Keystone logo
RCSI & UCD Malaysia Campus

RCSI & UCD Malaysia Campus

RCSI & UCD Malaysia Campus

Tanıtım

RCSI

  • Mezunlar İrlanda Ulusal Üniversitesi'nin tıbbi dereceleri verilir. Bu dereceler uluslararası olarak ünlü ve kalite ve mükemmellik bir damgasını
  • Mezunlar, dünyanın her yerindeki her sağlık sisteminde yer alan değerli bir küresel mezunlar ağına katılıyor.

Dünya Sınıf Eğitimi, Küresel Tanınma

RCSI'de

RUMC öğrencileri, bire bir rehberlik, küçük sınıflar ve öğretmenler, öğrenciler, idari personel ve arkadaşlar için destekleyici bir topluluk içinde yer alan modern yenilikçi öğretim stillerinden yararlanır.

RUMC, UNESCO mirası olan Georgetown'ın kalbine yakın iki noktada merkezi bir konumda yer almaktadır. Penang Hastanesi'ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan kampüs olanakları arasında 200 kişilik konferans salonu, modern seminer odaları, tam donanımlı multimedya merkezi, video konferans olanakları, araştırma laboratuvarları, tam donanımlı akademik kütüphane, klinik beceri laboratuvarı, Bir kafeterya ve öğrenci çalışması, öğrenme ve sosyal merkezler.

Malezya kampüsünde öğrenciler, akademik ve klinik taahhütlerini RUMC Öğrenci Birliği üyeliği ile dengelemeye teşvik edilir. Öğrenci Derneği, RUMC öğrenci topluluğu için bir dizi spor, kültür ve ders dışı etkinlik sunmaktadır.

Bir üniversite olarak, gelecek kohortlar RCSI altında mirasa devam edecek

Mezunlar, Malezya, İrlanda, Avustralya, Amerika Birleşik Devletleri, Brunei, Yeni Zelanda, İsviçre ve Birleşik Krallık gibi çeşitli ülkelerde üst düzey görevlerde bulundu.

Mezunlarımız, büyük bir gurur kaynağıdır çünkü onlar, RCSI ve UCD öğrencileri ile aynı evrensel olarak tanınan niteliklere sahiptir. Onlar, dünyadaki yüzlerce yıllık bağlantılar ve sağlık sistemleri ile zengin bir mezunlar ağının parçası haline geliyorlar.

Bu ağ, İrlanda'nın eski Başkanı, UCD Başkanı, RCSI CEO'su ve şu anki İrlanda Sağlık Konseyi Başkanı ile Malezya'nın şu anki ve ilk kadın yardımcısı olan Dato 'Seri Dr. Wan Azizah binti Wan İsmail'i içermektedir. . Mezunlar ağı, tüm mezunlarımız için paha biçilmez bir rehberlik, destek ve yardım kaynağıdır.

Sınırsız kariyer fırsatları sağlayan global tanıma sahip bir statü ve kalifikasyondan yararlanırsınız.

Konumlar

  • George Town

    4 Jalan Sepoy Lines, 10450 George Town, , George Town

programlar

    sorular