Keystone logo
S. P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR)

S. P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR)

S. P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR)

Tanıtım

Bizim felsefemiz

Bizim Rehberlik Felsefe

SPJIMR eğitim pedagoji ve gelişme yapıyı dayandığı felsefi temel direkleridir

Uygulama Etkileme Değer bazlı büyümeyi teşvik Uygulama Etkileme

SPJIMR de girişimler ve yenilikler endüstri uygulamalarını etkileyecek ve dolayısıyla ulus yeniden şekillenmesinde katılımcı olmayı hedefliyoruz. Esnek ve çok yönlü müfredat yoluyla emilen öğrenme, öğrencilerin analiz ve değerlendirme için bir kapasite değil, aynı zamanda toplumsal sorunlara ilgili ve daha sonra anlayış ve eylem için kendi kaynaklarına dayanması için doğuştan gelen bir yetenek değil sadece geliştirir.

Değer bazlı büyümeyi teşvik

SPJIMR bireylerin kendi refah ve sosyal iyiliği için endişe arasında doğru bir karışım oluşturmak gerektiğini savunmaktadır. Böylece enstitü paylaşımı ve karşılıklı saygı değer tanıyan bir kooperatif görünüm gelişimini teşvik eder. Bu pratik deneyimsel öğrenme yoluyla müfredatta yanı sıra örneğin vurgulanıyor.

Bizim çalışma vardır-rehberlik diğer ilkeler,

Sosyal alaka ve yanıt - SPJIMR kurumsal sosyal sorumluluk programları entegrasyonu ile yenilikçi iş uygulamaları ve sosyal değer için yönetim müfredat stratejileri dahilinde dahil istiyor. İşbirliği ve İşbirliği - Küreselleşmenin gelişiyle onun ardından artan sosyal, ekonomik ve çevresel fayda için artan bir işbirliği getirdi. Işbirlikçi bir çaba sayesinde, daha uygun ve ilgili iş uygulamalarına lider, sınırlı kaynakların kullanımını optimize etmek mümkündür. SPJIMR kuvvetle yatırımlar normal getirilerinden daha yüksek ulaşmak için işbirliği çabalarını savunuyor. Ağ - Yönetim Enstitüsü olarak SPJIMR bugün iş şekillenmesinde kritik sosyo-ekonomik süreçler üzerinde durularak, daha geniş bir sosyal ve kültürel ortamı içinde işleyişini teşvik eder. SPJIMR çabalar Hindistan için daha alakalı ve önemli eğitim yönetimi oluşturmak amacıyla bu farklı algıları ve talepleri birleşmek için. Bu bağlamda, SPJIMR eğitim yönetimi önemli bir trend olarak bugün görülen çalışır.

Kendisini inanmak büyük bir çaba bir parçası olmak, SPJIMR dan imbibing öğrenmeyi teşvik

En iyi ve en yeni küresel iş uygulamaları Küresel dünyanın dört bir yanından tanınmış enstitüleri Büyüme, verimlilik ve kalite için onların arayışı içinde Hint iş çabaları Ekolojik bilinçli yetenekli bireylerin İdeolojiler Batı verimlilik ve Doğu ethos Liderlik Gelişim Programı

SPJIMR o hesap ve cevaplanabilir hissediyor kime sanayi ve kime derin bir bağlılık ile hizmet vermektedir birlikte sinerjik bir çaba ile geleceğe köprüler inşa inanmaktadır.

Misyonumuz

Misyonumuz uygulamayı etkileyen ve değer temelli büyümeyi teşvik etmektir. Öğrencilerimiz, tanımak, anlamak ve toplumun alamayan bölümlerinde de dahil olmak üzere iş kararları sosyal alaka, desteklemek olacaktır.

Bharatiya Vidya Bhavan sorumlu bir üyesi olarak ve geniş Hint toplumunun bir üyesi olarak duyarlı - - Bizler ikiz rolleri tanır çünkü bu misyonu korumak ve bir 'Ötesi MBA' bir kurum olarak daha geniş bir bağlamda kendimize bakmak.

