalarına bir taş atımı uzaklıkta ve NTU Şehir Kampüsü'ne kısa bir mesafede bulunan Confetti Nottingham Kampüsümüzde sunulanları keşfedin.

Konfeti Londra
Popüler Whitechapel'de bulunan Confetti'nin artık yaratıcı endüstrilerin küresel başkentlerinden biri olan ve film, müzik, oyun ve yeni medya için birinci sınıf bir merkez olan Londra'da özel bir evi var.

Mansfield Merkezi
NTU ailesinin en yeni üyelerinden biri olan Mansfield'daki NTU, Mansfield ve ötesindeki insanlar ve işletmeler için heyecan verici fırsatlar sunuyor.

  Vize Gereksinimleri

  Yolculuğunuza başlamadan önce doğru göçmenlik iznine/vizesine sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekecektir.

  Ödüllü öğrenci destek ekibimiz, göçmenlik meseleleri hakkında mükemmel tavsiyeler ve bilgiler ve başarılı bir vize başvurusunun nasıl yapılacağı konusunda tavsiyeler sunar.

  Vize başvurunuz için önceden hazırlanmanızı ve CAS'ınızı alır almaz başvurmanızı öneririz.

  Akademik derece kursunuzun başlamasından altı ay öncesine kadar Öğrenci vizesine başvurabilirsiniz.

  Bu yeni bir değişiklik olduğu için CAS'ınızın hala üç ay belirtebileceğini lütfen unutmayın, ancak CAS'ınızı kursunuzun başlamasından altı aya kadar başvurmak için kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Birleşik Krallık'a yalnızca vizeniz verildikten sonra girebilirsiniz. Kurs başlangıç tarihinden 1 ay öncesine kadar gelebilirsiniz (altı aydan uzun kurslar için). Kursunuz ne zaman başlarsa başlasın, vizenizde belirtilen başlangıç tarihinden önce Birleşik Krallık'a seyahat etmemelisiniz.

  Burslar ve fon sağlama

  Yeni uluslararası ve Avrupalı öğrencilere bir dizi uluslararası burs sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca bu bölümde, uluslararası ödeme yapma önerileriyle birlikte uluslararası ücretlerimizi de bulacaksınız.

  Sıralamalar

  • İngiltere'nin en popüler üniversitelerinden biriyiz
   2022 UCAS kabul verilerine göre kabul edilen teklif sayısında 3. sırada
  • Yılın Modern Üniversitesi
   NTU, The Times ve The Sunday Times 2023 Yılının Modern Üniversitesi olmaktan gurur duyuyor.
  • Yılın Üniversitesi
   Whatuni Öğrenci Seçimi Ödülleri 2023, benzersiz bir öğrenci deneyimi sunma taahhüdümüzü gösteriyor.
  • Dünyanın en sürdürülebilir 2. üniversitesi
   2022 UI GreenMetric Dünya Üniversite Sıralaması.

  Konumlar

  • Nottingham

   Shakespeare Street, 50, NG1 4FQ, Nottingham

   programlar

   sorular