Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Tanıtım

1971 yılında kurulan John L. Grove College of Business , Orta Atlantik Bölgesi'nde önde gelen işletme okullarından biridir. Üniversitemiz 1981 yılından bu yana uluslararası kabul görmüş en prestijli akreditasyon ajansı AACSB International tarafından akredite edilmiştir.

Shippensburg Üniversitesi Grove College of Business, küresel iş dünyasında ilkeli bir lider olarak üstünlük sağlamanızı sağlayan yüksek kaliteli ve yüksek değerli kapsamlı bir eğitim deneyimi sunar. Shippensburg'daki iş programları uygun ve zorlu.

Grove Hall, 21. yüzyıldan kalma bir eğitim anlayışıyla tasarlanmış modern sınıflara sahiptir. Küçük sınıflar, fakültenin günümüz iş dünyasında hayati önem taşıyan güçlü iletişim, kişilerarası ve takım çalışması becerilerini geliştirmek için sizinle birlikte çalışmasını sağlar.

Uluslararası akredite işletme programlarını düşük maliyetle sunmaktan gurur duyuyoruz. Mükemmel akademik programlara ek olarak, sizi fakülte , öğrenci organizasyonları , hizmetler ve öğrenci programlarımızla tanıştırmak isterim. Çeşitli profesyonel, araştırma ve öğretim ilgisine sahip mükemmel bir fakültemiz var. Sınıflar, eğitim ihtiyaçlarınızı karşılamak için çabalarımızı destekleyen en son teknolojiye sahip tesislerle daha küçük ortamlarda tutulur. Ulusal Hedefimiz olan Grove College of Business'ın “Hedefimiz Sizin Başarınızdır” imkanlarını keşfedin. John Kooti, ​​Dekan

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Shippensburg

    1871 Old Main Drive, 17257, Shippensburg

  • Harrisburg

    2986 North Second Street, 17110-1201, Harrisburg

    sorular