Keystone logo
Stanton University

Stanton University

Stanton University

Tanıtım

Üniversite

Stanton University (SU), 1996 yılında, yüksek öğretimde öğrenci başarısına yol açan yaklaşımlara odaklanan bir yüksek öğrenim akademik kurumu olarak kuruldu. Öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, Üniversite, öğrencinin asıl mesele olduğu demokratik sürece dayalı bir eğitim dağıtım sistemi halinde düzenlenir. Akademik kalite arayışında Üniversite, çeşitli öğretim modelleri, dikkatli değerlendirme ve geribildirim alarak, sınıfta öğretim kalitesini arttırma ve güçlendirme taahhüdüne sahiptir.

Stanton University , öğrencilerin akademik, mesleki ve kişisel olarak başarma çabalarını destekleyen hizmetler sunan özel, kar amacı gütmeyen, kamu yararına yönelik bir eğitim kurumudur. Üniversite, görevini yerine getirmek için, iyi hazırlanmış ve deneyimli öğretim üyeleri ve personeli istihdam ederek eğitimde mükemmellik sağlamak için çaba göstermektedir; Modern sınıf donanım ve kütüphane olanaklarıyla keyifli ve güvenli bir ortamda eğitimsel büyümeyi teşvik eden güncellenmiş bir tesis sağlayarak; ve öğrencilerin çalışma programlarını başarıyla tamamlamalarına yardımcı olacak mükemmel bir akademik danışmanlık hizmetleri sunarak.

Kampüs Topluluğu

Stanton University ana kampüsü, California'nın Orange County'nin kalbinde, çok etnik gruptan oluşan çok kültürlü ve çok kültürlü bir nüfusa sahip olan Garden Grove Şehri'nde yer almaktadır. Üniversite, Disneyland, Disney California Adventure, Knott's Berry Farm, profesyonel beyzbol ve buz hokeyi ve sayısız eğlence, sanatsal, tiyatro ve eğlence olanaklarından birkaç dakika uzaklıktadır. Santa Ana Freeway, Hwy 5'e yakınlık; San Diego Fwy, Hwy 405; Garden Grove Otoyolu, Hwy 22; Costa Mesa Fwy, Hwy 57 ve Orange Fwy, Hwy 55, Orange ve Los Angeles bölgelerinin çoğuna hazır erişim anlamına gelir.

9618 Garden Grove Bulvarı'ndaki ana kampüse ek olarak, Suite 201, Garden Grove, CA 92844. Üniversite ayrıca, 3700 Wilshire Bulvarı, Suite # 100'de bulunan üniversitenin uydu sınıfı tesislerinde (yardımcı sınıf / öğrenme alanları) dersler sunmaktadır. , Los Angeles, CA 90010.

Vizyonumuz

Stanton University , Kaliforniya'da lider bir lise sonrası eğitim kurumu olacak ve mesleki eğitim eğitimi ve tüm öğrencilerin topluma en iyi katkılarını yapmaya hazırlanırken en iyi potansiyellerini tanıyacakları ve elde edecekleri odaklanmış, özenli ve teşvik edici bir ortam sağlayacak.

Görevimiz

Stanton University misyonu, öğrencilere kültürel ve kültürel açıdan farklı bir ortamda, mevcut ve gelecekteki kariyerlerinde başarı potansiyellerini artıracak bilgi ve becerileri geliştirmelerine yardımcı olmak için uygun maliyetli ve kaliteli bir eğitim sunmaktır.

Eğitim Felsefesi

Stanton University eğitim deneyiminin kalitesi, öğrenciler ve öğretim üyeleri arasındaki yakın insan ve entelektüel ilişkiler ve fikirlerin açık değiş tokuşuyla desteklenir. Üniversite, tüm kişinin gelişimini destekleyen, öğrenmeye öğrenci merkezli bir yaklaşım benimsemiştir. Öğrencilerimize, yaşam boyu öğrenme sevgisini ve kişisel olarak ödüllendirici bir kariyeri sürdürmede ilgili, kişiselleştirilmiş ve destekleyici müfredatlar sunarak liderlik ve hizmet yaşamlarını sürdürmeleri için meydan okuruz.

Hedefler

 • Öğrencilerin öğrenme hedeflerini ve sonuçlarını tanımlayan, ölçen ve değerlendiren program değerlendirme planlarının geliştirilmesini ve uygulanmasını destekleyin.
 • İlgili tesis ve ekipmanı sağlayın.
 • Öğretim, burs ve yaratıcı çalışmalara ve Üniversite'ye ve topluma hizmet vermeye adanmış seçkin öğretim üyeleri sağlamak.
 • Öğrencilerin mesleki kariyerlerinde başarılı olmalarını sağlamak için öz disiplini ve motivasyonu arttırın.
 • Mesleki başarının temel bir unsuru olarak yaşam boyu öğrenmeyi ve topluluk katılımını teşvik edin ve destekleyin.
 • Öğrencilere, kapsamlı bir genel eğitim sağlayan uygun fiyatlı ve kaliteli lisans programları sunmanın yanı sıra, giderek daha çok yönlü bir küresel ekonomi için özel kariyer hazırlığı sunun.
 • Öğrencilere hızlı, saygılı ve saygılı bir hizmet sunmak

Kampüs Özellikleri

Stanton University'in ana kampüsü, California, Orange County'nin kuzey kesiminde, çeşitli çok etnikli ve çok kültürlü bir nüfusa sahip olan Garden Grove şehrinde yer almaktadır. Üniversite, Disneyland, Knott's Berry Farm ve spor sahalarına birkaç dakika uzaklıktadır. Santa Ana Otoyoluna yakınlık, Otoyol 5; San Diego Fwy, Hwy 405; Garden Grove Otoyolu, Otoyol 22; Costa Mesa Fwy, Hwy 57 ve Orange Fwy, Hwy 55, Orange ve Los Angeles ilçelerinin çoğuna hazır erişim anlamına gelir.

9618 Garden Grove Blvd., Suite 201, Garden Grove, CA 92844 adresinde bulunan ana kampüse ek olarak. Üniversite ayrıca, üniversitenin 3700 Wilshire Boulevard, Suite #100, Los Angeles, CA 90010 adresinde bulunan uydu sınıf tesislerinde (yardımcı sınıf/eğitim alanları) dersler sunmaktadır.

  Konumlar

  • Garden Grove

   Garden Grove Boulevard,9618, 92844, Garden Grove

  sorular