Keystone logo
Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Tanıtım

Dünyanın önde gelen araştırma üniversitelerinden biri olan Pennsylvania Eyalet Üniversitesi, geleneksel akademisyenlerdeki gücü, disiplinlerarası çalışmalara ve uluslararasılaşmaya yönelik ileri görüşlü, geleceğe odaklı bir yaklaşımla birleştirir. Dünya çapındaki üniversiteler arasında sürekli olarak ilk yüzde birlik sıralamada yer alan Penn State, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük ve en saygın üniversitelerden biridir.

Ülkenin en iyi hukuk okulları arasında kabul edilen Penn State Dickinson Law , Pensilvanya'daki en eski ABA onaylı hukuk fakültesidir ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en eski hukuk okullarından biridir. Dickinson Law, 185 yılı aşkın bir süredir dünyanın en iyi avukatlarından, yargıçlarından, hükümet ve şirket liderlerinden ve hukuk bilginlerinden bazılarını yetiştirmiştir.

40 yıllık zengin tarihi boyunca, Dickinson Law'daki Master of Laws (LL.M.) programı, dünya standartlarında davacılara ve hukuk bilginlerine doğrudan erişim yoluyla hukuk kariyerlerini ilerletmek için dünyanın dört bir yanından gelen hukuk profesyonellerini ağırlamıştır. belirli alanlarda veya hukukta profesyonel uzmanlık ve yenilikçi araştırma ve burs.

LL.M. program, belirli hukuk alanlarında uzmanlık bilgisi ve ileri düzeyde çalışma arayan hem yerel hem de uluslararası eğitimli hukuk uzmanları için tasarlanmıştır. Bu esnek bir yıllık program boyunca öğrenciler, hukukun belirli yönlerinde veya hukukla ilgili konularda yoğunlaşmayı sağlayan çok çeşitli kurslara kayıt olabilirler. Öğrenciler belirli müfredat veya sertifika yollarını takip edebilirler.

Neden Penn State Dickinson Law ?

Doğru kurumu seçmek önemli bir karardır. İşte LL.M.'nin birçok nedeninden bazıları. öğrenciler Penn State Dickinson Law öğesini seçer:

  • Kampüsümüz. Dickinson Law, LL.M sunmaktadır. öğrenciler birinci sınıf kaynaklara ve başarılı öğretim üyelerine erişim ile ideal bir ortam. Tarihi kampüsümüz, son teknoloji ürünü bir tesis ve hukuk biliminin ilerlemesini destekleyen hukukla ilgili kaynaklar ve geniş bir hizmet yelpazesi sunan modern bir araştırma kütüphanesi sunmaktadır.
  • Erişimimiz . Penn State, Pennsylvania Eyaletinde bulunan 24 kampüsü ve hem öğrencileri küresel ekonomide çalışmaya hazırlayan hem de dünyanın neredeyse her yerinde bir Penn State bağlantısı sağlayan 700.000'den fazla mezundan oluşan küresel bir mezunlar ağıyla canlı bir üniversite topluluğuna sahiptir.
  • Fakültemiz. LL.M. öğrenciler, avukatlar ve yargıçlardan oluşan ek bir fakülte tarafından tamamlanan, kendine özgü ve kendini işine adamış tam zamanlı bir fakülteden öğrenirler. Profesörlerimiz hukuk uygulayarak yıllarını harcadılar ve uygulama, araştırma ve burs yoluyla ulusal ve uluslararası düzeyde çalışıyorlar.
  • Müfredatımız. Penn State Dickinson Law , bir yıllık esnek bir LL.M sunar. sonbaharda (Ağustos) veya ilkbaharda (Ocak) başlanabilen program. JD öğrencileriyle birlikte okuyan LL.M. öğrenciler, belirli hukuk türlerinde veya hukukla ilgili konularda yoğunlaşmaya izin veren çok çeşitli kurslara kayıt olabilirler. Dickinson Law müfredatı, New York baro sınavına girmek için gerekli tüm dersleri sağlar.
  • Konumumuz.Dickinson Law kampüsü, Pensilvanya Topluluğu'nun başkenti Harrisburg'a ve yargı, yasama ve yürütme ofislerine yakın stratejik bir konumda bulunan Carlisle'de yer almaktadır. Philadelphia, Washington DC, Baltimore ve New York City'ye araba veya trenle kolayca ulaşılabilir. Carlisle, kısmen insan ve kurumların çeşitliliği, olanaklar ve çeşitli topluluk faaliyetleri nedeniyle sürekli olarak ülkenin ABD'deki en yaşanabilir küçük kasabalarından biri olarak yer alıyor. Yaşam maliyeti sürekli olarak ABD ortalamasının altındadır ve bu da onu hukuk fakültesine gitmek için uygun maliyetli, uygun maliyetli bir seçenek haline getirir. Genel olarak, ihtiyaç duyulan her şey yürüme veya bisikletle yürüme mesafesindedir. Çoğu LL.M. öğrenciler kampüse yakın makul fiyatlı konutlar bulurlar.

Vize Gereksinimleri

Konumlar

  • 150 South College St., Carlisle, PA 17013, , Carlisle

sorular