Keystone logo
Rushford Business School

Rushford Business School

Rushford Business School

Tanıtım

Rushford Business School İsviçre, Gevena'da EduQua sertifikalı bir İşletme Okuludur. Okul, İşletme ve Yönetim alanında daha yüksek derece programları sunmaktadır. Okulumuz, önemli teknik uzmanlıklara sahip birkaç MBA programı sunma konusunda benzersizdir. %100 çevrimiçi programlarımız, önde gelen bir Avrupa İşletme Okulundan uygun bir öğrenim ücreti karşılığında yüksek kaliteli bir eğitim almak isteyen dünyanın her yerinden öğrenciler için çok uygundur. Ağları, bilgiyi, deneyimi ve coğrafi yayılmayı öğrencilerimizin avantajına kullanıyoruz.

Görevimiz

Araştırma odaklı bir kurum olarak, ticari büyüme ve toplumsal gelişme üzerinde olumlu etkisi olan yenilikçi ve uluslararası kabul görmüş iş programları yürütüyoruz.

İş davranışından ve araştırmadan yararlanmaya şu yollarla devam ediyoruz:

 • Küresel bir araştırma ve öğretim ortamı sağlamak için önde gelen akademik ve değişim ortaklarından oluşan uluslararası bir ağ geliştirmek ve genişletmek.
 • Önemli fikir liderleriyle etkileşim kurarak sektöre özgü iş becerileri geliştirmek.
 • Sosyal sorumluluğu omuzlamak ve benzersiz entelektüel ve kişisel zorluklarla yüzleşmek için liderler geliştirmek.
 • Kültürlerarası yeterlilik ve eleştirel düşünme ile olgun ve kendine güvenen kişilikler geliştirmek.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, Avrupa'nın en iyi işletme okulları arasında yer almak ve işletmelerin ve kurumların uygun bir büyüme eğrisinde kalmasına yardımcı olan yenilikçi işletme programları için uluslararası alanda tanınmak. Araştırmamızın iş uygulamaları, liderlik ve akademik literatür üzerinde gelişen bir etkisi olacaktır. Değerli, yapıcı ve etik bir fark yaratmak için işletmeler ve toplumla ilişki kurma potansiyellerini kullanacak küresel erişime sahip liderler geliştireceğiz.

Degerlerimiz

 • Misyonumuzu ve vizyonumuzu gerçekleştirirken aşağıdaki değerler bizi yönlendirir:
  • Akademik mükemmellik, uzmanlık becerileri ve araştırma odağı.
  • Düşünce liderliği ve yenilik.
  • Eleştirel düşünme, adalet ve dürüstlük.
  • Etik, sosyal sorumluluk, yardımseverlik, hesap verebilirlik, sorumluluk ve şeffaflık.
 • Yaptığımız her şeyde kalite ve hizmet beklentilerini aşmak için hiç bitmeyen bir yaklaşımımız var. Öğrencilerimizin kariyerini şekillendirmek, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Bunu başarmak için mentorluktan ilgili sektör nezdinde sunum ve referanslamaya kadar tüm potansiyel yollar araştırılır.
 • Tüm öğrencilerimize değer veriyor, kişisel ve profesyonel büyümelerine ve gelişimlerine yatırım yapıyor ve temel ihtiyaçlardan kendilerini gerçekleştirmeye kadar uzanan kariyer yollarında onlara yardımcı oluyoruz.
 • Sektördeki önemli değişiklikleri izleyerek ve onları gelecekteki zorluklara önceden hazırlayacak uygun önlemleri alarak öğrencilerimiz için ihtiyatlı bir şekilde plan yapıyoruz.

Çevrimiçi Öğretim Yaklaşımı

Uyguladığımız öğretim yaklaşımı, her bireyin özel eğitim ihtiyaçlarını ve kariyer isteklerini belirlemeyi amaçlar. Bu anlayışla, bireyin eğitim programından en iyi şekilde yararlanabilmesi için en verimli kişiselleştirilmiş mentorluk çözümü devreye alınır.

Her bireyin kendi güçlü yönleri olduğu ve doğru öğrenme platformu ve yaklaşımıyla bunlardan yararlanılabileceği fikrine kesinlikle inanıyoruz. Rushford'daki öğrenciler, kişisel bilginin akademik bilgiyle eşit öneme sahip olduğunun tamamen farkındadır.

