Keystone logo
Rushford Business School

Rushford Business School

Rushford Business School

Tanıtım

136117_RUSHFORD0-logo.png

Rushford Business School İsviçre, Lucerne'de EduQua sertifikalı bir İşletme Okulu'dur. Okul, İşletme ve Yönetim alanında daha yüksek dereceli programlar sunmaktadır. Okulumuz, önemli teknik uzmanlıklara sahip birkaç MBA programı sunma konusunda benzersizdir. %100 çevrimiçi programlarımız, önde gelen bir Avrupa İşletme Okulundan uygun bir öğrenim ücreti karşılığında yüksek kaliteli bir eğitim almak isteyen dünyanın her yerinden öğrenciler için çok uygundur. Ağları, bilgiyi, deneyimi ve coğrafi yayılmayı öğrencilerimizin avantajına kullanıyoruz.

Görevimiz

Araştırma odaklı bir kurum olarak, ticari büyüme ve toplumsal gelişme üzerinde olumlu etkisi olan yenilikçi ve uluslararası kabul görmüş iş programları yürütüyoruz.

İş davranışından ve araştırmadan yararlanmaya şu yollarla devam ediyoruz:

 • Küresel bir araştırma ve öğretim ortamı sağlamak için önde gelen akademik ve değişim ortaklarından oluşan uluslararası bir ağ geliştirmek ve genişletmek.
 • Önemli fikir liderleriyle etkileşim kurarak sektöre özgü iş becerileri geliştirmek.
 • Sosyal sorumluluğu omuzlamak ve benzersiz entelektüel ve kişisel zorluklarla yüzleşmek için liderler geliştirmek.
 • Kültürlerarası yeterlilik ve eleştirel düşünme ile olgun ve kendine güvenen kişilikler geliştirmek.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, Avrupa'nın en iyi işletme okulları arasında yer almak ve işletmelerin ve kurumların uygun bir büyüme eğrisinde kalmasına yardımcı olan yenilikçi işletme programları için uluslararası alanda tanınmak. Araştırmamızın iş uygulamaları, liderlik ve akademik literatür üzerinde gelişen bir etkisi olacaktır. Değerli, yapıcı ve etik bir fark yaratmak için işletmeler ve toplumla ilişki kurma potansiyellerini kullanacak küresel erişime sahip liderler geliştireceğiz.

Degerlerimiz

 • Misyonumuzu ve vizyonumuzu gerçekleştirirken aşağıdaki değerler bizi yönlendirir:
  • Akademik mükemmellik, uzmanlık becerileri ve araştırma odağı.
  • Düşünce liderliği ve yenilik.
  • Eleştirel düşünme, adalet ve dürüstlük.
  • Etik, sosyal sorumluluk, yardımseverlik, hesap verebilirlik, sorumluluk ve şeffaflık.
 • Yaptığımız her şeyde kalite ve hizmet beklentilerini aşmak için hiç bitmeyen bir yaklaşımımız var. Öğrencilerimizin kariyerini şekillendirmek, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Bunu başarmak için mentorluktan ilgili sektör nezdinde sunum ve referanslamaya kadar tüm potansiyel yollar araştırılır.
 • Tüm öğrencilerimize değer veriyor, kişisel ve profesyonel büyümelerine ve gelişimlerine yatırım yapıyor ve temel ihtiyaçlardan kendilerini gerçekleştirmeye kadar uzanan kariyer yollarında onlara yardımcı oluyoruz.
 • Sektördeki önemli değişiklikleri izleyerek ve onları gelecekteki zorluklara önceden hazırlayacak uygun önlemleri alarak öğrencilerimiz için ihtiyatlı bir şekilde plan yapıyoruz.

Çevrimiçi Öğretim Yaklaşımı

Uyguladığımız öğretim yaklaşımı, her bireyin özel eğitim ihtiyaçlarını ve kariyer isteklerini belirlemeyi amaçlar. Bu anlayışla, bireyin eğitim programından en iyi şekilde yararlanabilmesi için en verimli kişiselleştirilmiş mentorluk çözümü devreye alınır.

Her bireyin kendi güçlü yönleri olduğu ve doğru öğrenme platformu ve yaklaşımıyla bunlardan yararlanılabileceği fikrine kesinlikle inanıyoruz. Rushford'daki öğrenciler, kişisel bilginin akademik bilgiyle eşit öneme sahip olduğunun tamamen farkındadır.

Rushford'da, öğrencilere başarılı olmak için ihtiyaç duydukları tüm bilgileri sağlarken, modern bir ortamda öğrenme verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için internet teknolojilerini kullanıyoruz.

Rushford, öğrencilere gerçek endüstri perspektifleri sağlamak için sektörden çok sayıda yüksek nitelikli profesyoneli mentor olarak istihdam etmektedir. Bu, hevesli profesyonellerimizin endüstrinin kendisi ile bir arayüze ulaşmasına yardımcı olur. Mentorluk, eğitim ve kariyer planlaması ile ilgili birçok tavsiye sağlar.

Verimli çevrimiçi eğitim platformlarımız aracılığıyla deneme oturumları uygulayarak, öğrencilerimizi ilk elden deneyimlerle gerçek hayattaki durumlara hazırlamaya inanıyoruz.

Akreditasyonlarımız

138943_EduQua_LogoPhone.png

EduQua Sertifikalı İsviçre Kurumu

Rushford Business School ileri eğitim kurumları için bir İsviçre kalite etiketi olan EduQua tarafından onaylanmıştır. EduQua, İsviçre Konfederasyon Hükümeti tarafından tanınan ve desteklenen bir akreditasyon kuruluşudur.