Biz aracılığıyla misyonunu yerine getirecek: (a) öğrenci merkezli pedagoji bilgisine olduğu kadar maneviyat da dahil tutum, beceri ve vurgulamak olacaktır; Bizim toplumun yetersiz yerlerinde değer bazlı büyüme öğrencilerin maruz, (b); (c) sentezi - entelektüel katkıları ve müfredatta - Yarışması merkezli batı verimlilik ve işbirliği merkezli doğu ethos; uygulama etkilemeye yönelik ve (d) entelektüel katkılar.

Öğrencilerimizin, öncelikle bir doer olmak için bir yatkınlık ve istekli tanır. Biz de iş eylemlerin toplumsal ayak izi ve karar verme dengeli bir yaklaşım içinde maneviyatın rolü duyarlılığını vurgulamak.

Bizim öğretim üyeleri, bizim programlarının kişisel konut doğa yararlanarak üstün öğrenci merkezli pedagojisini teslim bir taahhüt tanır. Biz de uygulamayı etkilemeye yönelik bilgiyi oluşturmak ve yaymak için onlara ihtiyacımız var.

Bir topluluk olarak, dürüstlük, hesap verebilirlik kendini, mesleki disiplin ve sıkı çalışma ile bu amaçları gerçekleştirmek olacaktır. Biz operasyonel özgürlüğe değer ve bir girişimci çevik, esnek ve işbirlikçi kültürü korumak.

Genel bakış

Küresel iş gelecek, bu ekonominin mali sermaye, yatırımlar artıyor çok yerde merkezinde, Hindistan kalbinde olduğu SPJIMR iş incelemek için eşsiz bir fırsat sunuyor talep artıyor ve işletmeler nerede hazırlanıyor nerede daha hızlı büyüme için, öğrencilerin iş eğitimi ve piyasadan öğrenirler.

SPJIMR muhtemelen Mumbai kenti, sanayi güçlü bağlantıları ile Hindistan'ın finans merkezinin kalbinde en iyi yer kurumdur. Bu sektörde mezunlarımızın hazır kabul yansıyan ve bizim üstün yerleştirme performansı çevirir olduğunu.

Ayrıca, SPJIMR iki yıllık PGDM programı projelerinde, staj, konuk konferanslar ve endüstri sponsorluğunda derslerin açısından derslerin tamamı teslim parçası olarak uygulayıcıları olan seçeneği sunuyor.

Üst düzey ABD'li B-Okullar son dönem çalışma fırsatı

Program uluslararası öğrenciler için sunduğu büyük bilet fırsatı gittikleri ve sonbaharda en iyi uluslararası okulların herhangi nihai dönem eğitim görebilirsiniz bir gerçektir. Örneğin, katılımcılar gidebilir ve Yönetim Samuel Curtis Johnson Graduate School, Cornell Üniversitesi, ABD, Yönetim Krannert Okulu, Purdue Üniversitesi, ABD, İşletme Eli Broad College, Michigan State Üniversitesi, ABD gibi bir okulda tam bir dönem yapmak , Maryland, ABD ve İşletme Schulich Okulu, York Üniversitesi, Kanada'da Üniversitesi.

Öğrenciler sahip oldukları uluslararası sonra son dönem almaya hazırız

Gelişmekte olan bir ekonomi gerçekleri okudu Ilk yıl içinde bütün temel dersleri tamamlamış Yazları bir sosyal staj Üçüncü dönem uzmanlaşma kursları tamamlandı

Kariyer Olanakları üst global şirketlerin

Hindistan derin bilgi ve maruz kalma ile mezunları Hindistan fırsatı kurmak isteyen küresel kurumlar heyecan verici roller bulabilirsiniz.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Mumbai

    S.P.Jain Institute of Management & Research Munshi Nagar, Dadabhai Road Andheri West, 400 058, Mumbai

    sorular