Keystone logo
Swiss UMEF (University of Applied Sciences Institute)

Swiss UMEF (University of Applied Sciences Institute)

Swiss UMEF (University of Applied Sciences Institute)

Tanıtım

SWISS UMEF 26 Nisan 1984'te Cenevre'de, daha önce Institut Supérieur de Gestion et Communication (ISGC) olarak bilinen Profesör Marc-François Maret tarafından karmaşık bir çalışma ortamında ileri düzeyde liderlik becerilerine sahip yöneticiler geliştirmek amacıyla kuruldu.

SWISS UMEF İsviçre Hukukuna uygun olarak Cenevre'de bir yüksek özel eğitim kurumu olarak kurulmuştur ve Yüksek Öğrenim Yasasına (HEdA) uygun olarak İsviçre Akreditasyon Konseyi tarafından kurumsal olarak akredite edilmiştir.

SWISS UMEF Cenevre Kantonu'ndaki Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Enstitüsü olarak federal olarak akredite edilmiş ilk özel kurum olmaktan gurur duymaktadır.

SWISS UMEF teklifini yönetim ve lisans, yüksek lisans ve sürekli eğitim dahil olmak üzere uluslararası ilişkilerde yoğunlaştırmaktadır. SWISS UMEF bugüne kadar kendi alanlarında en ileri teorilere ve iş dünyasına sahip yüksek nitelikli öğretim üyeleriyle öğrenme ayrıcalığına sahip olan farklı milletlerden iki binin üzerinde öğrenciyi ağırlamıştır.

SWISS UMEF Bologna European Credit Transfer System (ECTS) ve European Space for Higher Education normlarına uygundur, program akreditasyonuna sahiptir: International Accreditation Council on Business Education (IACBE) ve EduQua tarafından sertifikalandırılmıştır. Bunların arasında IACBE, ABD'nin yüksek öğretim kalitesinde uzmanlaşmış en büyük akreditasyon kuruluşu olan Yüksek Öğrenim Akreditasyon Konseyi (CHEA) tarafından tanınmaktadır. UMEF, İşletme Okulu Programları için Akreditasyon Konseyi (ACBSP) akreditasyonu başvurusunun son aşamalarındadır.

SWISS UMEF Cenevre'de 15. yüzyıldan kalma bir Chateau (kale) içinde yer alan kampüsü ile Avrupa'nın seçkin üniversite geçmişinin tarihi sürekliliği içinde, iki hektarlık tesisinde öğrencilerin ideal bir ortamda eğitim görmelerine olanak tanıyan son derece keyifli ve güzel bir ortam sunuyor.

SWISS UMEF araştırma, seminer, profesör ve öğrenci değişimi gibi akademik değişimleri organize ettiği kamu ve özel üniversitelerle bir dizi ortaklığı vardır.

Vizyonumuz:

SWISS UMEF in vizyonu, alanında mükemmelliğin ilk tercihi konumunu sürdürmektir.

Misyon:

Bu misyonu yerine getirmek için aşağıdakileri yapmayı amaçlıyoruz:

  • Uygulamalı öğrenmenin tüm boyutlarına - bilgi, anlayış, beceriler, davranışlar, değerler ve tutumlar - odaklanan bir ortamda yüksek öğrenim sağlayın.
  • Yayınlanmış araştırma, yenilikçi öğrenme deneyimleri ve hizmet verdiğimiz bileşenlerle katılım yoluyla önemli konulara ilişkin bilgi oluşturun ve dağıtın.
  • Bağımsız bir fikir ve uygulama alışverişi yoluyla topluma hizmet edin.

Konumlar

  • Geneva

    185-187 Route d’Aïre, 1219, Geneva

sorular