Keystone logo
The Emirates Academy of Hospitality Management Uluslararası Ağırlama Yönetimi Master
The Emirates Academy of Hospitality Management

Uluslararası Ağırlama Yönetimi Master

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

EAHM'de 1 yıllık kurs ve 6 aylık araştırma projesinden oluşan bu Yüksek Lisans programı, bilgi ve becerilerini yükseltmek için bir sonraki adımı atmak isteyenler içindir. Program sayesinde öğrenciler işlerini ve derslerini kolaylıkla dengeleyebilir ve sektörde geniş bir kalite ağı kurabilirler. Dünya çapında 100'den fazla markayla çalışmış mezunları ile EAHM, birinci sınıf fırsatlara açılan bir kapıdır.

Öğrenciler, MIHM programını bir yıllık bir süre içinde tamamlayabilirler veya daha esnek bir yaklaşımla kendi rahatlıkları içinde çalışıp eğitim alabilirler, bu nedenle kurslarını dört yıllık bir süre içinde tamamlamalarını sağlar. Programın kalitesi, öğrencilerimizin en iyi kalitede eğitim almalarını sağlayan 60 endüstri uzmanı tarafından tasarlandığından, yüksek standartlarda tutulmuştur.

EAHM, öğrencilerin mezun olduklarında kendilerini geliştirmelerinin ve başarılı bir kariyere giden yollarına devam etmelerinin kendi sorumlulukları olduğunu düşünür. Program sırasında öğrenciler, konaklama endüstrisi hakkında daha derin bir anlayış kazanacaklar, aynı zamanda bir yönetim perspektifinden de kazanacaklar. Çağdaş uluslararası konaklama yönetiminin sosyal, kültürel ve finansal yönlerini görmeyi, konaklama işletmelerindeki kurumsal liderlik süreçlerine kendi profesyonel damgalarını vurmayı, yönetimsel konulara yaratıcı, stratejik ve girişimci bir şekilde yaklaşmayı ve planlamayı, tasarlamayı ve yürütmeyi öğreneceklerdir. çeşitli analitik teknikler ve sunum becerileri kullanarak iş araştırması.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Sıralamalar

Program Sonucu

Öğrenci Görüşleri

Okul Hakkında

Chat with students

sorular