Keystone logo
© The Emirates Academy of Hospitality Management
The Emirates Academy of Hospitality Management

The Emirates Academy of Hospitality Management

The Emirates Academy of Hospitality Management

Tanıtım

Misyon ve vizyon

Görüş

Turizm ve konaklama işletmeciliği alanlarında üniversite düzeyinde öğrenim, burs ve uygulamalı araştırmayı kolaylaştırmada bir dünya lideri olmak.

Misyon

Çağdaş, çok kültürlü bir ortamda birinci sınıf, yenilikçi, sektörle ilgili eğitim ve araştırma sunmak, yeni nesil konaklama işletmesi liderlerini dinamik bir dünyada başarılı olacak yeterliliklerle donatmak.

Kurumsal Amaç ve Hedefler

EAHM'nin amacı, profesyonel bir bağlamda akademik mükemmelliği teşvik etmektir. Kurumun hedefleri şunlardır: 1. Uygulama odaklı ve teorileri pratikte uygulayabilen konaklama ve seyahat ve turizm mezunları yetiştiren programlar; 2. Ağırlama ve turizm sektörlerinin endüstriyel, ticari ve toplumsal ihtiyaçlarıyla ilgili uygulamalı nitelikte araştırma; 3. Misafirperverlik ve turizm öğrencilerinin şefkatli bir ortamda entelektüel ve kapsamlı gelişimi; 4. Konaklama, seyahat ve turizm işletmeciliği, endüstri ve diğer eğitim sağlayıcıları ile özel ortaklıklar; 5. Öğrencileri etkili ve yansıtıcı yaşam boyu öğrenenler haline getirmek.

Misafirperverliğin Kalbinde

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM), konaklama odaklı işletme yönetimi dereceleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır ve dünyanın önde gelen konaklama yönetimi okulu olmayı hedeflemektedir.

Uluslararası kabul görmüş çalışma programları, dünyanın her yerinden gelen son derece saygın Öğretim üyeleri, son teknoloji altyapı, modern tesisler, konaklama endüstrisindeki güçlü ortaklıklar ve EAHM'nin dünyanın en iyi otellerinden bazılarına olan yakınlığı ile EAHM gerçekten The Heart of Hospitality'de.

Ana unsurlar

 • En İyi 10 Ağırlama Okulu
 • Orta Doğu'daki İlk Otelcilik Okulu
 • Çok Kültürlü Öğrenci Topluluğu
 • %53 Kadın & %47 Erkek
 • Üçlü Tanınan
 • 100+ Konaklama Endüstrisi İş Ortağı

Üç Akreditasyon Kuruluşu

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) BAE, Birleşik Krallık ve Avustralya'daki yüksek öğretim yetkilileri tarafından tanınmaktadır.

BAE Eğitim Bakanlığı (MOE)

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM), Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai'de yer almaktadır ve aşağıdaki dereceler için Eğitim Bakanlığı Akademik Akreditasyon Komisyonu aracılığıyla Akreditasyon almıştır: Uluslararası Konaklama İşletmeciliği İşletme Lisans Derecesi; Uluslararası Otelcilik Yönetiminde İşletme Önlisans; Uluslararası Otelcilik Yönetiminde İşletme Yüksek Lisansı.

Ağırlama Enstitüsü

Birleşik Krallık merkezli IOH, konaklama endüstrisinde yüksek standartları destekleyen küresel bir profesyonel enstitüdür. EAHM'de yürütülen tüm akademik programlar, misafirperverlik çerçevesine göre IOH tarafından akredite edilmiştir.

Turizm ve Otelcilik Eğitiminde Uluslararası Mükemmeliyet Merkezi

Avustralya merkezli uluslararası akreditasyon kuruluşu THE-ICE, müfredat geliştirme ve gözden geçirme sürecini değerlendirmiştir; öğretme ve öğrenme yaklaşımı; EAHM'nin personel kaynaklarını ve tesislerini değerlendirdi ve uluslararası Mükemmellik Standartları ölçütlerini karşıladığını belirledi. EAHM, akredite bir üye olarak 10'dan fazla ülkeden devlet üniversiteleri, özel otel okulları ve meslek yüksekokullarını içeren seçkin bir kurumlar grubunun saflarına katıldı.

Küresel Tanıma

The Emirates Academy of Hospitality Management öğrencilerimizin aldığı eğitimin kalitesi ve standardı konusunda güvence sağlayan bir dizi küresel kuruluş tarafından tanınmaktadır.

Collegiate İşletme Okullarını Geliştirme Derneği

The Emirates Academy of Hospitality Management Collegiate Schools of Business'ı Geliştirme Derneği'nin (AACSB) bir üyesidir. AACSB, işletme eğitimini ilerletmek için bilgi ve en iyi uygulamaları paylaşmayı amaçlayan, kar amacı gütmeyen küresel bir dernektir. EAHM öğrencilerine, alınan eğitimin bu küresel kurum tarafından belirlenen dünyanın önde gelen yöntem ve uygulamalarını karşıladığından emin olabilirsiniz.

Bilimsel Değişim için Çin Hizmet Merkezi

Çin Eğitim Bakanlığı, Çin Bilimsel Değişim Hizmet Merkezi aracılığıyla, EAHM'yi uluslararası eğitim sağlayıcılarının resmi listesine ekledi. Bu, EAHM'yi Çinli ve uluslararası öğrenciler için güvenilir bir kurum olarak tanır.

Uluslararası Okullar Konseyi

EAHM, Uluslararası Okullar Konseyi'nin (CIS) bir üyesidir. CIS, 116 ülkedeki okullar, kolejler ve üniversitelerden oluşan küresel bir topluluktur. Kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olarak CIS, uluslararası ve kültürlerarası perspektiflere odaklanarak yüksek kaliteli bir eğitim sağlamaya yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

hosco

Hosco, okulları ve üniversiteleri endüstri ile ilişkilendirmeyi amaçlayan dünya çapındaki konaklama ve yemek pişirme kurumlarına üyelik sağlar. EAHM öğrencileri, staj ve kariyer fırsatları için bu kapsamlı ağdan yararlanır.

Kampüs Özellikleri

  Konumlar

  • Dubai

   Building 69, Al Saqool Street, , Dubai

  Chat with students

  sorular