Keystone logo
Renewables Academy AG (RENAC)

Renewables Academy AG (RENAC)

Renewables Academy AG (RENAC)

Tanıtım

Almanya, Berlin'de bulunan Renewables Academy (RENAC) AG , yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği konularında eğitim ve kapasite geliştirme hizmetleri için önde gelen uluslararası sağlayıcılardan biridir. Ocak 2008'de kurulduğumuzdan bu yana, dünya çapında 160'tan fazla ülkeden 19.000'den fazla katılımcı, yeşil enerjinin teknolojisi, finansmanı, yönetimi ve pazar geliştirme alanlarındaki uzmanlığımızdan faydalandı.

Hizmetlerimiz arasında:

  • Yüksek lisans dereceleri
  • Yüz yüze ve çevrimiçi hazır eğitim kursları
  • Özel hazırlanmış eğitim
  • Kapasite geliştirme hizmetleri: Kapasite İhtiyaçları Değerlendirmesi, eğitim materyalleri, Eğiticinin Eğitimi, anahtar teslimi eğitim merkezleri, kalite güvencesi
  • Danışmanlık: Uluslararası misyon uzmanları ve delegasyonların organizasyonu

Yüksek Lisans Dereceleri

148840_MBA_Logo_pos.png

Berlin Uygulamalı Bilimler ve Teknoloji Üniversitesi ile işbirliği içinde RENAC , 2011'den beri Uzaktan Eğitim Derecesi Programını yürütmektedir: MBA Renewables .

Berlin Uygulamalı Bilimler ve Teknoloji Üniversitesi, mühendislik, bilimler ve işletme alanlarında 70'in üzerinde akredite derece programı sunan devlete ait bir üniversitedir. Uzaktan Eğitim programlarını yürütme konusunda 30 yıldan fazla tanınmış deneyime sahiptir.

Konumlar

Konumlar
  • Renewables Academy AG Schönhauser Allee 10-11, 10119, Berlin

programlar

Kurum ayrıca şunları sunar:

sorular