Keystone logo
Roberto Miranda Educação Corporativa

Roberto Miranda Educação Corporativa

Roberto Miranda Educação Corporativa

Tanıtım

kayıt

Okul

danışmanlık faaliyetleri 40 yılı aşkın bir temel üzerine inşa Enstitü Roberto Miranda Kurumsal Eğitim kendi DNA davranışı etkili sonuçlar, teknik beceri ve onların takımlarının yetenekleri müşteri talebi ile şekillenen vardı.

Geleneksel okullar sertifikalar için ödenen iken, Roberto Miranda birçok farklı küresel şirketler önemli değişiklikler teşvik edebilen içeriği ulaştırmak için dava açıldı.

Bu hareket, yıllar boyunca, gerçek hayatta değişim ve öğrenci ve çalıştıkları şirketlerin başarısı hakkında getirmek mümkün etkili öğrenme sistemlerinin tam bir okul geliştirdi.

üzerinde

Öğrenme Sistemleri

öğrenci

Hazırlık modülleri

sınıftaki öğrenciler arasında bir bilgi önceden eşitleme olduğunu böylece sadece sorunlar ve ileri konular ile başa çıkabilirim sunulan programların içeriği, Okul, anahtar disiplinleri içine giriş için hazırlık modülleri sunmaktadır emin olmak için.

hazırlık modülleri online ya da yüz yüze testleri ile her disiplinde giriş için gerekli bir bilgi asgari düzeyde olanlar tarafından elimine edilebilir.

Ön Çalışmalar

Bazı sınıflar için öğrenme sürecini yararlanan, ele alınacak konuların hizalamak için yardımcı işlerin tamamlanmasından önce gereklidir.

FIT - Öğrenme Sheet Giriş

Her sınıf sanal ortamda mevcuttur ve Ipad öğrencilere doğrudan indirilebilir rekor öğrenme bir giriştir.

çip, aynı zamanda konu forma tanıtımı, bibliyografya önerilen sınıf (girdiler), ele alınacak konular okulun amacı bu konuyu ve ne öğretmek için hangi ne öğrencilere talimat amaçlamaktadır denilen sınıf (çıkışlar) sonra öğrenci bekliyor.

Öğrenme Sedimantasyon egzersiz

Odaya ne verildi Etkili öğrenme olarak tortulaşmış emin olmak için, öğretmenler İş Planı gelişmesine, araştırma içeren, MBA Okulu için benzersiz egzersizleri hazırlar.

Lider Grup - Gelişmiş Çalışma Grubu

Lider Grup Roberto Miranda Kurumsal Eğitim ileri çalışmalar grubudur. Dünya pazarının güncel olaylarla ilgili yabancı dilde münhasıran modülleri öğretti.

Bu grup, uluslararası öğretmen rehberlik altında tüm öğrencilere ve iş için erişilebilir.

sitede mevcuttur videolar, ses podcast ve diğer etkinlikler öğrenciler tarafından oluşturulan yuvarlak masa toplantıları grupları için temel ötesine gitmek ilgileniyor bulunmaktadır.

Menthoring

Öğrenciler, kendi emrinde iş, yaşam ve kariyer rehberlik rehberlere var. başarınız için randevu ve özel ilgi ile Toplantılar.

Konumlar

Konumlar
  • Avenida Paulista 1009, 21° andar Bela Vista, 04011-031, São Paulo

sorular