Keystone logo
Rutgers Business School Asia Pacific

Rutgers Business School Asia Pacific

Rutgers Business School Asia Pacific

Tanıtım

Rutgers Business School Asia Pacific Hakkında

Rutgers Business School Asia Pacific , New Jersey Eyalet Üniversitesi (ABD) Rutgers'ın bir yan kuruluşudur. Rutgers, Singapur'daki yetenekli profesyonellere yüksek dereceli İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı (EMBA) ve Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans Programı (MS SCM) Programları sunmaktadır. EMBA ve MS SCM programlarına ek olarak, hem bireyler hem de şirketler için açık kayıt ve özelleştirilmiş Yönetici Eğitimi programları sunuyoruz.

EMBA ve MS SCM programları Singapur'da yürütülmektedir. Rutgers Business School Asia Pacific , bir Özel Eğitim Kurumu (PEI) olarak Özel Eğitim Komitesi'ne kayıtlıdır. CPE'ye 22 Mayıs 2020'den 21 Mayıs 2024'e kadar 4 yıllık bir süre için kaydolduk.

Singapur'daki yüksek lisans programlarının mezunları, New Jersey Eyalet Üniversitesi (ABD) Rutgers tarafından verilen bir Yüksek Lisans derecesi alırlar. Sertifika ve Transkript Üniversite tarafından verilir. Singapur'dan mezunlar, her yıl ABD, New Jersey'deki yıllık toplantıya davet edilmektedir.

Rutgers Business School Asia Pacific , Singapur'daki tesisler

Dersler 146 Robinson Road, #07-01/02, Singapur 068909 adresinde verilmektedir. 2 derslik vardır ve her ikisi de projektör, beyaz tahta ve WiFi bağlantısı ile donatılmıştır. 1. Sınıf 58 m2 ve oturma kapasitesi 38'dir. 2. Sınıf 45.62 m2 ve oturma kapasitesi 30'dur. Öğretmen / öğrenci oranı tipik olarak 1:20-25'tir.

147961_pexels-photo-3182742.jpeg
fauxels / pexels

Rutgers Üniversitesi ve Rutgers İşletme Okulu Hakkında

Üniversite

Rutgers, New Jersey Eyalet Üniversitesi, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki yüksek öğrenimin tarihsel gelişimini somutlaştırıyor. 1766'da Queen's College olarak kolonyal başlangıcından itibaren, kurum ABD'deki en eski, en büyük ve en seçkin yüksek öğrenim kurumlarından biri haline geldi Rutgers, Amerika'daki en eski 8. Üniversite ve ABD'deki dokuz Koloni Kolejinden biridir. buna Harvard, Yale, Princeton, Pennsylvania ve Columbia dahildir. 1 Temmuz 2013'te University of Medicine & Dentistry New Jersey (UMDNJ) ve Rutgers University'nin birleşmesiyle, Camden, New Brunswick'teki üç kampüste bulunan 65.000'den fazla öğrenci ve 24.400'den fazla fakülte ve personelden oluşan bir topluluğa sahibiz ve Yıllık bütçesi 3,78 milyar ABD doları olan Newark (2015-2016 MY).

Bugün, Harvard, Yale veya Northwestern Üniversitesi'nden daha fazla araştırma harcaması yapan ülkenin önde gelen üniversiteleri arasındayız (Devamını okuyun) Rutgers mezunları dünyaya damgasını vuruyor. Önemli mezunlarımız arasında bilim ve tıp alanındaki öncüler, yazarlar, Fulbright akademisyenleri, Nobel Ödülü sahipleri, NASA astronotları, büyük şirketlerin CEO'ları, ABD Silahlı Kuvvetlerindeki generaller, ABD Kongresi üyeleri, Pulitzer Ödüllü yazarlar, üniversite başkanları ve bir Yardımcı bulunmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri başkanı. Rutgers Üniversitesi öğrencileri dünyanın 50 eyaletinden ve 125 ülkesinden gelmektedir.

