Keystone logo
Southern States University

Southern States University

Southern States University

Tanıtım

Southern States Üniversitesi (SSU), küçük bir iş yönetme veya büyük bir şirkette üst düzey yöneticilik pozisyonlarında içine ilerleyen için gerekli becerileri ile öğrencilere sağlayan yürütücü işletme eğitiminde bir lider haline geliyor. Ilgi teknoloji, sağlık, hükümet, perakende veya non-kar iş olsun, SSU size bugünün rekabetçi pazarda başarıya ulaşmak için gerekli becerileri öğretecek.

Dünya çapında South Coast Plaza onların nefes kesen günbatımı ile Pasifik Okyanusu plajlara - SSU Amerika Birleşik Devletleri'nde en güzel yerleri bazı kampüsleri vardır. Orange County ("OC") olarak Newport Beach bölgesinde bizim kampüs Güney Kaliforniya'da başbakan yemek, alışveriş ve eğlence yerlerin yakınında yatıyor. Disneyland, Universal Studios Hollywood ve diğer önemli turistik sadece kısa bir araba yolculuğu vardır.

2010 yılında, Southern States University Bağımsız Kolejler ve Okullar için Akreditasyon Konseyi (ACICS) ulusal akreditasyon aldı. Moda Valley, Newport Beach ve La Jolla - Bizim akreditasyon SSU tüm SSU yerlerde tüm lisans programları (BBA & MBA) ve Yoğun İngilizce Programı sunmak için izin verir.

Southern States University aynı zamanda Özel Postsecondary Eğitim Kaliforniya Bürosu (BPPE) tarafından çalıştırmak için lisanslı.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Newport Beach

  1601 Dove Street, Suite 105 Newport Beach

  • San Diego

   3252 Holiday Court, Suite 111 La Jolla

   • San Diego

    123 Camino de la Reina Suite 100 East San Diego

    programlar

    sorular