Keystone logo
The Continents States University

The Continents States University

The Continents States University

Tanıtım

The Continents States University , normal bir üniversiteye devam edemeyen veya normal bir üniversiteye parası yetmeyen tüm yetenekli öğrencilere yüksek eğitim vermek için kuruldu. The Continents States University , çevrimiçi teknolojileri ve kanalları kullanarak uygun öğrencilere yüksek öğrenim sağlama şeklindeki ilk amacına bağlı kalmaya devam ediyor.

Misyon: Bugün dünya çapında 3.010 milyar internet kullanıcısı var ve küresel internet penetrasyonunun Amerika Birleşik Devletleri'ndeki %84,2'ye kıyasla %42 olduğu tahmin ediliyor. Dünya çapındaki çevrimiçi nüfusun yaklaşık %52,4'ü internete erişmek için mobil cihazları kullanıyor. Günümüz dünyasında, mobil cihazlar dünya nüfusunun yarısından fazlası tarafından kullanılmaktadır.

Küresel veriler, eğitimin hala okuma yazma bilmeyen 759 milyon kişi için erişilebilir olması gerektiğini gösteriyor. Yaşam koşullarını ve çocuklarının yaşamlarını iyileştirmek için gerekli farkındalıktan yoksundurlar. The Continents States University hedefini, vizyonunu ve ilkelerini dünyanın her yerindeki tüm öğrencilerin gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için özenle oluşturdu.

Üniversite, dünya çapındaki öğrencilere çağdaş, rekabetçi, yeterliliğe dayalı eğitim sağlamaya kendini adamış bir Amerikan kurumu olarak tanınmaktadır!

Öğrencilerimiz üniversiteye Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'nın yanı sıra Afrika, Asya, Avrupa ve Orta Doğu'dan devam etmektedir. Üniversite, geleneksel, gerçek mekanda faaliyet gösteren bir kuruma devam etmek için istihdamda kalması gereken dünya çapında çalışan bireylere yardımcı olur.

Lisanslama ve Akreditasyon: The Continents States University , Gözden Geçirilmiş Missouri Tüzükleri, Bölüm 173.600'e göre çalışır. Dereceler, Missouri Revize Tüzükler Bölüm 173.616'ya göre Kıta Devletleri Üniversitesi tarafından verilir. RSMo. Bu okul hakkında daha fazla bilgiye, 301 W. High Street, Jefferson City, MO, 65102-1469 adresinden Missouri Yüksek Öğrenim Departmanı (MDHE) ile temasa geçilerek erişilebilir.

The Continents States University Uluslararası Okullar, Kolejler ve Üniversiteler için Akreditasyon Hizmeti tarafından akredite edilmiş kurum rehberinde listelenen uluslararası kabul görmüş bir akreditasyon kuruluşu tarafından akredite edilmiştir.

Amerikan Tanınması: Üniversite, eğitimi dünya çapındaki öğrenciler için erişilebilir kılma taahhüdü ve misyonuyla tanınmıştır ve aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere birçok takdir almıştır:

  • The Continents States University Uluslararası İşletme Eğitimi Akreditasyon Konseyi'nin (IACBE) Eğitim Üyesidir. IACBE Eğitim Üyesi, IACBE'nin üyelik şartlarını karşılayan ve işletme eğitiminde mükemmellik taahhüdünü onaylamış bir akademik iş birimidir.
  • Certiport, The Continents States University 'ı yetkili test merkezi olarak onayladı. Bir Pearson VUE işletmesi olan Certiport, dünya çapında 12.000'den fazla Certiport Yetkili Test Merkezinden oluşan geniş bir ağ aracılığıyla sunulan, akademik kurumlar, iş gücü ve kurumsal teknoloji pazarları için performansa dayalı sertifika sınavlarında ve uygulama testi çözümlerinde dünya lideridir.
  • The Continents States University Amerika Birleşik Devletleri Ordusuna ve Gazilerine hizmet ettiği için Amerikan Askeri Dostu Okulu olarak Bronz ödül atamasıyla tanındı. The Continents States University ve Askeri Dostu® Okullar Ödülü alan diğer kurumları değerlendirmek için herkese açık veri kaynakları ve özel bir anket kullanıldı. 2022–2023'te yapılan ankete 1.800'den fazla okul katıldı. 665 okula Altın, Gümüş ve Bronz ödülleri verildi. Yenilikçi yöntemleri, etkileyici sonuçları ve başarılı girişimleri nedeniyle “Altın” ödül statüsü için iki yüz seksen iki kişi seçildi.

akreditasyon

189936_Accreditation.jpg

Konumlar

  • St. Louis

    Lindell Boulevard,4625, 63108, St. Louis

sorular