Keystone logo
Pebble Hills University

Pebble Hills University

Pebble Hills University

Tanıtım

Pebble Hills Üniversitesi

CIAC

Pebble Hills Üniversitesi yetişkin öğrenciler için ağırlıklı olarak çevrimiçi lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunan gerçek anlamda uluslararası ve kariyer odaklı bir üniversitedir. Sınıf tabanlı programlar dünya çapında ortakları ağımız üzerinden de mevcuttur.

A Gerçekten Uluslararası Üniversite

Pebble Hills Üniversitesi kendi alanlarında titiz ve PHU gerçekten uluslararası bir üniversite yapmak için inatla çalıştı adanmış profesyoneller, akademisyenler ve aydınlar bir takım.

Uzaktan eğitim ve Küresel Sınıflar

Pebble Hills Üniversitesi gelişmiş ülkelerde araştırma ve geliştirme merkezleri ile iletişim zorluk Asya ve Afrika'da saygın eğitim kuruluşları ile başarılı ortaklıklar kurarak hem açık, sanal ve boot camp özelliklerini birleştirmiştir.

Ayrıca, öğrenciler ve profesyoneller için çok yararlı programları sunmak için dünyanın önde gelen üniversitelerinden biridir. Üniversite, yüksek akademik standartları ile son teknolojiyi kullanarak kaliteli eğitim veren inanmaktadır. Biz dünyanın en iyi eğitim sağlamak amacıyla öğrencileri desteklemek için mükemmel ekip üyeleri var. dünya çapında, dünya çapında eğitim ortaklarımıza ve tanımaların biz eğitim alanında lider olduğunu kanıtlamak zorunda.

PHU Tecrübesini Öğrenme

Stratejik ortakları tarafından sunulan Test ve diğer e-Öğrenim / Uzaktan Eğitim için ses, Kredi ile uyumsuz teslimi, Senkron Teslimat, İnteraktif eLearning Teknoloji: Örneğin, sizin ihtiyaçlarınıza uygun Pebble Hills Üniversitesi ile uzaktan eğitim çeşitli yolları yaşıyor olacak.

Küresel ağ

Pebble Hills Üniversitesi farklı programlar için dünyanın en etkili piyasaların bazı kalbinde öğrenme merkezleri veya ajanları vardır:

  • Hong Kong - İşletme, Yönetim, Psikoloji, Koçluk, Mühendislik programları
  • Hindistan - TESOL, TEFL, Eğitim Yönetimi, Erken Eğitim, Okul Öncesi ve İlköğretim
  • Birleşik Krallık ve Orta Doğu - Sağlık Yönetimi, Uluslararası Tedarik Zinciri ve Yönetimi

PHU anda, farklı akreditasyon kurumu tarafından akredite farklı üniversiteler ile ortaklığa dayalı PHU aracılığıyla bir, uygun fiyatlı akredite ve tanınmış derecesini elde etme fırsatı keşfetmek mümkün olacak.

Önceki Öğrenmenin Değerlendirilmesi

PHU kredileri cömertçe transferi ve biz ağırlıklı olarak İşletme, Yönetim, Finans, Sosyal Bilimler, Bilgi Teknolojileri ve Proje Yönetimi online kurslar bol sunuyoruz kabul eder. Karşılanabilirlik de bizim temel husustur. Bizim online dersler eğitim alma yararlanmış olabilir emin insanların çoğu yapmak uygun bulunmaktadır. Biz hayat / iş deneyimi ve aynı zamanda profesyonel gelişim kursları için kredi verirler. Burs ve esnek taksit seçenekleri nedeniyle mali kaygılar Okumak için hiç tereddüt etmem emin olmak için kullanılabilir

.

Küresel öğrencilerin ve mezunlar

Mezunlarımız HSBC, Prudential, Holiday Inn, Sun Life Finans, Müttefik Amerikan Üniversitesi, Schlumberger, Pfizer, Hotwire Sigorta, SITA, KG Group, Manulife Finans, Philip Life Assurance Public Company sınırlı G4S Cash gibi olağanüstü yerel şirketler ve çok uluslu şirketler çalışmak çözüm, Beyrut Amerikan Üniversitesi., vb

Way Forward

rekabetçi piyasa ile başa çıkmak için, çalışma yetişkinler incelemek için istekli. Sen seçimi ve hayattaki amaç bakım becerilerini telkin etmek denemek gerekir. akademik mükemmellik peşinde enerjilerini tahsis ederken, önemli çabalar ruhsal gelişim yapılmalıdır. Yana stres zamanlarında, bu size misyonu ile devam etmek çok ihtiyaç duyulan iç gücünü sağlayacaktır. çalışan yetişkinler için en iyi çalışma modu onların iş, aile ve çalışma dengelemek için pratik uzaktan öğrenme olurdu.

Global iş size eğitime yönelik radikal bir bakış açısı ile küresel bir kurum ihtiyaç, bu yüzden genişletiyor. gerçek dünya değerlerine dayalı bir eğitim sistemi sayesinde, bilgi ilgili alanda kolayca ve daha pratik dahil edilebilir kazandı.

Konumlar

Konumlar
  • USA Online, Amerika Birleşik Devletleri

sorular