Rushford'da, öğrencilere başarılı olmak için ihtiyaç duydukları tüm bilgileri sağlarken, modern bir ortamda öğrenme verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için internet teknolojilerini kullanıyoruz.

Rushford, öğrencilere gerçek endüstri perspektifleri sağlamak için sektörden çok sayıda yüksek nitelikli profesyoneli mentor olarak istihdam etmektedir. Bu, hevesli profesyonellerimizin endüstrinin kendisi ile bir arayüze ulaşmasına yardımcı olur. Mentorluk, eğitim ve kariyer planlaması ile ilgili birçok tavsiye sağlar.

Verimli çevrimiçi eğitim platformlarımız aracılığıyla deneme oturumları uygulayarak, öğrencilerimizi ilk elden deneyimlerle gerçek hayattaki durumlara hazırlamaya inanıyoruz.

Akreditasyonlarımız

EduQua Sertifikalı İsviçre Kurumu

Rushford Business School ileri eğitim kurumları için bir İsviçre kalite etiketi olan EduQua tarafından onaylanmıştır. EduQua, İsviçre Konfederasyon Hükümeti tarafından tanınan ve desteklenen bir akreditasyon kuruluşudur.

EduQua, İsviçre'deki kamu ve özel eğitim kurumları için ilk kalite sertifikasıdır ve aşağıdaki kuruluşlar tarafından tanınmakta, desteklenmekte ve tasdik edilmektedir:

• İsviçre Federal Hükümeti
• İsviçre Kanton Eğitim Bakanları Konferansı (EDK)
• Devlet Ekonomik İşler Sekreterliği (SECO)
• Mesleki Eğitim departmanı için İsviçre Konferansı (SBBK)
• İsviçre İstihdam Departmanları Birliği (VSAA)
• İsviçre Yetişkin Eğitimi Federasyonu (SVEB)

İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi

Rushford Business School “İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi (ACBSP)” üyesidir.

ACBSP, 1988'den beri dünya çapında önlisans, lisans ve yüksek lisans derecelerinde işletme programlarını akredite eden tek küresel akreditasyon kuruluşudur. Rushford Business School , 60'tan fazla ülkeye yayılan bir üyeliğin parçasıdır. ACBSP üyeleri, yenilikçi öğretim yöntemlerini öğrenmek, iş eğitimi programlarının sunumunu iyileştirmek ve öğrencileri için yaratıcı değer sağlamakla ilgilenen, kendi alanlarındaki en iyi eğitimciler arasındadır.

İsviçre Yüksek Eğitim Kurumu

Rushford Business School İsviçre'de özel dereceler verme yetkisine sahip, onaylı bir lise sonrası yüksek öğrenim Kurumudur.

Rushford Business School “Uluslararası İşletme Eğitimi Akreditasyon Konseyi (IACBE)” üyesidir. IACBE, dünya çapındaki yüksek öğretim kurumlarında önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora derecelerine götüren işletme programlarını akredite eder. Tüm teslimat biçimleri, kampüsler, yerler ve eğitim tesisleri ile derece düzeyine bakılmaksızın tüm iş programları, normal olarak IACBE akreditasyon incelemesine dahil edilecektir.

İstatistik

Dünya çapında 80'den fazla ülkeden gelen öğrenciler ve 5000'den fazla mezunla, büyüyen küresel topluluğumuz, JLI'deki öğrencilerin mükemmel eğitim ve beceri geliştirmelerinin bir kanıtıdır.

  Kampüs Özellikleri

  JLI, ana kampüsü İsviçre'de bulunan uluslararası bir eğitim kurumudur. Öğrencilerimizi halk sağlığı, sağlık yönetimi, ilaç bilimleri, klinik araştırma, klinik bilimler, tarım ve işletme yönetimi alanlarında kariyer için hazırlıyoruz.

  Öğrencilerimize, her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen, kendi hızında esnek bir öğrenme ortamı sunuyoruz. Fakültemiz, akademi ve endüstri uzmanlarının bir karışımıdır, böylece öğrenciler çalışma alanlarının hem teorik hem de pratik yönlerine maruz kalırlar.

   Konumlar

   • James lind Institute Rue de la Cité 1, 1204 Genève, Switzerland, 1204, Geneva

   • Maihofstrasse 76, 6006, Lucerne

   sorular