Keystone logo
Nyenrode Business University

Nyenrode Business University

Nyenrode Business University

Tanıtım

Nyenrode hakkında


Nyenrode Business Universiteit , öğrencilerimizi ve katılımcılarımızı sorumlu liderler olmaya teşvik ederek sürdürülebilir bir gelecek üzerinde çalışır. akademik teori, pratik uygunluk ve kişisel gelişimin bir kombinasyonunu sunarak yapıyoruz . Nyenrode'da tartışmayı, ikna etmeyi ve teoriyi pratiğe dönüştürmeyi öğrenirsiniz.

Nyenrode, 1946'da iş ve ticaret için kurulmuş, Hollanda'daki tek özel üniversitedir. Her zaman uluslararası odaklı olduk. Nyenrode iki ikonik konumda yer almaktadır: Amsterdam ve Breukelen.

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam, şehrin kalbindeki tarihi 'De Vijf Keizers' (Beş İmparator) bloğunda yer almaktadır. Bu ayrıcalıklı konum, iş dünyası ve akademi arasında yeni bağlantıları teşvik eder; iddialı ulusal ve uluslararası hedeflerimize katkıda bulunmak. Nyenrode, en iyi 20 Avrupa İşletme Okulu olmayı hedefliyor. Üniversitenin Amsterdam'daki genişlemesi bu hırsla derinden bağlantılıdır.

Nyenrode Business Universiteit Breukelen, merkezinde on üçüncü yüzyıldan kalma bir kale bulunan tarihi bir arazide yer almaktadır. Ana kampüsümüz, sorumlu liderlerin gelişiminde topluluk ve ağ oluşturmanın önemini vurgulamaktadır.

Nyenrode, yoğun akademik eğitimin yanı sıra işletme, yönetim, muhasebe, kontrol ve mali hukuk alanlarında kısa ve uzun vadeli programlar sunmaktadır. Bu alanlarda da bilimsel araştırmalar yapıyoruz.

Misyon

Nyenrode sorumlu liderleri şekillendirerek topluma hizmet ediyor

Bizimle geçirdiğiniz süre boyunca, sizi bir dünya vatandaşı ve toplumun lideri olarak bir geleceğe hazırlayacak becerileri geliştirirsiniz. Kendi eylemlerinizin sorumluluğunu alan ve çevrenizin farkında olan biri olursunuz. Bu, sizin için, kuruluşunuz ve bir bütün olarak toplum için sürdürülebilir katma değer üretir.

Nyenrode'da eğitim, yalnızca bilgi alışverişinden fazlasını sağlar, ayrıca size yeni beceriler kazandırır ve kişisel gelişiminize yardımcı olur. Nyenrode'da eğitim, yaşam için bir ödüldür.

Görüş

En iyi öğrencilerin ve kuruluşların tercih edilen ortağı olan Nyenrode, küresel bağlantıları olan en iyi 20 Avrupa eğitim ve araştırma topluluğudur.

Konumlar

  • Straatweg 25, 3621 BG Breukelen, 3621, Breukelen

sorular