Keystone logo
Simon Fraser University - Beedie School of Business Executive MBA
Simon Fraser University - Beedie School of Business

Executive MBA

Vancouver, Kanada

20 Months

Ingilizce

Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 57.300 / per year *

Kampüste

* tüm ders materyallerini, saha dışı oryantasyonu ve atölyeleri içerir

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Simon Fraser University - Beedie School of Business izniyle

SFU Beedie'nin Executive MBA (EMBA) programı, bir sonraki seviyeye geçmeye hazır kıdemli profesyoneller içindir. İster yolda olun, ister zaten orada olun, EMBA sizi keskin ve rekabetçi tutacaktır. Ayrıca mevcut kariyerinizde daha iyi bir pozisyona hak kazanmanızı sağlayabilir veya yeni bir kariyerinize geçiş yapmanıza yardımcı olabilir.

Önceden kapsamlı bir liderlik deneyiminiz varsa, bir EMBA tüm yeteneklerinizin, karar verme güveninizin ve stratejik bilginizin kilidini açmanıza yardımcı olacaktır.

Kimin için

Executive MBA, üst düzey yöneticiler ve profesyoneller ile gelişmekte olan iş liderleri için tasarlanmıştır.

Müfredatımız hızlı hareket ederken, programın aynı zamanda zorlu tam zamanlı bir işte çalışan biri için yönetilebilir olması amaçlanmıştır. Esnek formatımız, yaşam, çalışma ve kariyerinizi geliştirme arasındaki dengeyi korumanızı sağlar.

Ne öğreneceksiniz

SFU Beedie'nin EMBA programı, üst yönetim düzeyinde stratejik olarak bir işletmeyi yürütme konusunda size güven ve yetenek verecektir. Düşünmek, analiz etmek, strateji oluşturmak ve liderlik etmek için yeni içgörüler ve çerçeveler kazanacaksınız. İletişim, sunum ve müzakere becerilerinizi geliştireceksiniz.

Öğrendiklerinizi hafta sonu alabilir ve Pazartesi günü iş yerinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yöneticiler için Amerika MBA, Amerika, Kanada, Brezilya, Meksika ve ABD: Amerika'nın en büyük dört ekonomisinde eğitim kurumlarından MBA öğrencileri ile ilgili yönetim sorunları çalışma fırsatı veren 2 yıl isteğe bağlı bir akıştır.

Seni nereye götürebilir

SFU Beedie'nin Executive MBA programı, 1.500 mezuntan oluşan yepyeni bir ağa üyelikle birlikte olağanüstü liderlik eğitimi ve tanınmış ve saygın bir derece sunmaktadır. EMBA'ya yaptığınız yatırım, kariyerinizin bir sonraki aşamasında size çok değerli geri dönüşler ve başarı sağlar.

program

Yoğun ancak yönetilebilir olan SFU Beedie EMBA, 20 ay boyunca yarı zamanlı olarak teslim edilir, bu da liderlik görevlerinizden uzaklaşmanıza gerek olmadığı anlamına gelir.

 • 20 ay, yarı zamanlı
 • Alternatif hafta sonları Cuma ve Cumartesi tam gün dersleri
 • Eylül başlangıç tarihi
 • Whistler'da 3 günlük zorunlu bir inziva ile başlar ve biter

yer

Vancouver şehir merkezinin kalbinde, 60.000 metrekarelik dönüm noktası konut sınıfları, toplantı odaları ve çalışma alanları olarak yeniden tasarlanan bir miras bankası olan SFU Beie'nin Segal Graduate School kampüsü bulunmaktadır.

Merkezi toplu taşıma kolay erişim ile bulunur, bu da sınıftan ve sınıftan son derece uygun hale getirir.

Ayrıca, kafeler, mağazalar ve restoranlarla çevrilidir. Her yerde olduğu kadar hareketli bir mahalle.

Kabul şartları

 • Bir lisans derecesi. İki yıllık bir diploma ve olağanüstü notlar dikkate alınacaktır. Resmi bir dereceye sahip olmayan ancak diğer üstün niteliklere sahip sınırlı sayıda kişi kabul edilebilir.
 • Başvuru sahipleri en az 10 yıl profesyonel iş deneyimine sahip olmalı ve dört yıl yönetim pozisyonunda olmalıdır. Ortalama olarak, EMBA'larımız 10 yıllık yönetim tecrübesi ile 18 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
 • Tüm başvuru sahipleri akıcı İngilizce olmalıdır. Birincil diliniz İngilizce değilse, kabul edilebilir iki sınavdan biriyle İngilizce diline yeterli düzeyde hakimiyet göstermeniz gerekir: TOEFL veya IELTS.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • İşletme Yüksek Lisansı - Stratejik Satış ve Satış Liderliği Konsantrasyonu
  • Online USA
 • Executive MBA
  • Online
 • İşletme Yüksek Lisansı - Stratejik Liderlik
  • Rock Hill, Amerika Birleşik Devletleri