EduQua, İsviçre'deki kamu ve özel eğitim kurumları için ilk kalite sertifikasıdır ve aşağıdaki kuruluşlar tarafından tanınmakta, desteklenmekte ve tasdik edilmektedir:

• İsviçre Federal Hükümeti
• İsviçre Kanton Eğitim Bakanları Konferansı (EDK)
• Devlet Ekonomik İşler Sekreterliği (SECO)
• Mesleki Eğitim departmanı için İsviçre Konferansı (SBBK)
• İsviçre İstihdam Departmanları Birliği (VSAA)
• İsviçre Yetişkin Eğitimi Federasyonu (SVEB)

138941_ACBSP_ColorPhone.png

İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi

Rushford Business School “İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi (ACBSP)” üyesidir.

ACBSP, 1988'den beri dünya çapında önlisans, lisans ve yüksek lisans derecelerinde işletme programlarını akredite eden tek küresel akreditasyon kuruluşudur. Rushford Business School 60'tan fazla ülkeye yayılan bir üyeliğin parçasıdır. ACBSP üyeleri, yenilikçi öğretim yöntemlerini öğrenmek, iş eğitimi programlarının sunumunu iyileştirmek ve öğrencileri için değer yaratmakla ilgilenen, kendi alanlarındaki en iyi eğitimciler arasındadır.

189796_qs-star-rating_la-voz_logo-03-web.jpeg

Rushford, öğretim ve çevrimiçi öğrenim için 5 yıldız aldı; Tanınmış QS Yıldız Derecelendirme Sistemi aracılığıyla 4 yıldızlı bir genel derecelendirme ile. Dört yıldızlı genel QS yıldız derecelendirmesi, bir enstitünün kalitesinin ve itibarının bir kanıtıdır ve elde edilmesi gereken prestijli bir ödüldür.

172483_166809_IACBE_logo_Educational_2color_Horiz-768x235.png

Rushford Business School “Uluslararası İşletme Eğitimi Akreditasyon Konseyi (IACBE)” üyesidir. IACBE, dünya çapındaki yüksek öğretim kurumlarında önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora derecelerine götüren işletme programlarını akredite eder. Tüm teslimat biçimleri, kampüsler, yerler ve eğitim tesisleri ile derece düzeyine bakılmaksızın tüm iş programları, normal olarak IACBE akreditasyon incelemesine dahil edilecektir.

179310_prme_un_500.jpeg

Bir kuruluş olarak, Sorumlu Yönetim Eğitimi İlkeleri (PRME) girişiminin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. PRME, 2007 yılında Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi tarafından dünyanın dört bir yanındaki işletme okullarını ve üniversiteleri sürdürülebilirliği müfredat ve araştırmaya entegre etmeye teşvik etmek için başlatılan küresel bir girişimdir.

189889_aacsb-iş-eğitim-alliance-member.png

Collegiate Schools of Business'ı Geliştirme Derneği'nin (AACSB) bir üyesi olmaktan gurur duyuyoruz. AACSB, 1916'da kurulmuş, işletme okullarında kaliteli öğretim, öğrenim ve araştırmayı destekleyen, teşvik eden ve ilerleten küresel bir akreditasyon kuruluşudur. AACSB'ye katılarak, akademik faaliyetlerimizin her alanında en yüksek kalite standartlarını koruyarak mükemmelliğe olan bağlılığımızı gösteriyoruz. Üyeliğimiz, işletme ve yönetim eğitimini ilerletmek için en iyi uygulamaları paylaşan dünya çapında 800'den fazla işletme okulundan oluşan bir ağın parçası olmamızı sağlar.

189890_BGA_Member_logo-1-300x300.png

Rushford Business School İşletme Mezunları Derneği'nin (BGA) gururlu bir üyesidir. İşletme Mezunu Derneği, olumlu etki, sorumlu yönetim uygulamaları ve yaşam boyu öğrenmeye kendini adamış, dünya lideri ve yüksek potansiyele sahip işletme okulları için uluslararası bir üyelik ve kalite güvence kuruluşu olan AMBA'nın bir parçasıdır.

İstatistik

80'den fazla ülkeden öğrenciler ve dünya genelinde 5000'den fazla mezun ile büyüyen küresel topluluğumuz, Rushford'daki öğrencilerin mükemmel eğitiminin ve beceri geliştirmesinin bir kanıtıdır.

  Kampüs Özellikleri

  Rushford İşletme Okulu

  Rushford Kampüsü, Lucerne Şehir Merkezinin kalbinde yer almaktadır. Bu konum, en iyi bağlantı ve rahatlık için toplu taşıma araçlarının hemen yanındadır. Lucerne Gölü, kampüsten otobüsle sadece 6 dakika uzaklıktadır.

  Tesis, beyaz tahtalar ve projektörlerle donatılmış geniş sınıflar ve konferans salonları sunmaktadır; bir kütüphane; öğrencilerin dinlenmesi ve sosyalleşmesi için kafeterya ve dinlenme alanları.

   Öğrenci Görüşleri

   Konumlar

   • Geneva

    James lind Institute Rue de la Cité 1, 1204 Genève, Switzerland, 1204, Geneva

    • Lucerne

     Maihofstrasse 76, 6006, Lucerne

     • Geneva

      Rue de la Cité,1, 1204, Geneva

      • Valencia

       Carrer de les Barques, 2, 46002, Valencia

       • Valencia

        Carrer de les Barques, 2, 46002, Valencia

        sorular