Keystone logo
Stockholm School of Economics Russia

Stockholm School of Economics Russia

Stockholm School of Economics Russia

Tanıtım

Rusya'da Stockholm Ekonomi Okulu (SSE Russia) 1997'de kuruldu. SSE Russia'nın lansmanının ardındaki fikir, sağlam, uzun vadeli, adil ve sosyal olarak sorumlu olma arayışını teşvik ederek Rusya'da sürdürülebilir ticaretin gelişimine katkıda bulunmaktı. iş uygulamaları.

Bugün SSE Russia, Rusya topraklarında öğretmenlik yapmak üzere akredite olan ve deneyimli yöneticiler için eksiksiz bir Avrupa Executive MBA derecesi programı, farklı deneyim seviyelerindeki liderler için açık programlar ve hem Rusça hem de uluslararası için özel olarak özelleştirilmiş programlar sunan tek uluslararası işletme okuludur. şirketler. Bu, hem yerel hem de küresel pazarlarda rekabetçi olan uluslararası fakültelerden Rusya sınırları içinde kaliteli bir Avrupa eğitimi almak için eşsiz bir fırsat anlamına gelir.

Bilim ve iş dünyasının farklı alanlarında uzmanlaşmış, 500'den fazla yabancı ve Rus öğretim üyesinden oluşan küresel bir ağla, her kurs için en uygun ve en alakalı uzmanlara güveniyoruz. Programlarımız için görevlendirdiğimiz eğitimciler akademik dünyadan deneyime sahiptir ve birçoğu deneyimli işletme yöneticileri veya danışman uzmanlardır.

Her yıl SSE Russia, Batı Avrupa ve BDT'den gelen uluslararası öğrenciler arasında giderek daha popüler hale geliyor: Kazakistan, Belarus, Azerbaycan, Ukrayna. Onlara herhangi bir durumda kabul edilebilir ortak bir çözüm üzerinde anlaşmayı, fikir birliğine ve önceden belirlenmiş hedeflerine ulaşmayı öğretiyoruz.

Öğrencilerimiz, mezunlarımız - yöneticilerimiz ve ekonominin tüm sektörlerinden şirketlerin İK uzmanları ile yakın işbirliği, hedeflerinize ulaşmak ve sizi modern dünyada başarılı kılmak için tasarlanmış güncel ve kaliteli eğitim programları sunmamızı sağlar.

2021 yılına kadar yaklaşık 1.300 mezun, Rusya'daki Stockholm Ekonomi Okulu'nda okuyan ve daha fazla büyüme için bir sıçrama tahtası haline gelen insanlardan oluşan güvenilir kaynağımızdır.

Misyon

Stockholm School of Economics Russia in amacı, insanları öğrenmeye teşvik eden, büyümek için fırsatlar yaratan ve toplumun uzun vadeli sürdürülebilir kalkınmasına potansiyel katkılarını geliştiren, karşılıklı olarak zenginleşen bir iş eğitimi kültürü ortamı olmaktır.

Görüş

Stockholm School of Economics Russia in vizyonu, başkaları tarafından keşfedilmeyen fırsatların farkına varan benzersiz bir entelektüel kültür bağında yönetici eğitimi arayan herkes için tercih edilen seçim olmak ve böylece zamanına yapıcı bir şekilde meydan okuyan bir iş liderliği oluşumu üretmektir.

değerler

Stockholm School of Economics Russia , şeffaf bir bütün içinde başkalarına saygı duyarak mükemmellik için çabalarken, karşılıklı güven duygusuyla birleşmiş bir topluluk olmayı amaçlar.

Eğitim Görevi - ÜCRETSİZ

SSE'nin kapsayıcı eğitim hedefleri, geleceğin başarılı bir karar vericisinin dünyaya merak ve güvenle yaklaşacağını ve filozof Ingemar Hedenius'un dediği gibi “bilinmeyenle ilgili olarak özgür ve canlı” olduğunu çıkış noktası olarak alır. Bu karar verici, yapay zeka, robotlar veya makineler tarafından bilişsel olarak daha iyi performans gösterebilir. Ancak insanların temel yetkinliği insan olmaktır ve SSE'nin eğitim amaçları bu ad notamı alır. Gelecekte başarılı bir karar verici, insan olma potansiyelini en üst düzeye çıkaracaktır. Bu nedenle, SSE, kapsamlı eğitim amaçlarını FREE kısaltması ile formüle etmiştir. Şu anlama gelir:

  • Gerçekler ve bilime dayalı zihniyet
  • Yansıma ve öz farkındalık
  • Empati ve kültürel okuryazarlık
  • Liderlerin topluluklarına karşı sahip olduğu girişimcilik ve sorumluluk

Konumlar

Konumlar
  • 1/3 Malaya Konyushennaya st., Entrance on Shvedsky lane, Business Centre Sweden House, office B 11, 191186, Saint Petersburg

sorular