Keystone logo
Texas A&M University Irma Lerma Rangel College of Pharmacy

Texas A&M University Irma Lerma Rangel College of Pharmacy

Texas A&M University Irma Lerma Rangel College of Pharmacy

Tanıtım

Texas A&M Irma Lerma Rangel Eczacılık Fakültesi, Güney Teksas toplumundaki kritik bir ihtiyacı karşılamak için kuruldu. Bugün, tam akredite programımızdan mezun olanların yüzde 42'si, Aggie eczacıları olarak yetersiz hizmet alan nüfuslara yardım etmek için Güney Teksas'a döndü.

Yaptığımız her şeyde, kaynaklarımızın ve yeteneklerimizin tüm ölçüsünü mesleğimizin bilgi ve teknolojilerini geliştirmeye adadık. Eczacılık programımıza kayıtlı her profesyonel öğrencide araştırma, uygulama ve hasta bakımında mükemmellik kültürü oluşturmaya çalışıyoruz. Temel Değerlerimizin rehberliğinde, sınır bölgesinde, Teksas eyaletinde ve ötesinde yaşam kalitesini artırmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz, dönüşümsel eğitim, yenilikçi araştırma, bütünsel bakım ve etkili erişim ve hizmet yoluyla eczacılık uygulamaları ve eczacılık bilimlerinde geleceğin liderlerinden oluşan çeşitli bir grubu geliştirmek ve ilham vermektir.

Rangel Eczacılık Fakültesi öğrencileri, her iki kampüste de aynı dönüşüm eğitimini alarak Kingsville veya College Station'a kayıt olabilirler. Tüm öğrenciler ve öğretim üyeleri, Texas A&M Üniversitesi Sağlık Bilimleri Merkezi kolejlerinin, enstitülerinin ve ortaklarının geri kalanıyla temel bilimler ve çeviri araştırmaları için işbirliği fırsatlarından yararlanır. Kapsamlı eğitici ağımızdaki deneyimsel eğitim yerleştirmeleriyle birleştiğinde, etkimizi Güney Teksas ve ötesinde genişletiyoruz.

Konumlar

  • Kingsville

    West Avenue B,1010, 78363, Kingsville

    sorular