Keystone logo
S P Jain School of Global Management Singapore - EMBA

S P Jain School of Global Management Singapore - EMBA

S P Jain School of Global Management Singapore - EMBA

Tanıtım

Singapur kampüsünde çok hoş ve hoş bir ortam hakim. Yemyeşil bitki örtüsünün ve yeşillikler arasında yer alan geniş kapsamlı kampüs, yedi dönüm üzerinde yayılan çeşitli yenilenmiş miras binalarından oluşur ve Singapur'un merkezine yakındır. Karayoluyla kolayca ulaşılabilen, bir otobüs ile diğer yerel okullarda, sağlık tesisleri ve hastaneler 24 saat gıda çıkışları 7-11 gibi ve hipermarketler yakın yanı sıra eğlence, alışveriş ve kurumsal merkezlerinde, sadece kampüs dışında durdurmak. Ve Singapur kampüsünde programları çalıştırmak Global MBA, BBA, MGB ve Executive MBA vardır. Kampüs ev derslik, öğrenme merkezleri, kütüphane ve diğer bazı tesisler üzerinde çeşitli binalar. Sınıflar 7 derslikler (dört, iki 80 M² olan 157 M² ediliyor katmanlı, ve state-of-the-art ses ve video equipment.There ile donatılmış ve bir 58 M²). İki seminer salonu (114.5 M² biri ve benzeri) 75,5 M² diğer ara sıra teorik kullanılmaktadır. Çok uluslu mutfağından çeşitli sunan bir kafeterya community.There da hızlı bir ısırık kampüsünde bir sandviç bar bulunmaktadır öğrencinin gıda gereksinimlerine hitap. Derslerden sonra, öğrenciler yenilemek ve basketbol ve masa tenisi gibi çeşitli oyunlarda düşkünlük, in-house spor salonunda egzersiz yaparak gençleştirmek veya basitçe uzun sürebilir kampüs etrafında veya Mt. yürüyüşleri için seçeneğiniz vardır Faber Sky Walk sadece kampüs dışında bulunan.

Sıralama ve Tanıma

Economist şimdi 95. olarak SP Jain Tam Zamanlı MBA Programı yer alıyor. Forbes, Asya'da SP Jain'in Küresel MBA'sını 5'e çıkardı: En İyi Uluslararası İşletme Okulları 2013 SP Jain School of Global Management (SP Jain) Global MBA programı, Forbes Best Business Schools (Uluslararası) En İyi 20 MBA programı arasında yer aldı. Sıralamalar 2013. SP Jain hem bir yıl ve iki yıllık MBA programları yer alıyor 'En İyi Uluslararası MBA programları' kategorisinde dünyada 19. 'En İyi Uluslararası 1 yıllık MBA programlarının kategorisinde dünyada 11. sırada yer aldı ve olmuştur. Faaliyet bölgelerde Bizim sıralama:

 • Asya: # 5
 • Hindistan: 1. (Biz Hint kökenli sadece okul listesinde olması vardır)
 • BAE: 1. (biz listede olmak için sadece okul vardır)
 • Singapur: # 3 (INSEAD ve National University of Singapore önümüzde olan)
 • Avustralya: 1. (University of New South Wales, sadece diğer Avustralyalı okul listesinde 24. olan)

SP Jain tam zamanlı öğrenciler tüm canlı ve birinde çalışma, ancak üç farklı şehirlerin minimum. Dubai'de nasıl iş yaparsınız, Singapur, Avustralya veya Amerika Birleşik Devletleri'ndekilerden farklıdır. Eğer iş uygulamaları, siyasal sistemler ve tüketici tercihleri ​​farklılık anlaşılmaktadır değil eğer başka ülkenizde büyük bir başarı, ama sefil başarısızlık olabilir. Öğrencilerin bu anlamalarına yardımcı biz, SP Jain de, bizim çok kampüs öğrenme modeli ile benzersiz bir şeydir. SP Jain tam zamanlı öğrenciler tüm canlı ve birinde çalışma, ancak üç farklı şehirlerin minimum. Biz Dubai, Mumbai, Singapur ve Sidney kampüsleri var. Farklı kültürlerin, siyasi inançları, gelenekleri ve teknolojik yeniliklere gerçek maruz kalma ile - Yani, iş çeşitli araçlar öğrenme ek olarak (çoğu öğrenci gibi), SP Jain öğrencilerin en cazip şekilde iş küresel doğasını anlamak.

Akreditasyon

Avustralya Üçüncü Sınıf Eğitim Kalite ve Standartları Ajansı, SP Jain , Avustralya'daki Üçüncü Öğretim Kalite ve Standartları Ajansı (TEQSA) tarafından akredite edilmiştir. Programın sonunda öğrenciler bir Avustralyalı derecesi ile haiz bulunmaktadır. Bu büyük ölçüde, böylece küresel, yüksek öğrenim ve kariyer ivme kazandırarak, derecesi uluslararası kabul artırır. Bilgi ve İnsani Gelişme İdaresi (KHDA), BAE Dubai, BAE SP Jain, BAE Dubai'nin Hükümeti olan İnsan ve Bilgi Geliştirme İdaresi (KHDA) tarafından lisanslıdır. SP Jain tarafından verilen ve KHDA tarafından onaylanan akademik nitelikler Emirlik'te Dubai'nin tüm kamu ve özel kuruluşlar tarafından her türlü amaç için.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

 • Singapore

  Singapore, Singapur

  sorular