Keystone logo
National Sun Yat-Sen University Küresel insan kaynakları yönetiminin ana (tam zamanlı MBA programı)
National Sun Yat-Sen University

Küresel insan kaynakları yönetiminin ana (tam zamanlı MBA programı)

0 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

* dönem başına

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Global İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans (Full-time MBA Programı)

Global İnsan Kaynakları Yönetimi Master İK mesleğini güçlendirmek ve öğrencilere iş kilit alanlarda başarılı organizasyonlar entegre nasıl bazı topraklama vermek Koleji ihtiyacı üzerine kurulmuştur. Onun hedefi, öğrencilerin İK alanında katı, çok yönlü eğitim, vurgulayıcı ekip oluşturma ve küresel bir görünüm vermek için. Küreselleşme çağına yaklaşırken, milletler, özellikle akademik prestij ve elit-yetenek cultivations peşinde, yenilikçi bilgi ve küresel gelişmeler yetenekleri yatırım yaparak rekabet avantajı kazanmak için yoğun yarış. Bu nedenle, bu önemlidir Global İnsan Kaynakları Yönetimi tam zamanlı Lisans kendi kaynaklarını koşum ve teorik ve pratik becerileri kazanmaları için fırsatlar kazandırmak. Program rekabetçi küresel yeteneklerini geliştirmek ve uluslararası şirketler tarafından bugün büyük ihtiyaç insan kaynakları yönetimi bilgisi, öğrencileri yeni bir İngilizce yüksek lisans programı sunmayı amaçlamaktadır.

Faydaları Global İnsan Kaynakları Yönetimi Master eğitim için

Güneydoğu Asya şirketleri ile bağlantıları var mı istiyorsunuz? Eğer öyleyse, Global İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans okuyan sizin için en iyi seçimdir. İK mezunları çoğu şu anda birkaç farklı alanda İK yöneticileri olarak çalışıyoruz. Bu Mezunlar Asya'da çalışan özellikle ilgilenenler öğrenciler arasında uluslararası yetenek için güçlü bir talep var.

Amaçlanan Öğrenci Pazarı

Program sadece ağırlıyor İK sektörü-işveren, yöneticiler ve profesyoneller / işi incelemek isteyenler, ancak İK alanında ve / yönetme insanlarla iletişimde bir ilgi olanlar için ilgilenenlere de bu.

Öğrenme Hedefleri

İK Meslek

Global İnsan Kaynakları Yönetimi programı Master İK teorileri ve uygulamaları içeren entegre bir eğitim sürecinde öğrencilerin mesleki yetenek ve İK bilgi artırır. Öğrenciler Takım Yönetimi, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi ve Organizasyon Teorisi ve Yönetim ders almaları gerekmektedir. Ayrıca, teori ve pratik üzerinde dengeli bir vurgu ile, biz de öğrencilerin analitik ve stratejik düşünme geliştirmek için Araştırma Metodolojisi Teorisi sunmak ve en iyi yönetim uygulamaları onları maruz.

İK Etik ve Sosyal Sorumluluk

Öğrencilerin İK etik ve sosyal sorumluluk geliştirmek için, onlar dersi "Kurumsal Etik ve Sürdürülebilir Kalkınma" sunulacak. Bu ders İK etik teorileri tanıtmak ve kaçınılmaz işlerini yürütmek gelip etik ikilemleri analiz etmek için tasarlanmıştır. Derste ayrıca öğrencilerle paylaşmak pratik uygulamaları yardımcı olmak için çeşitli sektörlerden uzmanlar davet ediyor.

Küresel Vizyon

Öğrenciler arasında küresel bir bakış teşvik etmek, biz "Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi", "Uluslararası Pazarlama Yönetimi", "Kültürlerarası Liderlik ve İletişim" ve dahil olmak üzere benzersiz uluslararası kurslar bir dizi sunuyoruz "Küreselleşme ve İnsan Kaynakları Yönetimi." Tüm dersler Yukarıda sözü edilen uluslararası bilgi ve kültür bilinci kazandırmak için İngilizce olarak öğretilir. Öğrenciler üniversitenin 142 ortak üniversiteler ile kültürlerarası iletişim girerek kendi küresel vizyonu artırabilir.

Takım Oluşturma / İletişim Yeteneği

Derslerin çoğu 3-5 öğrenci ile bir takım oluşturmak ve sonra da İK alanında bulunan vakaları analiz etmelerini gerektirir. Vaka analizi sayesinde, öğrenciler İK teorileri hakkında bilgi sahibi değil, aynı zamanda pratik bir şekilde bu mesleki bilgi uygulamak öğrenmek değil sadece. Buna ek olarak, vaka tartışmaları ile etkili iletişimcileri olarak yeteneklerini artıracak.

İK Uzmanlık / Endüstriyel Bağımsız Çalışmaları / Problem Çözme Yeteneği

Program öğrenciler ve işletmeler arasındaki bağlantı köprüsü inşa etmek kursu "Endüstriyel Bağımsız Çalışmaları," sunuyor. Öğrenciler 2-3 kişilik ekipler oluşturacak ve işletmeler tarafından gündeme sorunları çözmek için elimizden profesörler tarafından 'talimat olacak. Endüstriyel bağımsız çalışma, soruşturma, rapor ve vaka analizi bu süreçte öğrenciler pratik durumlarda teorileri uygulayarak, iş ve İK kararlarını alırken sorunlarını çözerek kendi kapasitesini artırmak.

Mezuniyet Şartları

Global İnsan Kaynakları Yönetimi programı Master Mezuniyet 39 kredilik en az gerektirir. Öğrenciler sadece Yönetim Koleji içinde sunulan İngilizce-öğretti dersleri seçebilirsiniz. Öğrenciler dört çekirdek yönetim dersleri, yani Finansal Yönetim, Yönetim Bilişim Sistemleri, Pazarlama Yönetimi, Üretim ve (yukarıda dört iki derslerin en az seçerek) Operasyon Yönetimi almakla yükümlüdürler. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından akredite bir yerli veya yabancı üniversite tarafından onaylanan Kredi, 75 daha düşük kademeli, uygulama tarafından feragat edilebilir. Yerel öğrenciler, bir yurtdışı değişim programına katılmak değişimi sırasında en az iki yönetim dersleri almak ve onların İngilizce yeterlilik için TOEFL ibt79-80 üstünde puan (veya IELTS 6) olması gerekmektedir. Uluslararası öğrenciler Çinli yeterlilik, TOCFL kaleye 2 (A2) veya Yeni HSK kaleye 2 ulaşması gerekir. Yerel öğrenciler ve uluslararası öğrenciler hem İngilizce bir mezuniyet tezi tamamlamak için gerekli olan ve bir sözlü değerlendirme geçmelidir.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Eğitimde Dayanıklılık Konusunda Usta
    • Suceava, Romanya