Keystone logo
Porto Business School

Porto Business School

Porto Business School

Tanıtım

PORTO ÜNİVERSİTESİ

1911'de kurulan Porto Üniversitesi (U.Porto), en son uluslararası sıralama sistemlerine göre en iyi 200 Avrupa Üniversitesinden biridir. Portekiz'in en uluslararası üniversitelerinden biri olan U.Porto, şehrin içine yerleştirilmiş, optimal bir akademik, bilimsel ve aynı zamanda sosyal ve kültürel deneyimi garanti eden tam donanımlı bir kampüse sahiptir.

Porto Business School" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/49/49037_portobusinessschool.png" alt="Porto Business School" />

alt="Porto İşletme Okulu'nu seçmek için nedenler

2011'den beri Financial Times sıralamasında istikrarlı bir şekilde yer alan alt="Porto Business School, Avrupa'nın en iyi İşletme Okullarından biridir (2016'da 62. sıradadır) ve Özel ve Açık Yönetici Eğitimi söz konusu olduğunda en iyi 30 işletme okulundan biridir. Ödüllü bir okul, son yıllarda alt="Porto Business School birçok uluslararası tanınırlık kazandı:

  • AMBA'nın Girişimcilik Ödülü (2012, 2014)
  • AMBA Yılın MBA Öğrencisi (2014)
  • John Molson MBA Vaka Yarışması (2015, 2011)
  • Idea2ProductYarışması/Üniv.Texas-Austin(2010)

alt="Porto Business School, Porto Üniversitesi ile ulusal ve uluslararası 36 şirket arasındaki aktif bir ortaklığın sonucudur - bu, okulun akademinin kalitesi ve titizliği ile gerçek kurumsal dünya arasında denge kurmasını sağlar, alt=" Porto Business School, birinci sınıf yönetim kavramlarının gerçek iş dünyasına en iyi nasıl uygulanacağını keşfetmek için gerçek bir laboratuvara dönüştürün.

alt="Porto İşletme Okulu, en büyük Portekiz Üniversitesi olan Porto Üniversitesi'ndeki İşletme Okulu'dur. Misyonu, lisansüstü dersler ve ileri düzey yönetici yönetim eğitimi, uygulamalı araştırma ve işletme hizmetleri alanlarında kalıcı katılım ile tamamlayıcı faaliyetler öğretmektir. . alt="Porto Business School, eski EGP-UP ve İktisat Fakültesi bünyesinde başarıyla geliştirilen bir yönetici eğitim projesi olan ISFEP'in beceri ve deneyimlerini bir araya getiriyor. Temel bir kaynak olarak, alt="Porto Business School, Porto Üniversitesi'nden (Ekonomi, Mühendislik, Hukuk ve Psikoloji ve Eğitim Bilimleri Fakülteleri) öğretim ve araştırma konusunda uzun deneyime sahip bir öğretim kadrosuna sahiptir ve buna iki öğretim kategorisi daha eklenmiştir. : akademik eğitime ve sağlam iş kariyerlerine sahip yöneticiler ve yabancı Üniversitelerden, yani Kuzey Amerika üniversitelerinden (Central Florida, Massachusetts, Miami ve New Orleans) ve Avrupa üniversitelerinden (diğerlerinin yanı sıra London Business School ve Business Institute) öğretmenler. Bazı durumlarda 1988'den beri var olan benzer yabancı okullar, faaliyetlerinde yüksek düzeyde uluslararasılaşma sağlar.

Hayatınızı değiştirecek yolculuğunuz burada başlıyor.

Porto

Girişimciler şehri, Portekiz'in en büyük ikinci şehri ve ülkenin önde gelen ekonomik ve endüstriyel merkezlerinden biridir. Ticaret ve özgürlük sevgisiyle güçlü bir şekilde bağlantılı – o kadar ki, adı Cidade Invicta (Yenilmez Şehir) olan Porto, tarihi merkezinin (1996'dan beri UNESCO Dünya Mirası) cazibesiyle ve aynı zamanda dinamizmiyle - 21. yüzyıl Porto, asla durmayan modern ve canlı bir şehirdir. Yeşil alanları ve spor alanları, kapsamlı toplu taşıma sistemi ve yoğun kültürü ve gece hayatı, onu günün 24 saati eğlenceli ve heyecan verici bir şehir haline getiriyor. Son birkaç yılda Porto, dünyanın her yerinden gelen ziyaretçiler için de bir liman haline geldi. Gerçek bir gidilecek yer olan Porto, European Consumers Choice tarafından iki kez “En İyi Avrupa Destinasyonu” seçildi ve 2015 yılında The Guardian tarafından en popüler 40 destinasyondan biri olarak kabul edildi. Yakın zamanda şehri Avrupa'nın Yeni Sıcak Alışveriş Başkenti ilan eden Bloomberg'e göre Porto, moda ve tasarım söz konusu olduğunda Paris'i bile geride bırakıyor.

Konumlar

Konumlar
  • Avenida Fabril do Norte, 425 Matosinhos Portugal, 4460-312, Porto

sorular