Keystone logo
University of Strathclyde Business School - Swiss Centre

University of Strathclyde Business School - Swiss Centre

University of Strathclyde Business School - Swiss Centre

Tanıtım

İsviçre'deki Strathclyde MBA Programı

1996'dan beri Strathclyde Üniversitesi, Strathclyde MBA'i İsviçre'deki Çalışma Merkezinde Executive MBA olarak sunuyor.

AACSB , AMBA ve EQUIS tarafından akredite edilen üçlü, uluslararası kabul görmüş MBA programımız iş dünyasında en üst düzeyde ileri eğitim anlamına gelir. Stratejik kurumsal yönetim odağımızla, son birkaç yılda kurumsal strateji alanında dünya çapında en iyi 10 MBA arasında yer aldık.

2 yıl boyunca yarı zamanlı bir program olarak esnek bir şekilde tasarlanmış olan EMBA, tamamen Zürih’e katılabilir veya programın bir kısmı Asya, Körfez bölgesi ve Avrupa’daki diğer 7 çalışma merkezimizde ve Glasgow'daki ana kampüs. Kişisel programın izin verdiği gibi.

Eğitim yolculuğunuzda size eşlik etmeyi umuyoruz!

Üçlü Taç Akreditasyonu

EQUIS Akreditasyonu

EQUIS, yönetim ve işletme alanındaki yükseköğretim kurumlarının uluslararası kalite değerlendirme, iyileştirme ve akreditasyon sistemidir. En büyük 3 akreditasyon organının en yenisidir ve en küçük üyeliğe sahiptir. Avrupa’nın çeşitli ulusal akreditasyon sistemleri sorununu ele almak için kuruldu, ancak Avrupa dışında zemin kazanıyor.

AMBA Akreditasyonu

Birleşik Krallık'ta ortaya çıkan MBA Derneği, ev sahibi kurumlardan ziyade MBA derslerini akredite eden üç ana kurumdan sadece biridir.

AACSB Akreditasyonu

İleri İşletme Koleji İşletme Okulları Birliği, ABD'nin en iyi tanınan akreditasyon organıdır. Çok Amerikan üyeliğine rağmen (ABD dışındaki birkaç işletme okulu bu ödülü aldı), dünya standartlarında tutkuları olan herhangi bir işletme okulu için marka markası olmaya devam ediyor. İsviçre'de faaliyet gösteren sadece 5 okul akredite edilmiştir, IMD, Univ. Gallen, Univ. Zürih ve Strathclyde İşletme Okulu.

114984_Strathclyde.jpeg

Görüşler

"İsviçre Merkezinde bir Strathclyde MBA öğrencisi olarak, uzmanlık alanlarına ve çeşitli geçmişlerine sahip öğretim görevlilerinden keyif aldım. Yeni iş fikirleri ve kavramları ile birlikte pratik işletme bilgisini de tanıttım.

Öğrenci bedenini etnik, sosyal, profesyonel ve kültürel olarak çok çeşitli olarak deneyimledim. Bu bana kendim ve diğerleri hakkında fikir verdi, dünyamı daha büyük ve daha küresel hale getirdi.

Programın esnekliğini ve İsviçre merkez yönetiminin desteğini çok sevdim - esnek olduğum için kendi işimi yürütüyorum büyük bir avantajdı. ”

Violeta Naydenova

Poushe AG - Poushe Strudels'de kurucu ortak

"Strathclyde MBA, bilimsel geçmişime mükemmel bir katkı oldu ve küresel olarak aktif bir ilaç şirketi olma yolunda kariyerimi arttırdı."

Peter Kaufmann

CEO

Selectchemie AG

"Strathclyde Executive MBA, stratejik zorluklara küresel bir bakış açısıyla bakarken benim için çok yoğun, kompakt, pratik odaklı ve benim için değerliydi."

Urs Brütsch

Genel Müdür Flugplatz Dübendorf AG

114983_shutterstock_1024092049.jpg

Konumlar

  • Zürich

    Prime Center 1 South, 8060, Zürich

    sorular