Amerikan Üniversiteleri Birliği

Rutgers, prestijli Amerikan Üniversiteleri Birliği'nin (AAU) üyesidir. AAU, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'daki 62 önde gelen kamu ve özel araştırma üniversitesinin kar amacı gütmeyen bir kuruluşudur. ABD araştırma üniversitelerinin uluslararası konumunu geliştirmek için 1900 yılında kurulan AAU, bugün araştırma finansmanı, araştırma politikası sorunları ve lisansüstü ve lisans eğitimi gibi araştırma yoğun üniversiteler için önemli olan konulara odaklanmaktadır.

AAU üyeliği davet üzerine olup, çeşitli alanlarda akademik araştırma ve burs ve lisans, lisansüstü ve mesleki eğitim programlarının yüksek kalitesine ve ayrıca bir üniversitenin mükemmelliği nedeniyle üstün olduğunun genel kabulüne dayanmaktadır araştırma ve eğitim programları.

Ortaöğretim Yüksek Öğretim Komisyonu

Rutgers Üniversitesi, Orta Devletler Yüksek Öğretim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. MSCHE, ABD Eğitim Bakanı ve Yüksek Öğrenim Akreditasyonu Konseyi tarafından tanınan kurumsal bir akreditasyon kuruluşudur. Üniversite, 'Çok Yüksek Araştırma Etkinliği' olan bir araştırma üniversitesi olarak sınıflandırılmıştır.

Big 10 Konferansı

1 Temmuz 2014 itibariyle Rutgers, Big 10 Conference'ın bir parçasıdır. Big Ten Konferansı'na katılmak Rutgers için önemli bir kilometre taşıdır. Akademik işbirliği ve atletik rekabet için yeni fırsatlar getirir. Rutgers zaten akademik bir güç merkezidir. Big Ten'e katılmak, tüm Big Ten üyeleri ve Chicago Üniversitesi de dahil olmak üzere dünya çapında 15 araştırma üniversitesinden oluşan bir konsorsiyum olan Kurumsal İşbirliği Komitesi'ne üyelik anlamına gelir. Bu ittifak, öğrencilerimize ve öğretim üyelerimize anlamlı bilimsel işbirlikleri için fırsatların yanı sıra üyelere özel veritabanlarına, konferanslara ve kütüphane koleksiyonlarına erişim sağlar.

146885_pexels-photo-3184338.jpeg
fauxels / pexels

Rutgers İşletme Okulu

Rutgers İşletme Okulu - Newark ve New Brunswick, Amerika Birleşik Devletleri'nin en eski, en büyük ve en seçkin yüksek öğrenim kurumlarından birinin ayrılmaz bir parçasıdır: Rutgers, New Jersey Eyalet Üniversitesi. Rutgers Business School-Newark ve New Brunswick (RBS) 1929'da kuruldu ve 1941'den beri AACSB International tarafından akredite edildi. Bugün, girişimcilik ve kurumsal inovasyondaki liderliğiyle tanınan bir eyalette işletme eğitiminde mükemmelliğin damgasını vurmaktadır. Bugün Executive MBA programı Amerika Birleşik Devletleri ve Singapur'da sunulmaktadır ve genellikle Financial Times tarafından ABD'deki en iyi 25 EMBA programından biri olarak kabul edilmektedir.

Bir işletme okulu akreditasyonu dünyadaki en yüksek standartları temsil eder ve 1916'dan beri - The Association to Advance Collegiate School of Business International (AACSB International) 'a sahiptir. AACSB International akreditasyonu, yalnızca en yüksek kalibreli programlar tarafından kazanılan bir başarıdır. Şu anda, dünya çapında 13.000 işletme okulu programlarının% 5'inden daha azı bu prestijli akreditasyonu kazanmıştır. Akreditasyon kazanan kurumlar, titiz ve kapsamlı bir akran değerlendirmesi yoluyla kaliteye ve sürekli iyileştirmeye olan bağlılıklarını onaylar. Rutgers Business School - Newark ve New Brunswick, 1941'den beri AACSB International tarafından akredite edilmiştir.

147960_pexels-photo-5915142.jpeg

Konumlar

  • Singapore

    Rutgers Business School Asia Pacific, 146 Robinson Road, #07-01/02, 068909, Singapore

    sorular