Keystone logo
Spark Training and Development

Spark Training and Development

Spark Training and Development

Tanıtım

Biz Kimiz

Mısır'ı Eğitim ve Gelişim İçin Spark

Eğitim sadece alınan bir ders veya verilen bir bilgi değil, akan akıcı bir gelişme ve gelişme nehri akınızı akıtmayı, geleceğinizi beslemeyi ve iyileştirme susuzluğunu gidermeyi amaçlar. İnsanlar farklıdır ve zevk ve zihniyet açısından farklılık gösterirler. Bununla birlikte, Spark, eğitimli personeliyle, gelecekteki eğitim ihtiyaçlarına göre müşterisine hizmet etmek ve onu tatmin etmek için özen gösterir. Şimdi.

Amacımız, firmaları ve işletmeleri geliştirmek ve müşteriye ve geleceğe yönelik eğitim ihtiyaçlarına tam özen vermektir. Cambridge International College Affiliate, eğitimde yeni bir dönem kurmak isteyen Eğitim ve Geliştirme için Kıvılcım, bilgi, beceri ve tecrübelerini Orta Doğu İş dünyasına armağan ediyor.

Yasal güçlü formumuz (Eğitim ve Eğitim Hizmetleri konusunda uzmanlaşmış Anonim Şirket), Spark'ın 2000 yılından beri Arap dünyasında saygın aday ve organizasyonlara hizmet vermesini sağlıyoruz.

Spark, 2003 yılından bu yana İngiltere'deki Cambridge Int College'da School of Business'dan seçkin bir üyeyle ödüllendirildi ve son 15 yılda Arap dünyası, özellikle Afrika'da bulunan Nijerya'da binlerce üye, öğrenci ve kursiyere katkıda bulundu.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, insanların yeteneklerini, yeteneklerini, dayanıklılıklarını, kendine güveni ve saygıyı arttıran ve geliştiren sürdürülebilir eğitim ve insani gelişme programlarını uygulamak ve tüm yaşam alanlarında ilerleme kaydetmektir.

Misyonumuz

SPARK, bir eğitim kursu sona erdikten sonra geride bıraktığı imge hakkında son derece dikkat gösterir. SPARK'ın misyonu, yalnızca bir kez sürecek olan eğitim kursları sunmaktan başka bir şey değildir. Bununla birlikte, müşterilerimizle uzun vadeli bir ilişki kurmaya devam etmekle çok şey ilgileniyoruz. SPARK, bunun kolay bir iş olmadığını bilerek en iyi eğitim organizasyonlarından biri olarak yer alıyor ancak şu an olduğu gibi üst üste olmayı da umuyoruz. Bu nedenle, personelimiz sadece doktora sahiplerinin tümüne değil, eğitim programlarına katılarak ve en yeni araçların bilinmesiyle bilgilerini güncellemek için yıllık olarak farklı ülkelere gidiyor; böylece ders sırasında gerçek hayattaki durumlara uygulayabiliyorlar. SPARK'ın temel misyonu, her müşteriye hak ettiği en iyi kaliteyi elde ederek tatmin etmektir ve SPARK'ı gerçekten diğerlerinden farklı kılan özelliktedir. Değer veriyoruz ve müşterileri çok önemsiyoruz çünkü SPARK eskiden olduğu gibi en üst noktada olmaya devam etmeyi çok önemsedik ve her zaman burada kalacağız. Tam olarak ne yaptığımızı söylüyoruz, çünkü yalnızca söz söylemektense eyleme bağımlıyız. SPARK'ın misyonu hem yerel hem de genel sektörleri ve ayrıca kitlesel kamuoyu olan Suudi iş organizasyonlarını artırmak ve en üst düzeye çıkarmaktır:

1) Yönetim şekilleri geliştirmek.
2) Üst Düzey Yönetici Yönetimi felsefelerini ve dil becerilerini yükseltme ve genişletme.
3) Yönetim seviyeleri dahilindeki azami bilgiyi aşağıdaki gibi genişletmek için genişletmek:

 • Enstitünün en iyisini değiştirmek için düşünme düzeyini yükseltecek en üst düzey yönetim bilgisini genişletin ve genişletin.
 • Herhangi bir Suudi enstitüsündeki karar vericilere farklı problemlerle nasıl baş edileceğini tam olarak bilmek ve bunları çözmek için kolaylaştırmak ve yardımcı olmak
 • Piyasadaki benzer konuları paylaşan yönetim tartışmalarıyla ilgili en son gelişmelerle üst yöneticileri güncellemek
 • Diplomalar, masterlar ve doktora için daha iyi para cezaları için toplumumuzdaki üst düzey yönetim kademelerinin eğitim düzeyini güncelleyin

