Keystone logo
Saarland University, European Institute for Advanced Behavioural Management (EIABM)

Saarland University, European Institute for Advanced Behavioural Management (EIABM)

Saarland University, European Institute for Advanced Behavioural Management (EIABM)

Tanıtım

bulunan modern bir araştırma üniversitesi Saarbrücken, Alman devletinin başkenti SaarlandVe kıvrık kenarlı fötr şapka. Bu 1948 yılında kuruldu kıvrık kenarlı fötr şapka ve Fransa ile işbirliği içinde bilimin tüm önemli alanlarını kapsayan sekiz fakültede düzenlenmiştir. Uluslararasılık belirleyici özelliği olmuştur Saarland Üniversitesi Hiç üniversite kurulduğu günden bu yana.

Üniversite Almanya, Fransa, Lüksemburg ve Belçika arasında paylaşılan sınırlar kendini tanımlayan bir Avrupa bölümünde yer almaktadır. Bu bölge üniversitesi sahiptir yakın uluslararası ilişkiler için temel oluşturur. Saarland Üniversitesi teşvik ve akademik eğitim, araştırma ve yönetim uluslararası faaliyetlerini genişleterek adamıştır. Üniversite yurt dışında çalışan vakit geçirmek için öğrencileri ve öğretim ve araştırma personeli için fırsatlar sunar ve dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrenciler, bilim adamları ve araştırmacıların sıcak bir karşılama sunar.

A Europa-Institut Avrupa entegrasyonu öncelikle odaklanmak için çok az sosyo-ekonomik araştırma merkezleri arasında yer alıyor. Avrupa Yönetimi programlarında Avrupa hukuku ve MBA benzersiz bir genişleyen ve daha entegre Avrupa'dan çıkan fırsatlara odaklanmak.

MBA programı koordine ve Ekonomi Bölümü tarafından çalıştırılan Saarland Üniversitesi's Europa-Institut. Program part time veya tam zamanlı ya ele alınabilir. kurslar üniversite öğretim görevlileri tarafından veya uluslararası konuk profesörler tarafından verilmektedir. Sunulan dersler yelpazesi çok geniştir ve bu tür "Kurumsal Sürdürülebilirlik ve Sosyal Sorumluluk" ya da "Pazarlama ve gibi" Uluslararası Yönetim "," Avrupa Ekonomisi "ya da" Avrupa Birliği Hukuku "gibi alanları ve ana akım alaka konularını kapsayan dersler içerir Gelişmekte Olan Ülkelerde Yönetimi "dir.

Vizyon İnsanlar, piyasalar ve ahlaki!

(In) ile başarılı bir şekilde yöneten Avrupa'nın dünyanın her yerinden gelen mezunlarımız için vizyonumuzdur. Bizim MBA programında bu nedenle birleşik bir Avrupa'nın çeşitli kalan ulusal farklılıklara ve spesifik kültürel farklılıklar ile nasıl başa çıkılacağı, diğer şeylerin yanı sıra, öğrenme fırsatı sunar. "Avrupa'da (in) ile Yönetme" Avrupa içinde çalışan şirketler için gerekli tüm operasyonel ve stratejik faaliyetler bir yandan gelir. Öte yandan, Avrupa ile iş yapmak için Avrupa'nın dışında şirketler için meydan ilgilidir.

Bu çerçevede devam eden Avrupa entegrasyon yöneticileri için hem fırsat ve meydan gelir: fırsat Üye Devletlerin çeşitliliğini keşfetmek ve onların ülkeye özgü nitelikleri hayran olmaktır; zorluk girişimci hedeflerin arka başarıyla bu farklılıkları kullanmaktır. MBA programı "Avrupa Yönetim" yöneticilerin modern oluşum mesleki bilgi değil, aynı zamanda bir çerçeve gereği olarak kültürel çeşitlilik vermek gerektiğini, sadece bu nedenle ikna olmuştur. İnsanlar her zaman ticari ilişkinin her türlü tasarımcısı olarak kabul edilmelidir. Bu nedenle program üç yönden insanlar, pazarlar ve ahlaki odaklanmaktadır: - İnsanlar, çünkü onların ihtiyaçlarına ve kültürlere sahip insanlarla yönetim fırsatlar. Ayrıca, insanlar çalışanları ve müşteriler.

  • Piyasalar piyasaları ile yönetim fırsatlar çünkü. Sonunda, pazar başarı veya başarısızlık karar verir.
  • Ahlaki da yönetim fırsatlar çevreye ve çalışanlarına yönelik hem sorumluluk çünkü.

Sonunda mezunlarımız "Avrupa'da (in) ile Yönetme" için hazırlanmıştır.

Konumlar

Konumlar
  • Saarland University EIABM / Europa-Institut; Campus, Building A5 4 1st floor, room 1.07, 66123, Saarbrücken

sorular