Keystone logo
Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

DBA Ayı! Çevrimiçi DBA Programlarımızda %30 indirim!

bekleme! SSBM Geneva çevrimiçi DBA programlarında öğrenim ücretinde %30 indirim fırsatını yakalayın!

Tanıtım

SSBM Hakkında

134569_Artboard1-100.jpg

SSBM, dünyanın her yerinden öğrencileri olan küresel, yenilikçi ve benzersiz bir okuldur. Programlarımız 30'dan fazla endüstri ortağıylabirlikte tasarlanmıştır. İsviçre Kaliteli Eğitimini ve mükemmelliği garanti ediyoruz.

180847_acbsp_full_logo_stacked.jpg

SSBM Geneva , ACBSP onaylı ve EduQua sertifikalıdır. ACBSP (İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi), işletme eğitimi için lider bir uzman akreditasyon kurumudur ve işletme okulları için en iyi akreditasyonlardan biri olarak kabul edilir.

EduQua , ileri eğitim kurumları için İsviçre kalite etiketidir (EduQua) (Almanca: Schweizerisches Qualitätszertifikat für Weiterbildungsinstitutionen “EduQua”), İsviçre ulusal kalite güvence kuruluşu ve yetişkin sürekli eğitimine yönelik ilk İsviçre kalite etiketidir. EduQua , İsviçre Konfederasyon Hükümeti tarafından tanınanve desteklenen bir akreditasyon kuruluşudur; İsviçre'deki kamu ve özel eğitim kurumları için ilk kalite sertifikasıdır. EduQua, sürekli eğitim için önde gelen kalite güvence kuruluşu akreditasyon programıdır. İsviçre Kanton Eğitim Bakanları Konferansı (EDK), eduQua'yı resmi olarak tanınan bir kalite güvence programı olarak onaylamaktadır.

EduQua kalite etiketi, yalnızca Federal Ekonomik İşler, Eğitim ve Araştırma Departmanı'nın bir parçası olan İsviçre Devlet Ekonomik İşler Sekreterliği SECO'ya bağlı İsviçre Akreditasyon Bürosu SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS) tarafından tanınan bir denetim kuruluşu aracılığıyla alınabilir.

134561_eduqua_logo_notxt_mit_Schutzraum_cmyk.jpg

Vizyonumuz

VİZYONUMUZ, birinci sınıf araştırma, uygulama ve eğitim sunan benzersiz, yenilikçi ve uluslararası bir işletme ve yönetim okulu olmaktır.

Görevimiz

Yenilikçi en son teknolojimiz ve ilgili araştırmalarla desteklenen yüksek kaliteli öğrenme deneyimimiz aracılığıyla sürekli olarak eğitim mükemmelliği ve iş eğitimindeki uzmanlığımızı sağlamaya kararlıyız. Öğrencilerimiz, öğretim üyelerimiz ve iş ortaklarımız arasındaki çeşitliliği ve küresel bağlantıyı teşvik ederken, işimizin topluma ve çevreye getirebileceği faydalara büyük önem veriyoruz.

İlgili Bir Eğitim

SSBM, günümüz toplumunu anlamak için çok önemli olan derinlemesine düşünme ve eleştirel düşünme alışkanlıkları edinmenize yardımcı olacaktır. Bireysel başarının daha büyük dünyayla iç içe geçtiği gerçeğini kabul ederek, öğrencileri eleştirel düşünmelerini geliştirmeye teşvik ediyoruz.

Neden SSBM'yi Seçmelisiniz?

 • SSBM, eğitimi yeni bir düzeye taşımayı amaçlayan gerçekten yenilikçi ve lider bir işletme ve yönetim okuludur!
 • Profesyonel gelişiminiz üzerinde doğrudan etkisi olacak üstün bir öğrenme deneyimi sağlamayı hedefliyoruz.
 • Eşsiz programlarımızla, günümüz organizasyonlarını yönetmek için stratejik vizyonunuzu, verimliliğinizi ve liderliğinizi güçlendireceksiniz.

134557_Promo5.png

Programlarımız

Programlarımız 30'dan fazla uluslararası şirketleortaklaşa tasarlandı!

Bilginin endüstri liderleriyle güçlü bağlara sahip olmaktan geldiğine inanıyoruz. Bu nedenle, iş gerçeklerine uyarlanmış programlar tasarlamak için önde gelen uluslararası şirketlerden bazılarıyla ortaklık kurduk.

134549_DSC_0272-Küçük.jpg

Fakültemiz

Fakültemiz dünyaca ünlüdür ve ortalama çoğunluğu çeşitli uluslararası şirketlerde 15 yıldan fazla çalışmıştır. Bu gerçek, profesyonel gelişiminiz üzerinde doğrudan etkisi olacak üstün bir öğrenme deneyimisağlama hedefimizde bize yardımcı olur.

Cenevre, İsviçre merkezli

Swiss School of Business and Management İsviçre'nin hareketli Cenevre şehrinde iş dünyasının tam kalbinde yer almaktadır. Alpler'in eteğinde, Cenevre Gölü kıyısında yer alan Cenevre, Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biri olarak parlıyor.

Cenevre, küresel bir şehir, bir finans merkezi ve birçok şirketin ve uluslararası ajansın genel merkezleri de dahil olmak üzere çok sayıda uluslararası kuruluşun varlığından dolayı dünya çapında bir diplomasi merkezidir.

İşOrtakları

SSBM'nin fakültesi ve işbirlikçileri, 70'in üzerinde uluslararası ve ulusal şirkete danışmanlık, öğretim ve proje bazlı hizmet sağladı.

Akademik bilginin, günümüzün hızla değişen ortamında daha iyi bilginin itici gücü olan endüstri ile sıkı bir bağlantı içinde olması gerektiğine inanıyoruz.

134567_20-1-10_SSBM_1200x628px_facebook-4.jpg

Kampüs Özellikleri

  Konumlar

  Konumlar
  • Rue de Chantepoulet 10, 1201, Geneva

  • Savska cesta 106, 10000, Zagreb

  sorular