Keystone logo
Robert Kennedy College

Robert Kennedy College

Robert Kennedy College

Tanıtım

Misyonumuz, öncü teknolojilerin uygulanması yoluyla, öğrencilerin dünya çapında uzaktan eğitimde akademik mükemmellik sunmaktır.

Robert Kennedy College , 1998 yılında kurulmuş olan İsviçre'nin Zürih şehrinde bulunan özel bir eğitim kurumudur. Kolej, İsviçreli çevrimiçi çevrimiçi öğrenmeyi öncülük eder; tamamen kendi bünyesinde geliştirilen son teknoloji çevrimiçi e-öğrenme teknolojisi ile geliştirilmiş titiz, ancak esnek öğrenme programları sunuyoruz.

Cumbria Üniversitesi, Salford Üniversitesi ve York St John Üniversitesi. Eğitmenlerimiz dünya genelindeki en iyi üniversitelerin mezunlarından ve 130 farklı ülkeden 5000'in üzerinde öğrencisiyle gerçekten uluslararası bir kuruluştur. Programlarımız İsviçre'nin kaliteli eğitimini, Zürih'teki Kolej tesislerinde ve İngiltere'deki özel ortaklarımızın kampüslerinde bulunan yerleşiklerle birleştirir. Bir haftalık öğrenci sürümü, öğrencilerin çevrimiçi öğrenme deneyimlerini geleneksel bir sınıf ortamıyla birleştirmeleri için benzersiz bir fırsattır.

Öğrenci Merkezli Felsefe

RKC'de sadece bir öğrenci numarası değilsiniz. Öğretim üyeleriyle ve diğer öğrencilerle uğraşan çevrimiçi öğrenme topluluğumuzun bir parçasısın.

Birlikte, Bir Ekibiz

Bu ekibin öncelikli amacı, eğitim kalitesini - eğitiminiz - sürekli olarak artırmamızı sağlamaktır.

Sanat Teknolojileri Devleti

Öğrencilere en gelişmiş hizmetleri sunma taahhüdümüzde, çevrimiçi kurs teslimi için özel olarak tasarlanmış son teknoloji yazılımlar kullanıyoruz. OnlineCampus, çevrimiçi çalışmayı gerçekten keyifli bir deneyim haline getiren, her şeyi kapsayan, etkileşimli ve kullanımı kolay bir yazılımdır.

Dünya Sınıfı Öğretim Üyeleri

RKC, Harvard Business School , Stanford Üniversitesi , Oxford Üniversitesi , New York Üniversitesi ve Wharton gibi önde gelen üniversitelerden mezun olan yüksek nitelikli eğitmenleri istihdam etmektedir.

Dünya Çapında Tanıma

Mezuniyet üzerine, Cumbria Üniversitesi, Salford Üniversitesi veya York St John Üniversitesi'nde kampüste okuyan öğrencilerle aynı derecede faydalanacaksınız. Dereceler dünya çapında tanınmaktadır.

Robert Kennedy Koleji Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

Konumlar

 • Zürich

  Robert Kennedy College Technoparkstrasse 1 , 8005, Zürich

  • Switzerland Online

   Switzerland Online, İsviçre

   • York

    York St John University Lord Mayor's Walk , YO31 7EX , York

    • Salford

     The University of Salford The Crescent, Salford, M5 4WT, Salford

     • UK Online

      UK Online, Birleşik Krallık

      • City of Carlisle

       University of Cumbria, Fusehill Street, , CA1 2HH, City of Carlisle

       programlar

       sorular