Keystone logo
Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University Yürütücü mba programı
Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University

Yürütücü mba programı

0 Semesters

Ingilizce

Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Drucker School Executive Management Program (EMP), işte başarılı olan, ancak gelecekteki ilerleme için hazırlanmak isteyen profesyonelleri arıyor. Güçlü analitik ve iletişim becerilerine sahip, iyi yönetilen bireylerin yanı sıra yönetimde ilerleme kaydetmeyi de araştırırız. Öğrencileri çok çeşitli endüstrilerden ve geçmişlerden seçiyoruz. Dinamik sınıf ortamımızda fayda sağlayacak, katkıda bulunacak insanlar istiyoruz. ÇYP'ye adaylar asgari tutarları sağlamalıdır:

* Beş yıllık orta-üst düzey yönetim veya mesleki deneyim.
* ABD'de bir lisans veya dengi

ÇYP'ye kabul için GMAT veya GRE'ye ihtiyaç duymuyoruz. İhtiyacımız olan şey:

- Claremont Üniversitesi Lisansüstü başvurusu (basılı veya çevrimiçi)

- Lisans ve lisans üstü akademik transkriptlerin resmi kopyaları.

- Üç tavsiye mektubu.

- Kariyer ifadeniz.

- Özgeçmişin.

- Uluslararası öğrenciler için TOEFL sonuçları.

- 60,00 $ başvuru ücreti.

- Seninle kişisel bir görüşme. Bu, başvurunuz alındığında planlanabilir.

Drucker Yönetici Yönetimi Programı (ÇYP) öğrencileri, kurumsal, özel, hükümet ve kar amacı gütmeyen çok geniş bir yelpazeye yayılmış endüstriden ve geniş etnik kökenlerden gelir. Bu çeşitlilik, sınıfa çeşitli perspektifler getirerek canlı ve anlayışlı tartışmalar üretiyor. Akranlarınızın zekası, tecrübesi ve yeni bakış açılarından etkileneceğinizi ve günümüz iş dünyasının hem yurtiçinde hem de küresel olarak daha iyi anlaşılmasını nasıl sağlıyorsunuz.

Öğrencilerimizin sınıfa getirdiği geniş bilgi yelpazesi, sizi buraya gelmeden keşfetme fırsatı bulamayacağınız fikirlere açılmaya teşvik eder. Size derin bir şekilde düşünme, kendi deneyimin ötesine geçme şansını veriyor ve dünyayı etkileyen sorunları düşünceli bir şekilde düşünüyor.

Out öğrencileri, kendi alanlarının dışındaki endüstrilerden ve çevrelerden keşfetme ve öğrenme istekliliklerinden dolayı kayda değerdir. Fakülte öğretim üyeleri, bir öğrencinin şirketi veya ticaretiyle doğrudan ilgisi olmayan veya ilişkili olmayan projelerde çalışmayı seçen öğrenci sayısıyla ne kadar etkilendiklerini yorumlamak nadir değildir.

Drucker Okulu'nda, sınırları cesaretlendiriyoruz. Diğer öğrenciler, mezunlar ve mevcut potansiyel öğrencilerin yanı sıra aileleri gibi etkileşimde bulunmanız önerilir. Dersin ötesine geçen bağlantıları ve toplulukları geliştirmek ve kişisel ve mesleki ağınızı artırmak bizim çabamızın bir parçası. Bir çalışma meselesiyle ilgili yardım almak istiyorsanız, sizi fakülte, öğrenci veya mezunlar ile iletişime geçirebiliriz.

ÇYP öğrencilerinin özeti
Yaş ortalaması: 42
Ortalama yönetim deneyimi yılları: 15

Kadınların yüzdesi:% 45

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • İşletme Yüksek Lisansı (MBA)
    • San Diego, Amerika Birleşik Devletleri
  • EMBA Satış ve Ürün Yönetiminde İşletme Yüksek Lisansı
  • EMBA Endüstri Mühendisliği İşletme Yüksek Lisansı