Benzersiz Üstün Hedefler

SPARK, farklı müşterileri ile ilgilenirken, aşağıdaki noktaları sağlamaya odaklanır:

 • Eğitim departmanındaki her enstitü için aynı eğitim sistemlerinde çalışmak için eksiksiz sorumluluklar
 • En iyi araçları ve en iyi yönetim yöntemlerini sunun ve standart yollardan kaçın
 • Belirli bir organizasyona sunulan her bir paketi, bunları en çok karşılamak için onların ihtiyaçlarına tam uyacak şekilde özelleştirin.
 • Her seviyedeki her bir müşterinin gelecekte daha iyi bir gelecek için bir eğitim programını sunması için tüm katılımı.
 • SPARK'ın tam olarak yapmayı vaat ettiğimiz şeyi sunarak müşterilerin maksimum memnuniyetini önemsiyoruz.
 • Misyonumuz, yalnızca müşterilere hizmet vermekle birlikte, her bir davanın en iyi sonuçları elde etmek için doğru şekilde manipüle edilmesini sağlayarak başarılı bir uygulamaya daha da derinleşmektedir.
 • Yönetim danışmanlığı ve eğitimi ana görevimizdir

Neden Kıvılcım

1) SPARK kayıt belgelerini hazırlar ve onları Cambridge Uluslararası Lisesine gönderir.

2) SPARK, Cambridge OR International College'a gönderilen gönderim bedelini, UPS OR DHL tarafından düzenler ve öder.

3) SPARK, iş, idare ve diğer konularda uzmanların çalışmaları denetlemektedir.

4) SPARK, Cambridge Uluslararası Koleji programı için kayıtlı üyelerin her biri için profesyonel bir çalışma planı oluşturur.

5) SPARK, gerektiğinde konularda daha fazla açıklama yapmak ve Sınavlar üstlenmek için stratejilere yardımcı olmak için bazı bireysel veya grup ders sınıfları düzenleyebilir.

6) SPARK, Mısır'daki tüm Cambridge International College programlarının seçkin davranıcısıdır.

7) SPARK, Mısır'daki Cambridge International College programlarına yönelik seçkin yetkili Test Merkezi'dir.

8) SPARK, Cambridge Uluslararası Yüksekokul ile yapılan her Cambridge Uluslararası Kolej Sınavının zaman ve tarihini, Üyelerin gereksinimlerine göre düzenler ve koordine eder.

9) SPARK, Cambridge Uluslararası Kolej Sınavları ve çalışma materyali özetleri için Arapça Çeviri Terapisi hizmeti sunmaktadır.

10) SPARK, değerlendirme ve işaretleme için Cambridge International College'a Sınav cevaplarını DHL veya UPS tarafından gönderilmesini düzenler.

12) SPARK, Cambridge Uluslararası Koleji tarafından serbest bırakıldıktan sonra, sonuçlarına Üyelere bildirir.

13) SPARK, Cambridge Uluslararası Kolej'den başarılı oldukları sınavlara girmek için üyelere not belgesi gönderir veya tekrar oturum açılması gerektiği zaman belgeleri tavsiye eder ve tekrar oturtur.

14) SPARK, Cambridge Uluslararası College'ın gereksinimlerini tamamladıktan sonra, Cambridge International College tarafından verilen ödülleri sunar.

15) SPARK, kayıtlı üye tarafından talep edilmesi halinde, ekip tarafından İngiliz yetkilileri aracılığıyla ilave damgalama hizmetleri sunma sorumluluğunu taşır. Üye bu hizmetle ilgili masrafları ödemelidir.

16) SPARK, tüm taksit ücretlerini banka hesapları aracılığıyla doğrudan Jersey, İngiltere'deki Cambridge Uluslararası Koleji'ne ödenecek şekilde düzenler.

17) SPARK, tüm Üyelerini yıllık Mezuniyet Töreni'ne davet ediyor.

18) SPARK, en üst seviyede hizmet ve bakım sağlayan, çok profesyonel ve çok tecrübeli bir kurumdur ve SPARK, Cambridge International College'ın Mısır'a Özel Üyeliği'dir.

Konumlar

 • Giza

  80 Mossadak St.، Ad Doqi, Giza, Giza Governorate, , Giza

  programlar

  Kurum ayrıca şunları sunar:

  sorular